| лижі бігові |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.

Чи потрібний задній ліхтарик
Опрос закончился 23.06.2015 10:47
ні, я стелс 3%  3%  [ 5 ]
Kirill Yevtushenko, docerrr, fourEyes, 1barik1, mike.litoris
ні, в мене нема очей на потилиці 1%  1%  [ 2 ]
Kirill Yevtushenko, mike.litoris
ні, ПДР не вимагає 1%  1%  [ 2 ]
Kirill Yevtushenko, 1barik1
ні, це "мертвому припарка" 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
ні, доста катафота 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
ні, мене і без нього гарно видно 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
ні, в мене немає грошей на блималку 2%  2%  [ 3 ]
Kirill Yevtushenko, Sasha Chichikov
ні, щоб не відрізнятися 1%  1%  [ 1 ]
Kirill Yevtushenko
так, я розумний та обережний 83%  83%  [ 121 ]
Импульс, Maksym, LEX, Legion, papara2zi, zarka, DMan, Вячеслав Хлудеев, ST_Alex, INQVSTR, wklef, VAVAN, Gost, Catz, Mixer85, Tipocheg, Kirill Yevtushenko, biomechanoId, Евгений76, yusike_uk, Stiker, vovander84, vovka22, Textum, djfixx, Dima Fedyk, evilnhn, Liberstina, vox382, Donych, razorolog, allvasiliev, Western, Fishdragon, RTM, fourEyes, ens, Faxegio, fort13, Константин Семикрас, MRAK, radio-video, Revolution, deathDEN, HromoY, Gorobiyk, Л.С., DOOH, Космонавт, Bagira, Alex 990, transpulse, Lonely Wolf, sergei1964, Realist75, aidaho, Константин2609, Tanya Ladygina, skyboy, Kostua, Лолик, Ribak, Иван Драго, Толян Коханов, DartJaguar, Isidzukuri, orlexy, Limonadik, [STALKER], Andzhei, cropix, Bratach, St_I, dent, salveg, Sasha067, m@rlboro, Вишенк(), mohnatiy294, Hevding, Legolas, Chemodan, sweetest, Владислав Муравицький, ZAN, Младён, Igor Bobrov, Sniperik, ninzyaaaa, Bodya_CrimsonSky, watafaka, Евгений1990, Oleg Matviychuk, Ироида, podsolnuhparty, kuzja, Sergey Savenkov, yur_ko, foxdog, Step_Andr, PITyounger, Смыслов, MingTian, miflan, serg_yukon, turantino, Берс, pilip55, Diamondyara, korvin, iNischibrod, Zimmer753dfx, Watsoon, yuzer, Александр Карпенко, MacKlein, Crabe, Stas2014
так, бо інакше мене не пускають на покатушку злі орги 5%  5%  [ 8 ]
Kirill Yevtushenko, Stiker, IOleg, 7B7e7N7, m@rlboro, Толян Коханов, Смыслов
так, щоб не відрізятися 1%  1%  [ 1 ]
Horo
Всего голосов : 146
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 12:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 152
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 59
Зарегистрирован:07.07.2009
IOleg писал(а):
ну я не знаю
"Для руху в темну пору доби і в
умовах недостатньої видимості на
велосипеді повинен бути встанов-
лений та увім кнений ліхтар (фара).
Фара дозволяє іншим учасникам руху
вчасно помітити велосипедиста, а са-
мому велосипедисту — бачити небез-
пеки й перешкоди на шляху.

Рекомендується також обладати ве-
лосипед ліхтарем (блимавкою) червоного кольору позаду — вас буде кра-
ще видно на дорозі."

А де таке написано? Бо в ПДР п. 6.2 закінчується словами "...ліхтар (фара)". Те, що далі, то, мабуть, просто коментар до цього пункту.

