| https://veliki.com.ua/dir_bike_rack.htm |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 20.10.2014 21:32 

Сообщения: 10
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2014
Шановні форумчани, тільки нещодавно почав цікавитись велосипедами дуже активно. Із-за обмежених знань і бюджету прикупив велосипед Giant, старенький, але я ним був задоволений. Відкатав на ньому сезон і подумав, що було б добре його відновити. Сама рама в хорошому стані, повністю розібрав, відніс на фарбування, зараз очікую, ну але це я вже від теми відхожу. Обладнання на велосипеді Shimano Exage Lx 400, технічний стан задовільний. Проблема із тормозами Изображение
Так як вел привезений із Німеччини, підозрюю його ніхто ніколи не розбирав, як видно на фото, тормозні колодки сильно окислились і я тепер не можу відкрутити їх. Метал - алюміній. Що порадите, щоб відкрутити колодки???
ВД-40 не допомагає. Пробував ще спеціальний спрей для очистки карбюраторів, він досить непомано змиває іржу, нажаль теж не взяв окис. Гріти не варіант, так як тормоза пластмасові. Що ще порадите???
Ще одне питання по ободах, впали в очі обода Mayarims 28" по 230грн за штуку в зборі на промпідшибниках ноумейм. Хто що може по них сказати??? Чи є варіанти по кращій ціні, чи може за приблизно ті самі гроші можна взяти кращі колеса?? Чи варто взяти обода і якусь кращу фірмову втулку і зібрати колесо самому???
Так само прийдеться купувати нову каретку (я вже придивився Шимано під квадрат 130грн, чи нормальна ціна???), нові манетки, старі погано спрацьовують (що порадите по адекватній ціні до 200грн???), а так само касету (Шимано на ринку 130грн. на скільки вона довго походить??) Короче вислухаю всі варіанти. Вкладати багато не хочеться бо бюджет знову таки обмежений, але хочеться зібрати такий собі надійний міський велосипед.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 09:54 

Сообщения: 2102
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:15.04.2010
По тормозам что-то говорить сложно - не вижу фото)
По колёсам: обода Mayarims довольно неплохие - крепкие, пусть и не самые легкие. Втулки на промах тут тоже неплохие, основное их преимущество - во втулках используются стандартные промы, которые легко поменять в случае выхода из строя. Стоят новые промы копейки - хотя можно подобрать в эту втулку и какие-нибудь дорогие промы. Нужно учитывать, что эти колеса идут только под трещётку, кассету туда не поставите. В принципе для дорожного вела трещётки и 7 звезд сзади более чем достаточно. Да и в дальнейшем обслуживании трещётка обойдётся дешевле, чем кассета (во-первых, сама по себе трещётка процентов на 30 дешевле аналогичной кассеты. Во-вторых, даже в теории не будете иметь головной боли с барабаном, поскольку в отличии от кассеты в трещётке обгонная муфта встроена в блок со звездами и в случае выхода муфты из строя можно просто поменять звезды, а не переспицовывать колесо).
Манетки под семерик можете посмотреть Shimano Revoshift (если устраивает такой тип переключения) либо триггеры Micrоshift, SunRace. Как вариант - моноблоки Shimanо. По бюджету триггеры и моноблоки могут обойтись чуть дороже 200 грн, ревошифты будут стоить около 150 грн.
Цена за шимановскую каретку вполне адекватная, около 130 грн они сейчас и стоят.

З.Ы. Shimano Exage Lx 400 - отличный обвес, я бы не менял там ничего, пока оно ещё работает.

_________________
______________________________________________________________
Шея - это вынос мозга.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 10:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Пластмасові гальма :shock: - такого навіть на самих ашаністих "ашанах" не бачив.
А можно фото цього технічного дива подивитись?

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 11:56 

Сообщения: 10
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2014
Дуже дякую за відповідь, а то я сумнівався в ободах Mayarims.
Тормоза Shimano оригінальні все із серії Exage LX 400, вони досить не погані, міцні, надійні та легкі:
Изображение
Але проблема те, що алюмінієве кріплення окислилось і тепер закручено намертво, порадьте щось будь ласка, колодки мушу відкрутити, навіть якщо не міняти, хоча б порівняти, а то криво стоять..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 12:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Все ж таки гальма пластмасові тільки зовні - всередині метал - такі доводилось бачити на "ашанах". Якщо колодки зношені, то варто замінити гальма в зборі, бо якісних колодок такого типу вже нема (хіба що, десь залишились "в закромах родіни"). Ось під сучасні колодки і по вартості майже задарма. viewtopic.php?f=2694&t=217748
Якщо дуже кортить відкрутити, треба покласти ричаги на декілька днів у керосин - повинно допомогти.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 13:10 

Сообщения: 10
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2014
Колодки відкрутити вдалось, не знаю яким чудом, але зірвав з місця..
На рахунок самого кріплення, то дійсно бачив, що ті що зараз випускаються дещо інші.. Чесно кажучи не хотілося би нові тормоза купувати.. але якщо ціна на колодки не нижча ніж за всю систему, то може дійсно не варто з ними мучитись.
Изображение

Ще я захопився ідеєю скласти колесо самостійно. Станок для зборки зробити не проблема по тому, що я бачив, але був би вдячний, якщо би кинули якісь ссилки на теми із саморобними станками, так як мене цікавить яким чином намітити центр на станку.. втулки то різні бувають, відповідно центр буде кожен раз зміщуватись, по тому що я бачив контакти які мають торкатись до обода регульовані, але як в такому випадку розуміти що я намітив центр і правильна складаю колесо?? Питання може і дурне, але в я собі його логічно не можу пояснити..
А так само на скільки я розумію, щоб якісно зібрати колесо потрібен тензометр. Пошукавши в неті, ціни на них нереальні.. Щось читав про саморобні тензометри, але інформації дуже мало і в більшості мені не зрозуміло. В двох майстернях, яких мені збирали колеса обходились без тензометра, на скільки взагалі реально зібрати нормально колесо не використовуючи його?? Чи достатньо одного станка?? І що взагалі буде відбуватись, якщо колесо зібране без вісімки, але натяжка не рівномірна???


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 13:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Мої вітання! Колодка по фото як нова - зовсім не зношена. Якщо гальмує добре, то міняти не варто.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 15:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 1740
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Мені невідомо , хто у Львові користується тензометром .У хорошого майстра пальці тензометри .Збере краще , як дехто з тензометром .(роблення цього пристроя описане є тут на форумі) . Тим більше для тебе , думаю , це надмірно . Хіба хочеться "побавитися" або зперфекціонізуватися .(до речі , тобі відомо з якою силою натягувати шприхи для твого варіанта комплектуючих?) . Якщо збирати одне-два колеса , то і станка не треба , все можна зробити на рамі .По гальмівних колодках , або прив"язаній шприсі . "Зонт" провіряється перекиданням колеса в рамі на 180 градусів .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 21.10.2014 18:35 

Сообщения: 10
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2014
Дякую за відповідь, стало зрозуміло, що тензометр це не є крайня необхідність.
Але все ж цікава відповідь на запитання, які наслідки того, що натяжка спиць не рівномірна??


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.469s | 23 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'