| Купити намет |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 10:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
бачив ці твої - просто шикарна робота)
я б хотів якісь одинарні алюмінєві, шоб відчистити класно, або хромовані могли би бути, буду шукати, шо попадеться

Заїдь на то ж "Торпедо" але в сб/нд коли з машин торгують, то що там є такі обода як треба 100% але продають колеса в зборі, на всякий планетарках старих, питай може домовишся ?!
З сідлом пробуй-експерементуй http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=28294, гірше не зробиш точно !

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 30.07.2014 11:02 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
бачив ці твої - просто шикарна робота)
я б хотів якісь одинарні алюмінєві, шоб відчистити класно, або хромовані могли би бути, буду шукати, шо попадеться

Заїдь на то ж "Торпедо" але в сб/нд коли з машин торгують, то що там є такі обода як треба 100% але продають колеса в зборі, на всякий планетарках старих, питай може домовишся ?!
З сідлом пробуй-експерементуй http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=28294, гірше не зробиш точно !

був там в неділю, не знайшов в парі, але от купив 2 передні від старт шосе вбиті по 20грн, вже втулки почичстив, перебрав) і купив за 30грн задню втулку під фрі віл з трещоткою, теж знадобиться ше.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 02:05 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Додаю фото рами
Изображение
Изображение
Почистив систему, вийшла лялька), забув сфоткати :facepalm:
найшов ше педалі СШ, але різьби погані, в знайомого є сильно ржаві такі педалі, поставлю осі з них), думаю нормально вийде?
на переднє колесо буду ставити втулку від СШ, але, напевно, переставлю вісь під гайки
Изображение
руль і винос від дорожника "пегасус"
Изображение
з виносом є питання, я не міг його зняти і не шарив шо нам внизу інакша гайка, не конус як в радянських, а зрізана, але знімав таким методом як з конусом, тобто відкрутив і стукав, в рузультаті розклепав трошки верх і болк повністю не сідає на своє місце, вже і розсверліти то пробував, але нічо не вийшло, незнаю шо зробити?
Изображение
на руль попробую поставити цю обмотку, таяк подерли мені її при падінні і на баран її не вистачає ітак, + поставлю це сідло, але треба шось з ним зробити шоб не пускало фарби
Изображение
Изображение
п.с. вибачайте за бардак і такий печальний фон, робоча обстановка в підвалі)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 02:09 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
забув ше пару питань)
як можна зняти ту кронку (чи як воно) з вилки
побачив шо задній мостик відпаяний, це страшно? думаю прихватити півавтоматом, бо до пайки доступу нема(
Бегущая Черепаха
де можна покрасити порошком у Львові? і яка ціна?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 10:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
Бегущая Черепаха
де можна покрасити порошком у Львові? і яка ціна?

вул.Володимира Великого, 2 (ну майже :D) це практично перехресток Стрийська-В.Великого (біля "Автобусного з-ду"), з вулиці видно тільки маленький будиночок вулканізації, підходиш до них і вони тебе скерують.
Ціна 200 грв піскоструй+покраска(рама-вилка).

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 11:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 40
Город: СССР
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2007
Павло Чернецький писал(а):
Додаю фото рами
Изображение
Изображение
Почистив систему, вийшла лялька), забув сфоткати :facepalm:
найшов ше педалі СШ, але різьби погані, в знайомого є сильно ржаві такі педалі, поставлю осі з них), думаю нормально вийде?
на переднє колесо буду ставити втулку від СШ, але, напевно, переставлю вісь під гайки
Изображение
руль і винос від дорожника "пегасус"
Изображение
з виносом є питання, я не міг його зняти і не шарив шо нам внизу інакша гайка, не конус як в радянських, а зрізана, але знімав таким методом як з конусом, тобто відкрутив і стукав, в рузультаті розклепав трошки верх і болк повністю не сідає на своє місце, вже і розсверліти то пробував, але нічо не вийшло, незнаю шо зробити?
Изображение
на руль попробую поставити цю обмотку, таяк подерли мені її при падінні і на баран її не вистачає ітак, + поставлю це сідло, але треба шось з ним зробити шоб не пускало фарби
Изображение
Изображение
п.с. вибачайте за бардак і такий печальний фон, робоча обстановка в підвалі)

А что за рама на фото №6.?

_________________
Suum cuigue
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 11:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 799
Город: Большой
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:21.10.2008
Павло Чернецький
Хромована накладка на корону просто надіта - у нас колись такі окремо в магазині продавалися , задній мостик там з самого початку приварений точковою сваркою - для пайки там мала площа тому полуавтомат якраз підійде, до виносу можна підібрати болта з нормальню голівкою під ключ і поставити його через шайбу як на звичайному виносі - вони значно надійніші .Обода при вазі за 90 кіло ставити або подвійні низькопрофільні , або сталеві , інші на ваших бруківках довго не проживуть, не забувайте що висота фланця втулки впливає на жорсткість колеса , вісь можна не міняти - достатьньо в існуючій нарізати різьбу М6 і загвинтити два гвинти.