IOleg писал(а):
але ж ровер - то є саме "транспортний засіб", тому йому, згідно правил, не місце на узбіччі, хіба щось трапилось. :)

Ну чому ж не місце? Якщо немає пішоходів, то саме там йому і місце. Пішоходам не заважає, автомобілям теж, а п. 11.14 це прямо дозволяє.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 15:41 

Сообщения: 389
Город: днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:18.07.2013
IOleg писал(а):
илья2020 писал(а):
IOleg писал(а):
илья2020 писал(а):
Вот имено поэтому и обязательна передняя фара. Велосипедист обычно едет так чтоб не мешать обгоняющим машинам, тобиш по обочине


можливо я помиляюся, але особисто для мене їздити по узбіччам не звично, бо для проїзду транспортних засобів є дорога (3.Велосипедисти повинні рухатися по велодоріжках, а якщо їх немає — по крайній правій смузі проїзної час-
тини
, в один ряд (також можна їздити по узбіччю*, не заважаючи пішоходам). :smile:

Ага, зачит уточню:
обочина - это край дороги, к примеру на трассе это будет участок асфальта примерно где находиться линия разметки края дороги и немножко за ней,
там же и бывает ходят пешеходы.
А Вы уже пишете о тратуаре, по нему нежелательно ездить, разве что покататься со скоростью пешехода.

" Узбі́ччя — виділений
конструктивно або суцільною
лінією дорожньої розмітки
елемент автомобільної дороги,
який прилягає безпосередньо
до зовнішнього краю проїзної
частини , розташований з нею
на одному рівні та [b]не
призначений[b/] для руху
транспортних засобів .
але ж ровер - то є саме "транспортний засіб", тому йому, згідно правил, не місце на узбіччі, хіба щось трапилось. :)
" Тротуа́р (a pavement
( Великобританія ), sidewalk
( Канада, США), footpath
( Австралія , Ірландія , Індія ) —
елемент вулиці , призначений
для руху пішоходів, який
прилягає до проїзної частини
або відокремлений від неї
газоном ; може знаходитися як
нижче, вище, так і на одному
рівні з дорогою."
тобто тротуар - то не є узбіччя! хоча і на ньому, як і на узбіччі, роверу, як ТЗ, не місце. :)

:facepalm: все на средину дороги!!!! Больше нам нигде нельзя ездить.
Вот если не лазить в Википедию и не искать к чему бы придраться, а просто внимально прочитать мое сообщение и придставить себе край дороги по которому ездят велосипдисты (так называемую обочину, которая уже не есть впринципе дорогой и авто там не ездят, но еще и не есть тротуаром или в случае трасс кюветом) то все стает на свой места. А если и возникнут какието вопросы то я могу уточнить без проблем.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 25.06.2014 15:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
илья2020
шановний, не треба фейспалмити :). Тема створена, аби розібратися з питаннями, щодо ліхтариків. Ви читаєте визначення узбічч та тротуарів та трактуєте їх по-своєму - це ваша справа. Але вдавати експерта серед таких як і ви форумчан не треба. Давайте обмежемося лише висказуваннями власних думок.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 15:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 2561
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:07.03.2009
Скажу так - я їжджу із ввімкненим переднім ліхтарем у режимі поліцейського стробу та заднім червоним ліхтарем у режимі миготіння вдень. У темний час доби на обох ліхтарях вмикається постійне свічіння. Результат - усі пропускають, усі бачать, ніяких проблем з автівками не виникає. Ті хто зі мною їздять дуже здивовані що мене усі пропускають (я-то вже звик) - а пропускають бо БАЧАТЬ. Тому для себе питання потрібно світитися як новорічна ялинка чи ні я давно закрив.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 15:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 703
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:08.11.2012
Вчора їхав по дуже вечірньому місту, і зустрів кілька велосипедистів без ліхтарів, але в шоломах, і зрозумів головну відмінність себе від них. Вони намагаються захистити голову у ймовірному ДТП, а я намагаюся цього ДТП взагалі уникнути. І по відгукам на цьому форумі видно, що кожен із нас досягає своєї мети - я вже забув коли потрапляв в якусь халепу, а опоненти розповідають як кожен з них не по одному разу перевірив свій шолом на міцність :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 16:22 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Импульс писал(а):
Вчора їхав по дуже вечірньому місту, і зустрів кілька велосипедистів без ліхтарів, але в шоломах, і зрозумів головну відмінність себе від них. Вони намагаються захистити голову у ймовірному ДТП, а я намагаюся цього ДТП взагалі уникнути. І по відгукам на цьому форумі видно, що кожен із нас досягає своєї мети - я вже забув коли потрапляв в якусь халепу, а опоненти розповідають як кожен з них не по одному разу перевірив свій шолом на міцність :D


Кто мешает комбинировать обе меры защиты?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 16:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 703
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:08.11.2012
Catz писал(а):
Кто мешает комбинировать обе меры защиты?

