ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велосипед Kench |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 02.01.2015 14:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
З НОВИМ РОКОМ ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ! 29 грудня отримав я нарешті замовлену байдарку. Після першого огляду та примірки у кімнаті, сподобалась. Маючи невеликий досвід сплавів на катамарані та відпочинку на надувному човні зразу ж задумався над доопрацюванням: руль, парус та леєр. Звичайно, що ці теми неодноразово уже переглядав в інтернеті, як роблять це інші. Тож при виготовлені руля, мабуть скористаюсь пропозицією romantika (viewtopic.php?f=2617&t=33490# ), але виберу щось середнє. Адже на корму А-450 жоден із них не підійде, буду комбінувати. А от щодо паруса я б хотів ось такий варіант http://kayakmarket.com.ua/parusa-dlya-kayakov-i-kanoe. - легко і просто. Звичайно, що брати готовий, то задоволення дороге. Можна було б попробувати виготовити самому, але є проблема: де дістати волокнистого прута на обруч. Також не відкидаю варіант такого плану http://zabroska.su/?p=1831. До сезону час ще є тож буду щось думати.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 03.01.2015 15:05 

Сообщения: 499
Город: xarkov
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:31.07.2006
Avo писал(а):
З НОВИМ РОКОМ ШАНОВНІ ФОРУМЧАНИ! 29 грудня отримав я нарешті замовлену байдарку. Після першого огляду та примірки у кімнаті, сподобалась. Маючи невеликий досвід сплавів на катамарані та відпочинку на надувному човні зразу ж задумався над доопрацюванням: руль, парус та леєр. Звичайно, що ці теми неодноразово уже переглядав в інтернеті, як роблять це інші. Тож при виготовлені руля, мабуть скористаюсь пропозицією romantika (viewtopic.php?f=2617&t=33490# ), але виберу щось середнє. Адже на корму А-450 жоден із них не підійде, буду комбінувати. А от щодо паруса я б хотів ось такий варіант http://kayakmarket.com.ua/parusa-dlya-kayakov-i-kanoe. - легко і просто. Звичайно, що брати готовий, то задоволення дороге. Можна було б попробувати виготовити самому, але є проблема: де дістати волокнистого прута на обруч. Також не відкидаю варіант такого плану http://zabroska.su/?p=1831. До сезону час ще є тож буду щось думати.



могу ошибатьяс но по внешнему втду обруч похож на обруч из отражателей для фото
https://www.google.com.ua/search?q=%D1% ... CAcQ_AUoAg


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 04.01.2015 12:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Щодо паруса то можливо обруч для фотоотражателей і обруч паруса виготовлені з одного ж того самого матерілу.

А я уже почав підбирати матеріал для руля і виникло питання: яка ж мінімально допустима площа самого руля, щоб він працював ефективно і не було зайвої ваги. Прошу підказки у тих хто має досвід.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 04.01.2015 13:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Avo писал(а):
Щодо паруса то можливо обруч для фотоотражателей і обруч паруса виготовлені з одного ж того самого матерілу.

А я уже почав підбирати матеріал для руля і виникло питання: яка ж мінімально допустима площа самого руля, щоб він працював ефективно і не було зайвої ваги. Прошу підказки у тих хто має досвід.

Зачем Вам руль? Для такого паруса достаточно подруливать веслом.

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 04.01.2015 15:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
але є проблема: де дістати волокнистого прута на обруч.

http://terraincognita.ua/catalog/access ... s_fib.html
Если целый к-кт много, бывают и рем.наборы из 4-5 шт. поляр.
Из целого к-та можно сделать пару-тройку "шапочек" от 1.0 до 1.5 м2.
Достаточно 6-8 мм фибергласс, толще - менее пластичен на изгиб.
Алюминий дороже и чаще ломается.
Если будете шить самостоятельно, черновик шейте из старой простыни, второй - из серого годро-/паро-барьера, и если после испытания понадобится что-то покрасивее, то чистовик - Poly Taffeta **T Ripstop PU.
Окно - прозрачный ПВХ, например:
http://tent.uaprom.net/p6893028-prozrac ... -okna.html
Творческих успехов!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: офтоп о парусе
СообщениеДобавлено: 09.01.2015 23:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 189
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:21.03.2008
офтоп о парусе предлагаю продолжить в поднятой Turyst теме Парус "зонтик" viewtopic.php?f=2618&t=113409

_________________
группа - КiLbKA Club
:si: :si:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 10.01.2015 00:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Дякую усім за підказки та поради. При подальшій підготовці до сезону вирішив скористатись порадою Laguardamak Koktebelskiy і руля покищо не робити, адже парус планую лише для попутнього або бокового вітру. Лавіровки проти вітру не передбачається тож думаю, що весла буде достатньо щоб при потребі підрулити.
diit писал(а):
офтоп о парусе предлагаю продолжить в поднятой Turyst теме Парус "зонтик" viewtopic.php?f=2618&t=113409

Мені про такий парус відомо. У попередньому пості я про нього писав (http://kayakmarket.com.ua/parusa-dlya-kayakov-i-kanoe). Перш за все я на такий варіант і орієнтуюся, але поки що є проблема де дістати скловолокнистого стержня на обруч. Якщо не знайду то робитимиму з дуги для палатки ( http://zabroska.su/?p=1831. ). Принцип роботи паруса від //заброски// подібний до купольного від каякмаркета. Просто купольний оперативніший при використанні і має більший діапазон налаштування під напрям вітру.
:winds:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: офтоп о парусе
СообщениеДобавлено: 11.01.2015 18:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
diit писал(а):
офтоп о парусе предлагаю продолжить в поднятой Turyst теме Парус "зонтик" viewtopic.php?f=2618&t=113409

Каюсь, просто отреагировал на вопрос.
Тема полезная, тем паче, что как видно и буржуины её но дожевали до лог.завершения..........


