ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велотренажер купити україна |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 27.02.2015 22:49 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
я теж минулого року майже весь сезонкатав на фіксі на 23 резині :cool: , нормально, правда раз в трамвайну колію заїха, ледве з тукліпса встиг вискочити, а бруківка не сильно напрягала, вона в основному в центрі, хоча я там найбільше і катався, то там де вона недавно перекладена - нормально, хіба там де розбирі дороги, то важко..а фікс продав, кросовки рвав тільки + в магазин в шльопках з тукліпсами не зручно їздити, а як сидиш дома, взувати шкарпетки, кроси, теж неохота :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 01.03.2015 13:46 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
підкажіть, підійде такий парафін для ланцюга?
http://khmelnitskiy.khm.olx.ua/uk/obyav ... 0e3fad6d06


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 01.03.2015 18:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 535
Изображения: 9
Город: Тернопіль
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:04.10.2011
підійде, але дорого (+ пересилка з Хмельницького), пошукай по аптеках або в маг. медтехніка

_________________
T@R@S
096 505-два-050


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 01.03.2015 19:07 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
ну на рахунок ціни, то тут читав шо так і виходить..а на рахунок пересилки, то її не потрібно, друг з Хмельницького на наступний тиждень сюда їде, тому й вибрав то місто :smile:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 01.03.2015 21:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:yes: Тогда норм.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 01:54 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
поки рама в покрасці готую решту деталей, зібрав колеса, перебрав педальки :smile:
Изображение
ше треба з сідлом шось зробити шоб не мазалось, покрасив, намастив безколірним кремом на воску, сохло тижні 2 на батареї, але всі сліди на ньому лишаються і підозрюю шо від нього теж будуть...чим можна намазати?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:ROFL: Штанами вытереть
Колёса классные, звезда эта тоже нравится (парили, как рекордовскую?) У меня такая тоже сныкана, и у дружбана на салатовом стартоне такая - красиво. Вроде она от одной из моделей Спутника всё-таки.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 02:21 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
витерти то не проблема, але ходити потім в брудних по Львову і кожен раз прати неохота :D
колеса з різними ободами) передній з туриста, а задній від гібрида колишнього, просто то колесо було рівне дуже, після довгих знущань, вирішив перешприхувати на іншу втулку, навіть центрувати довго не прийшлось :smile:
зірка від рекорда, купив з рамою рекорду минулого року..
Изображение
правда раз їхав, то зірка від шатуна відкрутилась через ту бруківку львівську..різьба в болтику збилась..назад колеса другу наспину вчіпив, а сам з рамою в маршрутку поліз :facepalm: потім на квадрат поміняв..потім продав, а зірка лишилась :smile:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 02.03.2015 10:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:D А на веле она больше кажется - значит точно рекордовская. И такая у меня есть :D Но те, что на 48 то ли на 46 зубов, мне казалось, что от старых спутников. Может путаю :oops:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 15:46 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
вже не можу дочекатись раму..вчора дзвонив до них, казали шо турист вже красять, сш якшо встигнуть то покрасять, вже почищена..сьогодні дзвонять, кажуть нема такого кольору :sad: , вибрав 5011 Изображение
не знаю на скільки в результаті він мені сподобається, але з червоних кращого теж не було
а туриста друг може сьогодні забере), то будемо збирати


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 18:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
вже не можу дочекатись раму..вчора дзвонив до них, казали шо турист вже красять, сш якшо встигнуть то покрасять, вже почищена..сьогодні дзвонять, кажуть нема такого кольору :sad: , вибрав 5011 Изображение
не знаю на скільки в результаті він мені сподобається, але з червоних кращого теж не було
а туриста друг може сьогодні забере), то будемо збирати

От тобі "пре" :sad: я завіз одну детальку в вівторок зранку, а ввечері випадково зустрів маляра в "Ашані" (я їсти купляв ! Клянусь :D ), каже - заїдь забери, готово !
сервіс - 24 год :D
Забереш "Туриста" пофоткай його, будь-ласка, хочеться ще раз переконатись на скільки цей колір "Б'янкі"

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 06.03.2015 20:17 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
і де справедливість, тоді на україну теж довго чекав :sad: , нічо в пн поїду в гори, мотну 25км, приїду з оновленою аурою і у вт заберу раму :D
а турист вже теж чекає на сш, друг не хотів сам туда пертись
а на наступний раз колір буду вибирати таким чином: приїду, запитаю в які кольори ви сьогодні шось красите? і в якийсь з них нехай зразу раму задують :facepalm:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 12.03.2015 02:44 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
повім історію :smile: карму не оновив в горах, бо проспав поїзд :eek: в 5 встав, на 2хв приліг, проснувся 7.20..поїзд вже поїхав :sad: подзвонив до коліжанки, нащастя, чи нажаль, вона зі Стрия, тобто поїзд в неї мав бути десь о 8 год, мала підсісти, через то вона і не дзвонила до мене чи встав), я подзвонив як проснувся, то вона вже збиралась виходити, добре шо хоч не вийшла ше була :smile:
у вівторок подзвонив за раму, кажуть ше не красили, завтра будем, в четвер буде готова..2 тижні вже тримають :facepalm:
зато нарешті поприбирав трохи в майстерні, найшов дитячу качелю з діаметром трубок здається 13мм..подумав шо може підійти шоб переробити турист в дамку, сьогодні вирішив почати з того шо перевірити геометрію, обрізати горизонтальну труба, перевірив, поставив різати, прикинув де і, блять, вдів херові захисні окуляри і почав різати косу трубу :facepalm: це просто ппц, хз як то я, добре хоч мала болгарка під руки попала з малим кругом і врізав половину
Изображение
таяк то ітак мав бути чисто експерементальний проект метою якого було набуття досвіду, в тому числі, у зварці напів автоматом, то не сильно розстроївся, попробую ше там заварити..пайка ітак ше не скоро мені світить


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 12.03.2015 03:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
:facepalm: ... карма не чищена, баба не грана ...проспав :facepalm: :lol: І ти після того ще болгарку в руки взяв ?! :ROFL: :lol:
Набери трьох літровий слоїк (то у Львові так на банку кажуть) води з під крана, постав біля монітора, і ч.з. три дня починай її пити кожного ранку по 1-му стакану ... чуєш ?! Кожного ранку !!!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 12.03.2015 10:56 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
:facepalm: ... карма не чищена, баба не грана ...проспав :facepalm: :lol: І ти після того ще болгарку в руки взяв ?! :ROFL: :lol:
Набери трьох літровий слоїк (то у Львові так на банку кажуть) води з під крана, постав біля монітора, і ч.з. три дня починай її пити кожного ранку по 1-му стакану ... чуєш ?! Кожного ранку !!!

то ше помимо карми весна винна, голова не тим забита + диплом, кароч всьо на купу, вчора роботу запропонували по спеціальності майже, мусів відмовити, бо з дипломом напрягають, хочу до квітня зробити :facepalm:
:shock: а нашо слоїк біля монітора ставити і ше чекати 3 дні? Хоча слоїк з водою полюбе тре поставити і пити навіть по цілому в день, бо вічно як кров на донорство здавав, то гемоглобін високий, кажуть багато пити, а в мене не виходить :sad:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.144s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'