| беговые лыжи купить в украине |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 00:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 1387
Изображения: 14
Город: Київ, Коростень
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:11.09.2011
Бегущая Черепаха писал(а):
BOOTSMANN Вам на тих фотках, треба написати на правах реклами


Адже власної теми немає, то доводиться у чужих темах чи хизуватися, чи ганьбитися...
А то була і не реклама, бо вєліки не продаються!

_________________
Поки один раз відміряєш, інші сім разів відріжуть!
Мої ровери:
ММВЗ "STORK" з планетаркою Shimano Nexus 8R36
ММВЗ "Буслик" з планетаркою SRAM S7
ХВЗ "Едельвейс" з планетаркою Shimano SG-3C41


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 00:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
BOOTSMANN писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
BOOTSMANN Вам на тих фотках, треба написати на правах реклами


Адже власної теми немає, то доводиться у чужих темах чи хизуватися, чи ганьбитися...
А то була і не реклама, бо вєліки не продаються!

Та я жартую, любите Ви їх ...правельно ! :good:
До речі , а чому не має теми ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 07:20 

Сообщения: 421
Город: Симферополь
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:29.05.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
спалю точку де є, ціна приємно здивує :roll:

Ой, а если можно, "спалите" мне пожулуйста :D Ооочень надо на будущий проект :roll:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 08:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
muravei_k писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
спалю точку де є, ціна приємно здивує :roll:

Ой, а если можно, "спалите" мне пожулуйста :D Ооочень надо на будущий проект :roll:


Бачив на місцевій барахолці, пару тижнів тому назад 2 шт. "Сакс Драй Ганг" - правда без манетки і ланцюжка :sad:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 10:07 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Я в себе в місті точку знайшов, б/у планетарками займаються близько 10 років.
Трьшкі 130-150, новий ланцюжок з тросом 50, новий грипшифт 100. Можна б/у знайти, буде дешевше. Є варіанти придбання з колесом. Іноді обода цікаві попадаються.
Є п"ятірки і сімки, сімка 200 грн (треба уточнити) Срам, СА, Шимано.
Кому потрібно, пишіть в Л/С допоможу з придбанням. :wink:

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 12:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 1387
Изображения: 14
Город: Київ, Коростень
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:11.09.2011
Бегущая Черепаха писал(а):
Та я жартую, любите Ви їх ...правельно !
До речі , а чому не має теми ?!


Бо апарати зібрані і порад мені не треба.
А про те, що у напр. на "Буслику" не православна сідлуха, я і так знаю... Зноситься стара, куплю таку, що підходить за ідеологією, шкіряну.

_________________
Поки один раз відміряєш, інші сім разів відріжуть!
Мої ровери:
ММВЗ "STORK" з планетаркою Shimano Nexus 8R36
ММВЗ "Буслик" з планетаркою SRAM S7
ХВЗ "Едельвейс" з планетаркою Shimano SG-3C41


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 15.07.2014 21:06 

Сообщения: 2
Город: Lemberg
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:03.07.2014
Огого... Я не очікував такої кількості дописів, та ще й не справився з домашнім завданням, що залишив мені kisa в своєму коментарі :oops: наразі освоюю матеріал, що навів Костя в посиланнях... Ровер з німецьких, на основі якого робитиму свій, ще підібрати не вдалося, але точно знаю що максимально намагатимуся задіяти рідні детальки що вже маю...

А тепер по черзі... :digger:

HENK75
Дякую! Усі мої нажитки - детальки, що було знято з Мінска, акуратно спаковані в коробку і сховані...
Після розбірки та огляду комплектації було прийнято рішення що здебільшого все в доброму або ж ремонтопридатному стані і викидуванню не підлягає - якщо не використається для цього ровера, то можна буде віддати в добрі руки чи обміняти...
Завантажив нових фото, посилання не змінне - Dropbox. Зфотографував більш детально вал каретки, шатун, руль та сидіння... Ще щось потрібно дофотографувати?


