ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| рюкзак цена |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 13.08.2014 15:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Vlad Levchuk
Ровно как сломалась, ну это повод для дальнейшей переделки велосипеда :yes:

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.08.2014 17:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 48
Город: Старая Синява
Пол: Муж
Возраст: 24
Зарегистрирован:11.07.2014
HENK75 писал(а):
Vlad Levchuk
Ровно как сломалась, ну это повод для дальнейшей переделки велосипеда :yes:

Именно так и подумал)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 13.08.2014 17:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 722
Изображения: 0
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 25
Зарегистрирован:14.07.2013
Мдя, мої співчуття. :sad: місце злому очікуване, а от як воно так рівно зломалося :cry: сам живий і то добре. Десь нерозраховані нагрузки були, от воно і вилізло. Шукай раму :smile:

_________________
Що в тебе вийшло - тарантас чи дишло?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.08.2014 15:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 48
Город: Старая Синява
Пол: Муж
Возраст: 24
Зарегистрирован:11.07.2014
Что кто скажет о двигателе от пилы "Дружба"?
Есть вариант купить и поставить на велик)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.08.2014 15:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Ну поки катастрофи не наблюдаю, таке варто було очікувати на такого роду проекті .... ще тьфу х 3 рази, Добре що ніякий косяк по рамі/вилці не виліз.

Упс ...
Vlad Levchuk писал(а):
И опять беда, треснула рама, в самом неожиданном месте. Еду и слышу рип, стал, понажимал всем весом на педаль, а потом смотрю-труба выглядывает... открытый перелом рамы)

Нє-нє я добрий мольфар :D , але це прогнозована фігня такий кастомс і без інженерії :no:
А мені виглядає, що це труба витягнута з вузла ...
І шо тепер буде ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.08.2014 15:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 48
Город: Старая Синява
Пол: Муж
Возраст: 24
Зарегистрирован:11.07.2014
Бегущая Черепаха писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Ну поки катастрофи не наблюдаю, таке варто було очікувати на такого роду проекті .... ще тьфу х 3 рази, Добре що ніякий косяк по рамі/вилці не виліз.

Упс ...
Vlad Levchuk писал(а):
И опять беда, треснула рама, в самом неожиданном месте. Еду и слышу рип, стал, понажимал всем весом на педаль, а потом смотрю-труба выглядывает... открытый перелом рамы)

Нє-нє я добрий мольфар :D , але це прогнозована фігня такий кастомс і без інженерії :no:
А мені виглядає, що це труба витягнута з вузла ...
І шо тепер буде ?!

Труба зломалась, бо якби вона с вузла вилізла то була б зона без фарби. Напевно зваримо місце злому і туди якусь розпорку/косинець, в неділю приїде тато і будемо щось думати)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.08.2014 16:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Vlad Levchuk писал(а):
Труба зломалась, бо якби вона с вузла вилізла то була б зона без фарби. Напевно зваримо місце злому і туди якусь розпорку/косинець, в неділю приїде тато і будемо щось думати)

Може й так, але я не бачу "живого" металу, який по їдеї повинен би був бути в місці перелому (?) Характер надлому не подібний на компресійний перелом (а ця ділянка в основному має компресійне навантаження) х.з. я як доктор розмірковую :doctor:
Виглядає так,шо труба сиділа в вузлі зовсім мінімально, як раз тією не фарбованою ділянкою. Переверни вєлік вверх ногами загляни, що ми гадаєм.
Страшить мене твоя "зварка", тут люди одну-дві бонки і то паяють, а тут цілий велік на зварці, боюсь, щоб такого роду "сюрпризи" не стали частими .

Та яка "дружба-2" :facepalm: склади/купи мопєд не займайся єрундою !!! Максимум то електромотор, хоча я і цього не розумію !


Вложения:
aparaqe3.jpg
aparaqe3.jpg [ 89.63 КБ | Просмотров: 1227 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 14.08.2014 17:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
Бегущая Черепаха писал(а):
Максимум то електромотор, хоча я і цього не розумію !

Це ж чоппер - сюди можна моторчик причепити ;), на кшалт ось такого http://www.autocentre.ua/ac/service/des ... 15262.html
Але як і велосипедизм - електро задоволення недешеве (бо дешеве працює як попало, а пристойні компоненти дорогі).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.08.2014 00:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Volosaty писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Максимум то електромотор, хоча я і цього не розумію !

Це ж чоппер - сюди можна моторчик причепити ;), на кшалт ось такого http://www.autocentre.ua/ac/service/des ... 15262.html
Але як і велосипедизм - електро задоволення недешеве (бо дешеве працює як попало, а пристойні компоненти дорогі).

Я не знаю ... я (ІМХО) "дирчики" не доганяю - і не вєлік і не мотоцикл :unknown:, шо за фіг ?!
Я розумію,що Vlad, в такому віці,що не може собі дозволити їздити на мотоциклі навіть ч.з. вік(про решта я мовчу), але дуже хочеться ...
тоді мріяти в сторону мопєда до 50 куб. прав не потрібно, а в тому діапазоні їх валом від кЄтайця до легендарної Vespa.
Изображение

А вєлік - має залишатись вєліком :yes:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.08.2014 12:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
Бегущая Черепаха писал(а):
і не вєлік і не мотоцикл , шо за фіг ?!

