ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/dir_kids_bikes.htm |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 13:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 224
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:29.04.2014
Всім привіт. Придбав недавно Турист Спорт. все ніби норм, єдине що колеса прийшлось викинути ( обода не підлягали відновленню). Спочатку думав зібрати колеса на старих втулках, бо вони в хорошому стані. Але так як дуже обмежений бюджет, і після моніторингу більш менш нормальних ободів, зрозумів що вийде дорого. В результаті купив колеса на ободах Avanti і втулках Quando. Потребую від вас поради: в стоковому варіанті система була з однією ведучою зіркою (так і хочу залишити поки що) а ззаді стояло 4 зірки. Зараз думаю ставити 6 зіркову трещотку. Питання: чи не буде злітати ланцюг з ведучої зірки при компоновці 1 зпереду - 6 ззаду? чи шукати 5 зіркову трещотку?
P.S. Як розберусь з колесами та зірками - почну фотозвіт по роботі над велосипедом.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 13:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Andriy Shukatka
Да можно фотографии и в процессе выкладывать, так даже интереснее.

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 13:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 224
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:29.04.2014
та то зрозуміло, просто ше не особо є шо показувати)) я навіть 3d модель почав накидати щоб подивитись що з того виходить і як має все виглядати в результаті) зараз цікавлять просто кілька ключових технічних моментів, після вирішення яких можна нормально продовжувати працювати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 14:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Слетать не будет, если все правильно собрать и выставить, более того ширина задней трещотки на 6 передач практически такая же как на 5 передач.
Дело в том что звездочки более тонкие стоят и расстояние между ними меньше, старая цепь будет и с 5 и 6 скоростной трещоткой работать.

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 19:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Вітаю !!!
То Вам так здається,що не має чого показувати, а народ тут на ржаві залізячки слюну пускає :yes: ...давайте фотки ! :smile:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 20:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Бегущая Черепаха
:yes:

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 28.08.2014 23:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 2288
Изображения: 26
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 46
Зарегистрирован:06.04.2013
Andriy Shukatka писал(а):
Всім привіт. Придбав недавно Турист Спорт. все ніби норм, єдине що колеса прийшлось викинути ( обода не підлягали відновленню). Спочатку думав зібрати колеса на старих втулках, бо вони в хорошому стані. Але так як дуже обмежений бюджет, і після моніторингу більш менш нормальних ободів, зрозумів що вийде дорого. В результаті купив колеса на ободах Avanti і втулках Quando. Потребую від вас поради: в стоковому варіанті система була з однією ведучою зіркою (так і хочу залишити поки що) а ззаді стояло 4 зірки. Зараз думаю ставити 6 зіркову трещотку. Питання: чи не буде злітати ланцюг з ведучої зірки при компоновці 1 зпереду - 6 ззаду? чи шукати 5 зіркову трещотку?
P.S. Як розберусь з колесами та зірками - почну фотозвіт по роботі над велосипедом.

Колеса выкинул правильно. втулки не выкидывай пусть полежат пока, если не понадобятся, продашь тем кто слюни пускает :roll:
Далее ставь смело систему и катай, уже опробовано на "Десна-2" "Турист", "Украина". все норм. если ровная передняя звезда, все будет норм, даже не 7ми сскоростной,а если чуть виляет, решается установкой передней перекидки-заглушки. ее надо просто поставить,и выставить на звезду. Она будет работать как успокоитель. Ну и перекид задний постарайся найти с хорошей пружиной. что бы он цепь выбирал. Лапу бери среднюю или длинную.
Фотки сделай не поленись :yes:

_________________
Веломастерская на Залютино моб 066 705 28 22
колесный центр Харьков-Запад 066 705 28 22


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 29.08.2014 01:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 224
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:29.04.2014
дякую за поради. фотки трохи є, трохи дороблю і викладу. завтра цим займусь. на рахунок переднього перемикача в якості заспокоювача - чув, і хотів почути тут підтвердження) хоч і планую максимально економити на обладнанні, все ж планую все зробити максимально акуратно і красиво, так як вважаю що якщо велосипед подобається візуально. то і їздиться на ньому краще))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 29.08.2014 06:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Andriy Shukatka писал(а):
дякую за поради. фотки трохи є, трохи дороблю і викладу. завтра цим займусь. на рахунок переднього перемикача в якості заспокоювача - чув, і хотів почути тут підтвердження) хоч і планую максимально економити на обладнанні, все ж планую все зробити максимально акуратно і красиво, так як вважаю що якщо велосипед подобається візуально. то і їздиться на ньому краще))