Бегущая Черепаха
Дякую за підтримку! :beer:

kisa
:shock: знав що є люди - ходячі енциклопедії, але от щоб отак... ВЕЛИКА ПОДЯКА за такий розгорнутий коментар, читаю та переглядаю усе з посилань! Щодо пошуку байків для натхнення - наразі ще не вдалося мені знайти екземпляру щоб я міг з впевненістю сказати - от таким я бачу Лелеку... Є кілька з вже готових відреставрованих (на базі старих рам) котрі сподобалися...
Маю питання по каретці - чи можна підібрати та замінити лише вал на квадрат (для заміни системи), чи варто спробувати відреставрувати наявні?
Розібрав сидінння, фото закинув на Dropbox (посилання залишилося те ж що й було - без змін, надалі лиш доповнюватиму новими фотографіями за можливості та необхідності)
Щодо фото роверів котрі кинув у допис - це зроблено лиш для наглядності, що в свою чергу зовсім не означало що саме такі три варіанти є і ні кроку в іншому напрямку... В мене і так зараз плани щодо "Лелеки" міняються мало не щодня, після перечитування щораз новішої інформації... :crazy:
kisa писал(а):
Полный капремонт и восстановление того, что есть. Мостики перепаять, всё покрасить порошком с цировками (полосками), ориентируясь на немецкие довоенные велы. Чтобы не было совсем скучно, можно добавить пару штрихов - например, поставить белые или рыжие шины viewtopic.php?f=31&t=164575&start=435#p1258694 и рыжее седло. Хотя более немецким он получится на рыжих или красных шинах с чёрным седлом. Если так хочется планетарки, можно поставить и её - очень желательно немецкую F&S-Sachs-SRAM (это одна и та же фирма). Она почти не изменит аутентичность велосипеда, но аккуратно придаст ей некоторую самобытность, если уж на неё обратят внимание. Проводку тросика уточнить - применённая на №2 с роликом очень красива, но характерна для английских велов.

Планетарку отлично дополнит передняя бабабанная тормозная втулка - они сравнительно легко добываются. Это значительно повысит безопасность в городе, и снова-таки хорошо впишется во внешний вид и идеологию.
Вот, полжалуй, так вижу этот проект я.

Це якраз той смак що потрібно. Інформація про мостики дуже цікава. Тільки маю питання: як краще зробити - варто позбутися старих, замінивши їх на трубки, чи достатньо пропаяти місця контактної зварки і залишити як є?
Для прокладання кожуха з тросіком припаяються бонки, як на n.2 для тросу гальм - по нижній трубі, хоч ролик гарна задумка і мені дуже подобається, але на разі вже не принципова його реалізація...

Щодо планетарки та втулки з барабанним гальмом - окрім безпеки тут ще естетичний бік медалі - не дуже хочу обвішувати ровер v-брейками чи ще чимось, особливо якщо є змога замінити і приховати, в даному випадку гальма

muravei_k
Дякую! Після перечитування теми з обговоренням "BeerBike" та спілкування з Бегущая Черепахазрозумів, що поради від kisa ґрунтуються на власному досвіді та пройдених граблях на які вже не варто наступати...

BOOTSMANN
Дякую, так і не зроблю :D Фото оглянуто, та взято на озброєння! :beer:

Евгений76
Дякую, якщо не знайду нічого путнього на місцевих барахолках, обов'язково звернуся!

