| зимний спальник купить |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 22.02.2015 15:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
abacab999 писал(а):
Avo
Могли бы поделиться первым впечатлением о лодке, удобстве посадки, свободном пространстве дял вещей?Также интересен фартук,насколько он тяжелый и что там за ткань(100% защита от воды или может все таки промокнуть).Может какие-то недостатки бросились в глаза?Вобщем,очень интересны такие моменты,о которых лучше спрашивать у пользователя,а не производителя))

Як я уже писав раніше, А – 450 – це моя перша байдарка. Раніше, протягом шести років, користувався надувним двомісним човном “Фішер” фірми Фіорд-Бот на тихій воді (відпочинок вихідного дня). Один раз сплавлявся на Південому Бузі. Останіх три роки приймав участь у комерційних сплавах на катамарані і частково на надувній байдарці.
Отже, мої перші (без води) враження: Сподобалась. Усі кріплення, усі наклейки для кріплення виготовлені добре, розміщені симетрично (переміряв метром). Сидіння надувні зі спинками. Сидіти зручно і комфортно (навіть не підлягає порівнянню з байдаркою на котрій я сплавлявся у турклубі). Розміщення сидінь регулюється відновідно до зросту (мій 176см вага 72кг). Я сплавлявся раніше і планую в подальшому це робити з онуком (12 років). Тож для нас двох місця для багажу надзвичайно багато. Особливо якщо використовувати конусний гермопак (я придбав один на 60л разом з байдаркою). Ще маю один циліндричний на 70 літрів. Багаж можна розмістити на кормі (для кріплення другого поверху є спеціальна стропа у коплекті), а також між сидіннями і спереду. Сумарно без особливих труднощів можна завантажити приблизно до 300 літрів. Упаковка виговлена із кодури. Для пеереноски передбачено дві ручки (для двох), а також є наплічні ремені (переносити як рюкзак). По боках упаковка обладнана компресійними стропами.
Далі про фартук. Важить він 1,4 кг. З якого матеріалу він виготовлений я не знаю, але мені здається, що промокати не повинен. Важливо і те що він уже з юбками. Я пробував уже користуватися, мені зручно. Зовнішній його колір темний зелено-синій, а внутрішній білий. Про один із недоліків я уже писав вище, але надіюсь, що коли буде тепла погода то на вулиці я з цим розберусь. Рішення уже в принципі є. Також маю ще одне зауваження, яке стосується кріплення (петлі із резинового жгута). Їх усіх є 10 і от 4 із них трохи задовгі. Вільно надягаються на крючки без натяжки. Ось так коротко і все. Більше вражень буде після проби на воді.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 22.02.2015 20:10 

Сообщения: 15
Изображения: 21
Пол: Не указан
Зарегистрирован:29.06.2011
Avo
Большое спасибо!Пока только присматриваю лодку себе, поэтому если будет что добавить после опробования на воде(устойчивость на курсе,например),то буду очень благодарен. Думаю, интересно не только мне, отзывов по надувным от Нериса очень мало.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.02.2015 00:26 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Avo писал(а):
Зветатись до виробника це дуже морочна справа. Адже я живу майже за 400 км.. Тож переробити самому це без замороки, швидше і дешевше.


Відповім від імені виробників:
Ми дійсно робимо фартуки впритул до розмірів байдарки, через те, що у вологому стані тканина стає більш м'якою та підатливою. Можливо, закралася і помилка, що він став настільки погано одягатися ((
Якщо у Вас такі проблеми з надяганням фартука - то Ви можете відправити нам його Новою Поштою за наш рахунок, хлопці знають як усунути такий недолік, та відправимо Вам назад таким самим чином.
Згода?
Або надішлемо Вам інший фартук,на новій моделі тепер є кишеня (з сітки) на самому фартуку (для карти та ін.)
Відпишіться, будь ласка, якщо надумаєте відправити Ваш фартук, на [email protected] або телефонуйте 050 937 14 61

У вкладці - фото байдарки Ігла2, але фартук на А-450 виглядає майже так само


Вложения:
fartuk.jpg
fartuk.jpg [ 227.14 КБ | Просмотров: 3153 ]
fartukNossmall.jpg
fartukNossmall.jpg [ 32.94 КБ | Просмотров: 3153 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеСообщение было удалено | 26.02.2015 00:27.
Причина: дублирующийся пост
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 26.02.2015 07:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 2560
Изображения: 3
Город: Макеевка 22-я стрит.
Пол: Муж
Возраст: 52
Зарегистрирован:13.09.2007
Avo
Не часто гора ходит к Магомету...
В свете такого (признаюсь - пока еще непривычного) предложения от производителя, и учитывая, что Вы вынесли проблему "на розгляд спільноти", Вам, как топикстартеру, стоит публично осветить своё решение по фартуку.