Я не знаю що їм заважає ліхтар почіпити. Може агресивно поширена на форумах думка, про неймовірну безпеку або навіть невмерущість якщо ти надів шолом? :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 18:12 

Сообщения: 1566
Город: Istanbul
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:24.07.2012
Импульс писал(а):
Catz писал(а):
Може агресивно поширена на форумах думка, про неймовірну безпеку або навіть невмерущість якщо ти надів шолом? :D


По-моему "думка" уже у вас пошла полным ходом =)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 18:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 157
Город: Харьков,Блюхера/Широнинцев
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:05.05.2013
я лично фонарями пользуюсь

_________________
велокайман "Турист"
Mongoose Tyax
Свобода одного человека заканчивается там, где начинается свобода другого человека


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 27.06.2014 19:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 1074
Изображения: 1
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:14.10.2010
Питання чи потрібна задня фара не таке вже й очевидне. Звісно із наявною ввімкненою фарою райдера видно краще, аніж без неї, але із спецмаяком (як у даішників) на макітрі буде видно ще краще, а якщо райдер при цьому триматиме факел, то і зовсім буде чудово.
Звичацний правильний світловідбивач, світловідбивна краска нанесена на деталі байку роблять велосипедиста помітним на дорозі в світлі фар автовласників і без всяких ліхтарів на байку. І тут звісно виникає питання "а якщо фари у автовласника вимкнені". Звісно тоді він може і не побачити райдера. З цієї точки зору ніби-то фара і потрібна.
Але при цьому ми розглядаємо ситуацію виключну, не характерну для бульшості власників автомобілів.
Таким чином ми можемо виправдати носіння бронежилета кожного дня - "а якщо міліціянт нажереться і почне стріляти на вулиці", або так то хлопці взагалі не повинні працювати де-інде - "а якщо війна, а я втомився"...
Отже, як на мене треба розглядати потрібність задньої фари не з простоі точки зору "з нею беспечніше" (бо зі спецсигналом на башці ще в сто разів безпечніше), а по ДОЦІЛЬНОСТІ цього предмету, як засобу безпеки.
І ось коли вона дійсно працює:
1 В дощ, коли ніби-то і день, а чортьма видно
2 В туман
3 Коли велосипедист вїжає в сутінкову зону (з обох боків дороги посадка, наприклад)
4 В сутінках, коли у людини взагалі зір працює погано, а фари ще ранувато включати.

1Але тут є й інша сторона медалі. Зір людини має примху "настраюватись" на щось, і іншого не помічати. Так проїхало дві-три велосипедисти одіті мов папуги, та ще й з купою світлотехніки що ввімкнена, і звичайного велосипедиста водій вже не помітить, бо мізки вже закарбували що велосипедист, це щось, шо видно за три кілометри...
2 Інтенсивність світловоі техніки. Якщо спочатку проїде райдер з заднім ліхтарем, від світла якого в водія мало очі не вилізли, то велосипедиста зі звичацною моргалкою він може й не побачити.

_________________
TREK 8000 Custom


Последний раз редактировалось Volod 01.07.2014 14:02, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 10.07.2014 12:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 703
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:08.11.2012
Volod погоджуюсь с твоїми думками, додам тільки те, що у заднього ліхтаря є кілька переваг, порівняно з іншими засобами безпеки. Він коштує копійки, майже нічого не важить, і взагалі не заважає. Вважаючи це, а також те, що перераховані тобою чотири пункти - це не такі вже й рідкі ситуації, то я все ж роблю для себе висновок, що річ корисна.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 10.07.2014 13:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 385
Изображения: 13
Город: 49°59'33"N 36°13'51"Е
Пол: Муж
Зарегистрирован:24.05.2009
Список родственных тем можно расширить.
Нужен ли
- велошлем
- велоформа
- передний фонарь
- велоперчатки
- велоочки
- тормоза
- велопокрышки
- руль
- рама
et cetera...