Яким мені бачиться Лелека після Ваших дописів:
Вложение:
Комментарий к файлу: тепленько
kNOD8oFHhQM.jpg
kNOD8oFHhQM.jpg [ 386.48 КБ | Просмотров: 607 ]

Щось близьке до цього... А далі включайте уяву: Чорна рама з вилкою, можливо якісь елементи декору буде нанесено на раму перед покриттям лаком. Наразі руль залишається той що є. На рулі буде лиш одна гальмівна ручка під'єднана до гальм передньої втулки, а ще манетка, двіночок... Гріпси мабуть заміню на шкіряні, щодо цього є ідейка, нижче додам фото. Сідло спробую відреставрувати те що є, надіюся що все вдасться і обійдеться без втрат, не зважаючи на трохи понівечений стан. Чорні ободи з білими цировками, покришки білі, але якомога ширші (щоб зручно було їздити по львівській бруківці :D Багажник, лямпка та фара, ножка для підтримки ровера без сторонньої допомоги - на даний момент не плануються! Педалі однозначно варто замінити, наявні з різних епох :D все залежатиме від того якою буде система...

Щодо гріпс, сподобалася така реалізація, а замість брендових бруксівських заглушок, спробую використати корки від оковитої... тільки біда що я її не вживаю, а спеціально купувати :D
Вложение:
Комментарий к файлу: гріпси
ErinBerzelPhotography-2532_1024x1024.jpg
ErinBerzelPhotography-2532_1024x1024.jpg [ 91.84 КБ | Просмотров: 607 ]


Якось тако! Вдячний усім за увагу та час!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 01:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
О, думки починають сортуватись ... :D
hamlotake, помуч Кісу стосовно Мінської каретки, ти казав,що в тебе щось не так ?!
Я розумію,що проблема ніби ненагальна, але від цього залежить яка система буде використовуватись на "Лелеці", а вона(с-ма) одна з ключевих стилістичних деталей на велосипеді.
ПС: В якому стані шкіра на сідлі ?! Так і не побачив ... вдасться відновити чи прийдеться шось нове шукати ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 09:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:D Чего там мучить.. Родная - качественная, но может требовать ремонта. Сейчас продают такие в сборе - как правило, г. Применяются для дачных алкобайков с небольшими пробегами, с которыми лень много возиться. Типа купил в ашаномагазине шопопало, прикрутил - на пару лет при смешных дачных пробегах хватит, пока не развалится.
Есть и под квадрат - точно такие, только концы вала другие.
Сам по себе квадрат - фигня. Единственный реальный смысл он приобретает, когда нужно поставить алюминиевую систему (на клинья их не делают в принципе).
Сразу попандос примерно на 250 грн - в случае, когда беспричинно чешется иметь систему именно на квадрате. (Ну как беспричинно - это провоцирует детская психическая травма от неумения правильно собрать клиновую каретку - я тоже через это прошёл в своё время) Это уровень Г . В эту цену входят убогие внешне и часто пластилиновые шатуны от Ардиса, соответствующие педали и минимально приличный картридж. Собрать прилично... вот колина система в магазине: http://veloplaneta.com.ua/shatun-sturme ... 218-serebr , педали и картридж тоже как-то с базара на такую ставить не хочется. Да и по дизайну - ему эта сплясала идеально, а Вам? А тогда какая? Нормальных стальных сейчас не делают фактически, алюминиевые дОроги, и поди подбери по стилю ещё. А б/у у Вас есть отличного качества.

Собственно, сравнивал здесь: viewtopic.php?f=31&t=160854&start=390#p1212317

Сам механизм каретки. Картридж - типичная современная одноразовая фигня разного качества. Про "промы", которые в них используются, писал немного здесь под спойлером: viewtopic.php?f=31&t=180934#p1220465

Средней паршивости картридж замены требует, когда правильно собранная и отрегулированная старая каретка - обслуживания. То же самое и ко втулкам относится. Немного утрировано, но примерно так. Ну на то оно и одноразовое. Долго не требует вмешательства, потом... невозможно дальнейшее движение. Дорогие от дешёвых отличаются не столько большим ресурсом, сколько его предсказуемостью. Если бы там стояли настоящие промышленные подшипники, был бы некоторый запас на "доехать" в таком режиме, как на загудевшем подшипнике колеса авто. А так... как повезёт.