_________________
Да здравствует ветер, который в лицо!
Как живётся в Гондурасе знают только гваделупцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 27.02.2015 19:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Перш за все дякую виробнику за пропозицію, але я надіюсь, що проблемка вирішиться. Отже по фартуку. Тож ситуація така. На фото1 зображені кормові частини байдарки і фартука. Край фартука на корму надягається, а от надіти петлю для його кріплення неможливо без загинання корми байдарки. Изображение Чому? Тому що петля для кріплення на 5см коротша від края фартука. Див. фото 2. Изображение Натягнути неможливо, так як, сам фартук ледь натягується з великим зусилям, а от, щоб ще пеля ніяк. Довжина петлі нормальна, не коротка, хорошо пристає до байдарки і добре фіксує фартук. Доводиться на підспущеній байдарці згинати корму. Причина?. Мабуть при пошиттю, ручку з петлею, на цю відстань 4 – 5 см, пришили далі від краю фартука. Пороти і перешивати я ненаважився. Вирішив, що для мене простіше добавити деталь, щоб не порушувати цілосності фартука. На фото 3 видно це доопрацювання. Изображение Що воно дає?. Коли ми тягнемо за ручку фартука для його надягання (див. фото 1. Червоними стрілками показано прикладені зусиля) то верхня частина подається уперед, а нижня назад. Тобто відстань 4-5 см ще збільшується. Щоб тягнути за нижню петлю, так як вона коротша, то це нереально. Горизонтальна ручка дасть можливість натягнути петлю без її зміщення назад. Якщо не допоможе ця нова горизонтальна ручка, то можливі наступні варіанти: перший – розрізаю посередині петлю і роблю необхідної довжини вставку із жорсткої резини, щоб тримала фартук і дала можливість натягнути його через край корми (фото 4). Изображение Другий – розрізаю петлю, але замість резини використовую дві сторпи такої довжини, щоб обхопивши низ корми вивести їх на гору і при допомозі пряжки (здається її називають фастекс) затягнути і зафіксувати. Цей варіант зображено на фото 5. Изображение При пришиванні горизонтальної ручки передбачено з двох сторін петлі шириною 35 мм (фото 3) для фіксації стропи на фастекс.
Але все це на перспективу, коли настане тепла погода, щоб зайнятись цим на вулиці. У кімнаті не вистачає місця для роботи при надутій байдарці.
Вибачте за якість малюнків та фото, адже робив це уже у темну пору. Спочатку малював потім фотографував і переносив у компютер.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 28.02.2015 10:55 

Сообщения: 196
Город: Kiev
Пол: Жен
Зарегистрирован:10.03.2014
Дякую, врахуємо Ваші пропозиції. Спробуємо найближчим часом переробити трохи конструкцію, якщо не проти, скористуємося Вашими ідеями ))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 28.02.2015 13:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
OlgaBuk писал(а):
Дякую, врахуємо Ваші пропозиції. Спробуємо найближчим часом переробити трохи конструкцію, якщо не проти, скористуємося Вашими ідеями ))


Користуйтесь, користуйтесь.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 11.04.2015 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Ось і настав довгоочікуваний день мого першого виходу на воду на новій байдарці Неріс А-450. І сьогодні я це зробив.Тож вражень багато але про все по черзі. Десь у попередніх постах просили розповісти детально про цей плавзасіб.
abacab999 писал(а):
Avo
Большое спасибо!Пока только присматриваю лодку себе, поэтому если будет что добавить после опробования на воде(устойчивость на курсе,например),то буду очень благодарен. Думаю, интересно не только мне, отзывов по надувным от Нериса очень мало.