ну наприклад можна зкомпонувати гібрид - моторчик з обгонною муфтою (щоб не заважав педалям)+легка батарея (літійполімерна). Чому на крузери? Та тому що вони завжди важкі, додаткові 5-7кг вже ні на що не впливають. Отримаємо драндулет, коли ми можемо і прохватити на моторі (між селами наприклад), і не поспішаючи покрутити педалі (щоб навколишні повикручували шиї). На додачу - на крузерах купа місця, куди можна позаникувати батареї і електроніку (бокові кофри, закриті ділянки рам, тощо). Деякі ставлять не мотор-колесо, а "циклон" і стилізують під мотоцикл -
Изображение
Изображение
(синеньке це акуми, а чуть нижче - мотор типу "циклон"; про сам апарат тут)
Тут купа фоток електровелів, і тільки чопери/крузери виглядають естетично, основна маса з класичною компоновкою - страшидла :bad:
Деякі складають на моторах з обгонною муфтою комютери - щоб зранку приїхати не спітнілим на роботу, а вже ввечері покрутити педалі додому.
В решті випадків електровелики вироджуються в надлегкі електроскутери/електромотцикли - бо народу ліньки прокручувати direct-drive мотори.
ДВС взагалі не розлядаю - хоч і початкові витрати на електротягу більші, зате вартість володіння разів в 10 нижча. Плюс електромотор не тхне паливом і вихлопом - деякі тримають ТЗ в квартирі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.08.2014 17:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Volosaty писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
і не вєлік і не мотоцикл , шо за фіг ?!

ну наприклад можна зкомпонувати гібрид - моторчик з обгонною муфтою (щоб не заважав педалям)+легка батарея (літійполімерна). Чому на крузери? Та тому що вони завжди важкі, додаткові 5-7кг вже ні на що не впливають. Отримаємо драндулет, коли ми можемо і прохватити на моторі (між селами наприклад), і не поспішаючи покрутити педалі (щоб навколишні повикручували шиї). На додачу - на крузерах купа місця, куди можна позаникувати батареї і електроніку (бокові кофри, закриті ділянки рам, тощо). Деякі ставлять не мотор-колесо, а "циклон" і стилізують під мотоцикл -
Изображение
Изображение
(синеньке це акуми, а чуть нижче - мотор типу "циклон"; про сам апарат тут)
Тут купа фоток електровелів, і тільки чопери/крузери виглядають естетично, основна маса з класичною компоновкою - страшидла :bad:
Деякі складають на моторах з обгонною муфтою комютери - щоб зранку приїхати не спітнілим на роботу, а вже ввечері покрутити педалі додому.
В решті випадків електровелики вироджуються в надлегкі електроскутери/електромотцикли - бо народу ліньки прокручувати direct-drive мотори.
ДВС взагалі не розлядаю - хоч і початкові витрати на електротягу більші, зате вартість володіння разів в 10 нижча. Плюс електромотор не тхне паливом і вихлопом - деякі тримають ТЗ в квартирі.

ну і шо то за фіг ? :D
та я все шарю ... це просто моя думка !
Я в дитинстві ніколи не хотів "дирчика", а ось мопед "Карпати" дуже, але не мав :sad: :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.08.2014 17:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 722
Изображения: 0
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 25
Зарегистрирован:14.07.2013
А я скутеристів і мопедистів зневажаю :twisted: і караю, коли випендрюються :D
Не опускайся до рівня куроттих поцонов на дельтухах
Вже не говорю про досвід експлутації г що заводська дружбою, рад що батько продав :ROFL:

_________________
Що в тебе вийшло - тарантас чи дишло?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.08.2014 17:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 148
Город: Москва
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Хорошо, что не треснула в самый ответсвенный момент! Береги себя. А насчет установки мотора: хочешь - делай, только вот треьбования к жесткости рамы (которая оставляет желать лучшего) и колесам будут куда выше. Мотор "Дружбы", кстати, очень слабенький, желательно что-то мопедное и рижское.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 19.08.2014 22:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Странно, что труба сломалась, а не погнулась. Ну то такое. Хорошо бы внутрь тубу загнать наружным диаметром, как у сломанной внутренний (правда там ещё шов внутри должен быть). Ну и как говоришь, какие-то косынки-усиления нужно продумать.

Даже хорошая рама Украины дырчак не держит нормально. Под него специальную раму нужно делать из реальных водопроводных труб - они крепкие и пластичные.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.08.2014 14:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 48
Город: Старая Синява
Пол: Муж
Возраст: 24
Зарегистрирован:11.07.2014
Всем привет! Мой папа приехал. Урааа :D
Он привез сварочный инвертор, маску хамелеон и дрель. На месте уже купили болгарку.
Работа идет: я учусь варить а папа вчера выровнял раму. Вилку от ашана не стали варить, оказалось возможным растянуть нижние перья, тем самым выровняв раму, насчёт распорок пока думаем. Так же сняли правый шатун, оказался на квадрате.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.130s | 34 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'