Есть вариант реально вечного решения, им завалены базары. Но там только макеты - для вечности нужно грамотно исполнить ту же конструкцию, только из нормальных деталей и через токаря, через оправки и т.д. : viewtopic.php?f=31&t=160854&start=135#p1131482 Есть и другие варианты, но мне они нравятся меньше.

Мостик можно и этот усилить пайкой, но он некрасивый. Раз уж связываться - лучше заменить трубкой. Тем более, если не будет ни крыльев (болотникiв - я у Коли нахватался :D ) , ни багажника - он будет лезть в глаза.

По цветам (Мы с Колей всю зиму по ночам тёрли цветные шины и их композиции с разными цветами рам и ободов :facepalm: ). Бежевые шины лучше всего смотрятся таки на чёрных ободах. Неплохо - на других тёмных. Хорошо, когда рама не чёрная (но тёмная) и обода того же цвета. Хорошо, когда то и то чёрное. Но самый вкусный вариант - тёмная (НЕ чёрная) рама и чёрные обода. Ну то Вам решать.

Больше думайте о стилистике - чтобы с одной стороны не получился тупо клон №2го (различия в марке комплектухи сразу в глаза не бросаются). С другой - просто нагромождение вкусных элеменов, как Вы показываете.

Легенда и стилистика общая должна быть, иначе это школа безголового фиксера - скрученая в кучу дорогая комплектуха, передвигающаяся без помощи лошадей, а не цельный велосипед. Или вот пример нагромождения всякого крутого, а всё вместе :bad: viewtopic.php?f=31&t=153550&start=1020#p1303071

Тем более, у Вас есть бесплатно куча комплектухи старого немецкого образца.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 17:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Костя, мАгьошь !!! Букви в відмінні тексти складати !!! :D :good:
Там з кареткою якийсь трабл є... хтось, когось, кудась приварив, я особливо не вникав, але помоему вал під заміну або реставрацію(є можливість).

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 18:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:lol: Не мешки ворочать.
Вал там, кстати, может и новый нормальный попасться. В отличие от ХВЗшных из хитротермообработаной крутой стали (по замыслу), здесь од должен быть (тоже по замыслу) из стали 45 и калёный. Т.е. желтолицым братьям эта технология вполне доступна без халтур - может и норм попасться.
Ведь на ХВЗ по валу шарики бегают, там вал и есть внутреннее кольцо (конус) подшипника. А здесь он просто служит осью для прикручивания конусов (вот они из крутой стали). Если сделан из чего надо и закалён - гнуться не будет, клинья удерживать будет нормально.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 18:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
kisa писал(а):
:lol: Не мешки ворочать.

:D
Якщо я правельно зрозумів,що проблема https://www.dropbox.com/sh/8796ypm6a3cffra/AAC6QHBoASbAyi4P4Jak337na#lh:null-14070043.jpg з 28 по 33 фотку, якщо так ... то я проблеми не бачу можна ставити "рідний" вал , просто чуть-чуть примарафетити :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 21:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Это посадочное под клин отличное:
Вложение:
14070040.jpg
14070040.jpg [ 21.43 КБ | Просмотров: 522 ]


А этому только сварка и помогала. Тут клин стоять не будет:
Вложение:
14070039.jpg
14070039.jpg [ 26.91 КБ | Просмотров: 522 ]

_________________
Крокодиловодство 2.0


Последний раз редактировалось kisa 16.07.2014 23:11, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 22:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Фоток не видно, але це хєрня :D я зрозумів ... то,що заміна вала ?! Бо хтось там ТС пропонував, реставрацію (тіпа як в машинах роблять - наварюють обточують і т.д.) але я думаю,що не вартує таким бавитись... А ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: LELEKA
СообщениеДобавлено: 16.07.2014 23:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Поправил :D
Та было бы о чём печалиться. Если б оно какое-то уникальное было - тогда да. А над такими деталями я трясусь, когда они к нам в хорошем виде доходят. А в таком....

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.154s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'