_________________
Велосипед может быть любого цвета если этот цвет чёрный.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 11:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 799
Город: Большой
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:21.10.2008
Ё-жик-2
Рекорд

_________________
Велосипед может быть любого цвета если этот цвет чёрный.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:34 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
Бегущая Черепаха
де можна покрасити порошком у Львові? і яка ціна?

вул.Володимира Великого, 2 (ну майже :D) це практично перехресток Стрийська-В.Великого (біля "Автобусного з-ду"), з вулиці видно тільки маленький будиночок вулканізації, підходиш до них і вони тебе скерують.
Ціна 200 грв піскоструй+покраска(рама-вилка).

дякую). а мені ше підказали шо біля мотозаводу є, теж красять добре, піскоструй+покраска, але ціна 150, не чув нічо про ту кантору?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:42 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
alexandrxxl писал(а):
Павло Чернецький
Хромована накладка на корону просто надіта - у нас колись такі окремо в магазині продавалися , задній мостик там з самого початку приварений точковою сваркою - для пайки там мала площа тому полуавтомат якраз підійде, до виносу можна підібрати болта з нормальню голівкою під ключ і поставити його через шайбу як на звичайному виносі - вони значно надійніші .Обода при вазі за 90 кіло ставити або подвійні низькопрофільні , або сталеві , інші на ваших бруківках довго не проживуть, не забувайте що висота фланця втулки впливає на жорсткість колеса , вісь можна не міняти - достатьньо в існуючій нарізати різьбу М6 і загвинтити два гвинти.

не зрозумів, як там поставити звищайну шайбу, там ж винос зрізаний косо внизу і вона не буде мати куда зайти, шо розтискати


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 799
Город: Большой
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:21.10.2008
Павло Чернецький писал(а):
не зрозумів, як там поставити звищайну шайбу, там ж винос зрізаний косо внизу і вона не буде мати куда зайти, шо розтискати

Шайбу під голівку болта щоб він у отвір для шестигранника не провалювався , якість рядянських шестигранників була так собі , от і заміняли більш якісними аналогами .

_________________
Велосипед может быть любого цвета если этот цвет чёрный.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 12:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
Бегущая Черепаха
де можна покрасити порошком у Львові? і яка ціна?

вул.Володимира Великого, 2 (ну майже :D) це практично перехресток Стрийська-В.Великого (біля "Автобусного з-ду"), з вулиці видно тільки маленький будиночок вулканізації, підходиш до них і вони тебе скерують.
Ціна 200 грв піскоструй+покраска(рама-вилка).

дякую). а мені ше підказали шо біля мотозаводу є, теж красять добре, піскоструй+покраска, але ціна 150, не чув нічо про ту кантору?

Чув, що малюють довго, халтурно, вибір кольорів обмежений і т.д. х.з. пробуй розкажеш :wink:
До речі ця кантора,що на В.Великого відкололась від "мотозаводу", я їх перевірив на двох веліках (на днях третій буду малювати) те,що вони ведуться на різні мої експерименти (цировки і т.д.) також їх характеризує з найкращого боку, тому вирішуй сам, чи вартує економити 50 грв. !

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 13:10 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
alexandrxxl писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
не зрозумів, як там поставити звищайну шайбу, там ж винос зрізаний косо внизу і вона не буде мати куда зайти, шо розтискати

Шайбу під голівку болта щоб він у отвір для шестигранника не провалювався , якість рядянських шестигранників була так собі , от і заміняли більш якісними аналогами .

так проблема в тому шо він ітак не провалюється), розклепався отвір у виносі і туда головка болта не влазить(
п.с. то не радянський, зняв його з дорожника пегасус
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 13:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 799
Город: Большой
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:21.10.2008
Павло Чернецький
Я мав на увазі щоб зробити як на тому рекорді з 6 фото , якщо хочеться зробити як було то тоді взяти шарошку та дриль и трохи розточити отвір , можна з тригранного напилка зробити шабер і ним трохи розвернути , або трошки обточити головку болта як варіант.

_________________
Велосипед может быть любого цвета если этот цвет чёрный.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: ХВЗ "УКРАЇНА" В-134
СообщениеДобавлено: 31.07.2014 13:39 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
alexandrxxl писал(а):
Павло Чернецький
Я мав на увазі щоб зробити як на тому рекорді з 6 фото , якщо хочеться зробити як було то тоді взяти шарошку та дриль и трохи розточити отвір , можна з тригранного напилка зробити шабер і ним трохи розвернути , або трошки обточити головку болта як варіант.

о, обточити головку болта-те шо треба). того я ше не пробував


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.171s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'