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.02.2015 12:44 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Так як А-450 це моя перша байдарка, то виникло ще одне питання. Сьогодні отримав замовлений фартук. Звичайно, що отримавши його зразу ж вирішив приміряти. Але . . . виявилось, що на надуту байдарку він неодягається. Довелось байдарку підспустити надіти фартук, а потім докачати. Так і залишив, надіючись, що з часом він чуть розтягнеться і буде можливість надягати його на надуту байдарку. Отже питання: чи дійсно розтягнеться? Адже спускати байдарку при надягані фартука - це маса незручностей. Якщо його доведеться одягати по ходу дня, наприклад при початку дощу, якого не було, то необхідно причалити розгрузити передок, тому що байдарку необхідно зігнути (про корму взагалі важко щось казати) надіти фартук, загрузити під фартухом (і як лише туди дістатись 2 метра) потім догрузити корму і накакчати. Романтика!!! Прошу пояснень та порад.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.02.2015 18:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Avo писал(а):
Так як А-450 це моя перша байдарка, то виникло ще одне питання. Сьогодні отримав замовлений фартук. Звичайно, що отримавши його зразу ж вирішив приміряти. Але . . . виявилось, що на надуту байдарку він неодягається. Довелось байдарку підспустити надіти фартук, а потім докачати. Так і залишив, надіючись, що з часом він чуть розтягнеться і буде можливість надягати його на надуту байдарку. Отже питання: чи дійсно розтягнеться? Адже спускати байдарку при надягані фартука - це маса незручностей. Якщо його доведеться одягати по ходу дня, наприклад при початку дощу, якого не було, то необхідно причалити розгрузити передок, тому що байдарку необхідно зігнути (про корму взагалі важко щось казати) надіти фартук, загрузити під фартухом (і як лише туди дістатись 2 метра) потім догрузити корму і накакчати. Романтика!!! Прошу пояснень та порад.

Вряд ли фартук поддастся. Дотачать вставочку и будет нормально

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 14.02.2015 20:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
А пойти простым путём - обратиться к производителю за рекомендациями, это разве не решение?

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.02.2015 00:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 1267
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:20.03.2010
Snick писал(а):
А пойти простым путём - обратиться к производителю за рекомендациями, это разве не решение?

Если изделие изготовлено правильно, то верно. А если ошибка закралась?...

_________________
http://www.solaris-boat.uaprom.net

Изображение
Надеяться нужно на лучшее, а готовым быть к худшему
С нами не пропадешь, но горя тяпнешь


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.02.2015 09:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:13.09.2007
Stanislav8 писал(а):
Snick писал(а):
А пойти простым путём - обратиться к производителю за рекомендациями, это разве не решение?

Если изделие изготовлено правильно, то верно. А если ошибка закралась?...

При любом раскладе, эта проблема должна решаться с участием производителя. В первом варианте - через консультацию, во втором - через устранение дефекта.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 15.02.2015 13:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Щодо звернення до виробника.
По-перше: якщо фартук надітий то він в принципі закріплений надійно і сидить нормально. Але конструктивно його виконання таке: знизу є хомут для закріплення на круглий ніс корми, а на передок кріпиться при допомозі конуса, що надівається. Ось і виходить, що розміри фартука “с” відповідають розмірам байдарки, конус і хомут їх зменшують на “а + в”, що не дає можливості надіти фартук на повністю надуту байдарку.
Тож я роздивився, обдумав і прийняв таке рішення: хомут внизу розрізаю, наточую двома кусками аналогічної стропи. Один вільний, а інший із пряжкою для самофіксації і обмотавши знизу на гору фіксую зверху. А сам фартук без хомута на байдарку натягується.
По-друге: Зветатись до виробника це дуже морочна справа. Адже я живу майже за 400 км.. Тож переробити самому це без замороки, швидше і дешевше.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 19.02.2015 14:56 

Сообщения: 15
Изображения: 21
Пол: Не указан
Зарегистрирован:29.06.2011
Avo
Я так понимаю,что протестировать на воде новое судно еще не было возможности?Могли бы поделиться первым впечатлением о лодке, удобстве посадки, свободном пространстве дял вещей?Также интересен фартук,насколько он тяжелый и что там за ткань(100% защита от воды или может все таки промокнуть).Может какие-то недостатки бросились в глаза?Вобщем,очень интересны такие моменты,о которых лучше спрашивать у пользователя,а не производителя))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.119s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'