_________________
Jamis Durango 2 2009 custom


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 29.07.2014 20:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 802
Город: Харьков, Салтовка
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2008
Встряну вот со своими ЦУ, которые уверен уже были перечисленный в данной ветке (всю не читал так что звыняйте), по большей мере хотя бы, но не смотря на то что повторю чью-то мысль, то это будет ещё одним голосом за. )

Начну с того что если за рулём транспорта за вами едет адекватный человек, то увидит он вас в любом случае! Ямы на дорогах не имеют собственного освещения но тем не менее их объезжают или тормозят перед ними, не важно, суть в том что их видят.

Но к сожалению не все участники движения адекватные люди. И если совсем всё плохо то вам и стадионный прожектор не поможет.

Катафот и самый просто габаритный фонарь, считаю вполне верным решением, с той только разницей что катафот виден при попадании на него света, а фонарь видно если вы и с боку где нибудь, вне освещения фар. И даже самый просто габарит видно весьма далеко, особенно в полной темноте.

Всякие яркие и сверхъяркие габариты считаю категорически не уместными! ИМХО
Во первых в правилах и требованиях к транспортному средству есть чёткое указание по яркости габаритов (не помню цифр к сожалению) и том что они должны просто гореть, и это не просто так с потолка взято! Всем думаю не нравиться когда на встречу катит автомобиль с дальним светом, и велосипедистам и автомобилистам! А почему? Да всё по тому, что при наличии яркого света зрачёк глаза уменьшается реагируя на самый ярки источник света и кроме этого источника вы не видите ничего, причём ещё и некоторое время после его исчезновения! Так вот с габаритным фонарём высокой яркости таже картина только ещё хуже в силу 2-х причин! Встречный транспорт и вы движетесь на встречу друг-другу следовательно воздействие яркого света на вас минимально, в случае габарита ваше движение в одном направлении и время от момента когда свет вашего габарита начинает мешать сзади едущему и до момента когда он вас обгонит существенно увеличивается. Вторая причина что этот габаритный велофонарь в большинстве своём ещё и моргает! В итоге вы получаете примерно стробоскоп на дискотеке в красном исполнении и при движении! Комбинация ещё та!!!
Вобщем использование ярких габаритов мало того что нарушение правил, но ещё и не уважение к другим участникам движения. Это не считая того что благодаря всему выше перечисленному вы создаёте ещё и потенциально опасную ситуацию на дороге при которой вполне можете пострадать и вы сами! И вот теперь скажите где достоинства этих габаритов?! Особенно если добавить в рассмотрение их цену!

_________________
Ты должен делать добро из зла, потому что его больше не из чего делать. (Р.П. Уорен)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 29.07.2014 20:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 802
Город: Харьков, Салтовка
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2008
Volod
По большей части согласен с вами с тем только уточнением что если трезво посмотреть то самый простой габаритный фонарь стоит копейки чтобы задумываться о его надобности исключительно в конкретных редких ситуациях. ;-)

З.Ы. "Война, а я устал" позабавило :D

_________________
Ты должен делать добро из зла, потому что его больше не из чего делать. (Р.П. Уорен)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Чи потрібний задній ліхтарик?
СообщениеДобавлено: 01.08.2014 01:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 152
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 59
Зарегистрирован:07.07.2009
koldyn писал(а):
Всякие яркие и сверхъяркие габариты считаю категорически не уместными! ИМХО

Что-то мне кажется, что даже самая яркая мигалка светит все равно слабее красного габарита авто и никак не должна слепить едущих сзади автомобилистов. Какая там мощность лампочки в габаритном огне? 20 Вт? А у яркой мигалки максимум светодиод на 0,5 Вт, да и то задействованный далеко не на всю катушку. Даже с учетом к.п.д. световой поток любой мигалки получается меньше, чем у автомобильного габарита.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.348s | 43 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'