Також скажу про фартук і парус. Отже: моє знайомство з новим плавзасобом, тобто А-450, відбувалось на ставку довжиною 2 км і шириною 100 – 300 м. ставок дугоподібний розміщений у видолинку. Це для того, щоб краще уявити умови випробування. Сьогодні у нас була тепла, маловітряна погода швидкість 1,6 – 3,3 м/сек або 2 бала ( за шкалою візуального оцінювання вітру, забув автора ). У зв”язку з формою водойми на протязі цих двох кілометрів вітер дме з трьох напрямків: у спину, збоку і спереду і не постійно, а періодично. Тож ідемо далі. Байдарка: Посадка зручна, комфортна, під час геблі жодних незручностей, добре допомагають упори для ніг і стегнон, можна і без них, але з ними зручніше. На курсі лежить хорошо, якщо немає бокового вітру, при вітрови трошки заносить ніс, тим більше, що я був один тобто передок незагружений, тож доводилось більше гребти з одного боку. Вважаю, що досить маневрена – за три гребка розвертається на місті на 180 градусів. Має хорошу швидкість. Сьогодні для котролю я брав GPS навігатор, тож результат наступний: при легкій, помірній греблі при відсутності вітру досягав максимальної швидкості 7 км/год, наголошую, що за рекордом я не гнався. А протягом 4-х годин на воді середня швидкість була 6,3 км/год. Це при умові, що я зупинявся, стояв, записував дані, маневрував на місці, ставив парус і т.п. Тож швидкохідність приємно вразила. Також хороша остойчівость – пробував розгойдувати, тримається добре. Фартук: Пробував також сьогодні на воді і фартук. Перероблений варіант кріплення фартука на кормі проблему вирішив – усе просто, надійно і зручно. Парус: Фотки мого творіння можна подивитись тут viewtopic.php?f=2618&t=113409&start=0 А зараз я хочу сказати, що після тестування при невеликому вітрі 1,6 – 3,3 м/сек або 2 бала ( за шкалою візуального оцінювання вітру, забув автора ) залишився надзвичайно задоволений. Усе виявилось значно краще ніж я надіявся. При такому легкому вітрі, коли майже хвиль немає байдарка розвивала максимальну швидкість 5,2 км/год, а середня 3,5 км/год. Парус добре наповняється навіть при найменшому подиху вітру.
Ось таким виявилось перше тестування мого судна. Сьогодні я нічого не фоткав і не знімав на відео. Надіюсь, що пізніше я це зроблю і викладу для ознайомлення бажаючим.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 00:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
2 бала ( за шкалою візуального оцінювання вітру, забув автора )

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D1 ... 1%80%D1%82
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0 ... 1%82%D0%B0
І мої Вам вітання!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 12:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Я користувався саме цією інформацією із Вікіпедії. Просто кілька місяців тому я цю таблицю для себе роздрукував, а прізвище автора забув. Тепер знатиму.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 16.04.2015 23:57 

Сообщения: 2
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:16.04.2015
OlgaBuk писал(а):
Що стосується тої статті - є в мене деякі зауваження щодо висвітлених "мінусів" Ігли. Та чоловік той ніколи не ходив на каркасниках, а лише на Піонері, сидів на Іглі вперше і то не більш ніж півгодини по спокійному морю...

Ну, таки да, не ходил я на каркасниках и всё такое. Только рази ж я говорил за минусы "Иглы"? Я ж говорил за свой минус, что ломанулся в судно другого типа, чем байдорафт как революционный матрос на пивную стойку. И кто ж мне доктор, что я кильнулся самым естественным образом? И это ни разу не стыдно, кмк. Всё равно, что с байком свалиться, впервые севши на него с квадроцикла или тачки.
И имиджу байка (или, в данном случае, "Игле") от этого никаких минусов, будем откровенны. Просто надо немного приноровиться, делов-то!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 17.04.2015 00:07 

Сообщения: 2
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 71
Зарегистрирован:16.04.2015
vanok писал(а):
Байдорафт я также рассматривал. Мне она показалась очень крепко сделанной, но толкать ее по гладкой воде слишком большое упорство. Только для бурноводнинга. И еще сидеть на круглых банках без спинок целый день в походе??? Нормальный вариант, когда на Черемоше закинут на грузовике, час сплава по бурняку, потом отдыхаешь. Но не целыми днями.
Ну да, порою упираться приходилось http://www.liveinternet.ru/users/strann ... t237459484
И ничего, намана, начальника! Зато какая обитаемость! А вот насчёт баночек, так мы сидели всегда на аирдеке, опираясь поясницей на баночки (или на надувных креслицах, которые опирались спинками на баночки).
А сейчас стало совсем хорошо: НЭРИС делает прэлестные креслица со спинками, которые фиксируются стропами.
Так что лично я от баночек вообще отказался (место жалко).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 03.05.2015 22:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 118
Город: Шаргород
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.11.2014
Випробувано парус до байдарки. Залишились хороші враження. Відео за адресою https://www.youtube.com/watch?v=f4M99o0 ... e=youtu.be


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: надувна байдарка А - 450
СообщениеДобавлено: 06.05.2015 10:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 431
Город: НеХаркiв
Пол: Муж
Зарегистрирован:10.10.2013
Avo писал(а):
Випробувано парус до байдарки. Залишились хороші враження.

Классический ролик, выдержан в стилистике учебных фильмов времён СССР. Лайкнул.
Только не показана установка-уборка на воде. Как с этим. Легко дотянуться до рангоута для его "перелома"?
И на сколько град. ворочается на галс?
Спасибо.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.333s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'