Хорошо сказал! :smile:

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 29.08.2014 19:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 224
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:29.04.2014
Ось так він виглядав при покупці. Їхав на ньому від продавця по місту десь 8-10км з пробитим заднім колесом)) http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_9sc54lx1n2mh.jpg
а це вже розібраний:
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_civw352fjors.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_ov2qucld3067.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_gr3lbdeuqw5y.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_gwdxm18xdfd1.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_zp40i3f2b9lx.jpg
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_ztimr9mln9ed.jpg
а це куплений вілсет - обода двостінні Аванті, втулки квандо, шприхи ноунейм (фото з телефона)):
http://firepic.org/?v=6.2014-08-29_j1nzed0hmu4e.jpg


Последний раз редактировалось Andriy Shukatka 30.08.2014 11:43, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 30.08.2014 01:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Andriy Shukatka, привіт !!!
Ну вдалого тобі дебюту в крокодиловодстві, але вискажу свою думку, можливо і не дуже приємну.
Займайтеся абгрейдом даного ровера,але все таки поглядуйте на іншу раму, накрайняк навіть на цей самий "Турист" але ранніх р.в. ( і чим далі тим кращє), "Турист" досить специфічний ровер і його рама "зарекомендувала" себе не з кращого боку, а про рами 90-их я в загалі мовчу ...
Що не "Турист" то зігнута рама :sad: (в Вашого, по фотці, також вже не все ідеально) чи то так фото передає :unknown:
Одним словом збирайте,купляйте з.ч. насолоджуйтесь і не хай я буду 1000 раз не правий, але все таки поглядуйте на інші рами ...

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 30.08.2014 03:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 224
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:29.04.2014
та я про це знаю. просто попався цей, ось і роблю. якщо щось підвернеться до моменту пофарбування то певно поміняю. а загалом всетаки думаю цей довести до розуму. впринципі перекинути обладнання на другу раму не так і складно)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 30.08.2014 08:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Andriy Shukatka писал(а):
та я про це знаю. просто попався цей, ось і роблю. якщо щось підвернеться до моменту пофарбування то певно поміняю. а загалом всетаки думаю цей довести до розуму. впринципі перекинути обладнання на другу раму не так і складно)

О добре,що розумієте і адекватно оцінюєте :yes:
до речі, про пофоарбування в нашому місті, читайте тут: 7 пост http://xt.ht/phpbb/viewtopic.php?f=31&t=212758&start=15.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 30.08.2014 11:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 224
Город: Львов
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:29.04.2014
)) за пофарбування знаю, там і хотів робити бо вже фарбував в них ровер для дівчини. але дякую за пораду. Рама впринципі не погана (всетаки витримала мої "97" від продавця до дому)) надіюсь гнутись сильно не буде. А взагалі я розумію основні проблеми з ними це задні пера??? томущо вони виглядають найбільш вразливими. А концепція самого велосипеда в моїй голові виглядає так: комплектація - система поки стара (в майбутньому під квадрат), колеса нові, сідло відновлене, руль - булхорн (ну дуже вже хочу)))). Колір - рама+вилка - чорний мат, маленькі детальки чорний глянець + де можна залишити хром - залишу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Турист 90-их років
СообщениеДобавлено: 30.08.2014 11:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Andriy Shukatka писал(а):
та я про це знаю. просто попався цей, ось і роблю. якщо щось підвернеться до моменту пофарбування то певно поміняю. а загалом всетаки думаю цей довести до розуму. впринципі перекинути обладнання на другу раму не так і складно)


Согласен, попадется рама по крепче и перекинете комплектующие

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу 1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.110s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'