| Де купити електровелосипед недорого |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 15:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Та крали, крадуть і красти будуть на то він і ровер :D І не має чого наганяти на Українців, крадуть велосипеди кругом і ВСІ і заради наживи і просто покататись і викинути. Ось такий він специфічний "товар".
Угон велосипеда во многих странах мира входит в число самых распространенных преступлений против собственности. Более того, угон велосипеда встречается довольно часто в благополучных европейских странах, где очень спокойная криминальная обстановка. Велосипеды воруют в Финляндии и Голландии, Америке и Англии, Швеции и Швейцарии…
____________________
Кража велосипеда - одно из самых распространенных преступлений в столице Нидерландов. Ежедневно в Амстердаме угоняют несколько тысяч двухколесных коней.
і т.д. http://milkybikes.ru/about/velosipedi-v-stolitsax-evropi/ygon-velosipedov-v-amsterdame

_____________________
http://travelbooze.com/samoe-regulyarnoe-yavlenie-v-gollandii-posle-dozhdya/

Перетинав кордон з Польщі в Україну, на веліку(вверхи :D ) - мене ніхто не питав - чи я на веліку заїхав ? ні Поляк, ні Українець ! І відмітки про в'їзд не стояло - в базі я "пішеход".
Перетинав кордон на машині, в багажнику два вєліка (документів на велосипеди не має) при виїзді з України відмітки(декларації чи чого там, на них не оформлялось) відповідно при в'їзді назад в Україну мене ніхто не спитав звідки в мене ці велосипеди ...
Крадіжка велосипеда, так само як крадіжка будь-чого, залежить від стану душі ... я б не крав :unknown:
Так, що не фіг вішати на українців ярлики !!!
Як кажуть на Галичині - кругом є люди, а є людиска :D !

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 15:17 

Сообщения: 264
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:29.12.2014
Цитата:
Перетинав кордон з Польщі в Україну, на веліку(вверхи :D ) - мене ніхто не питав - чи я на веліку заїхав ? ні Поляк, ні Українець ! І відмітки про в'їзд не стояло - в базі я "пішеход".

100000 великов так не перегонишь. Большинство идёт через таможню, причём, как мне подсказывает интуиция, через польскую, где поляку дают на лапу хороший стимул. Ну и украинцу потом, мы же в Европу стремимся, должны привыкать.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 15:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
tyaroslav писал(а):
Цитата:
Перетинав кордон з Польщі в Україну, на веліку(вверхи :D ) - мене ніхто не питав - чи я на веліку заїхав ? ні Поляк, ні Українець ! І відмітки про в'їзд не стояло - в базі я "пішеход".

100000 великов так не перегонишь. Большинство идёт через таможню, причём, как мне подсказывает интуиция, через польскую, где поляку дают на лапу хороший стимул. Ну и украинцу потом, мы же в Европу стремимся, должны привыкать.

Та ясно,що це не ті масштаби ... я так, як приклад. Та пакують вони MB Sprinter під зав'язку, може навіть і документи на це мають :sad:
Але українці в цьому саме завершальне звено - споживач :sad: Загальна бідність породжує попит на вживану техніку і навіть, якщо ти самий чесний завжди зможеш сам себе переконати, що конкретно твій не крадений, а куплений в фрау/сеньйоріти/мадами з добрими очима :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 31.03.2015 16:21, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 15:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Yaryk писал(а):
Було корисно доповнити статтю доступними методами перевірки чи не крадений велосипед для рядових покупців.
Є ж якісь сайти з базами і т.д. ...


Це складна дослідницька задача. Єдиної бази не існує. В кожній країні є по кілька сайтів з реєстрами вкрадених велосипедів. Сайти ці часто не мають англійських версій, деякі нормально не обробляються гуглом. Частина власників самі не знають номерів вкрадених велосипедів.

Мінімально можно обмежитись пошуком через пошукові систем.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 16:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
@noxin писал(а):
Це складна дослідницька задача. Єдиної бази не існує.

Як варіант, можна пофантазувати по аналогії "чіпування домашніх тварин" :D
Фірма "Bayer" має свою загальну базу даних http://www.tracer.com.ua/ (вона загально світова, це посилання на Українську гілку), вона ж і являється практично монополістом в виготовленні чіпів.
Процес - вводиться чіп собачці/котику/бегемотику він має цифровий ідентифікатор по ньому заповняється анкета (ФИО,тел,емейл дані про тварину). Бюджет +\- 10 дол.
Чіп скановується по типу "штрихкода" в супермаркеті ... все просто .
Для прикола введіть http://www.tracer.com.ua/номер чіпа (наприклад написав від фАнаря) 804098100039026 (перепрошую, якщо спалив чиїсь дані :D )

Розмір чіпа - рисове зернятко.
Було б бажання тему розвинути, все вже придумано :yes: , але напевно це нікому не вигідно :unknown:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 16:43 

Сообщения: 25
Город: Одесса
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:17.06.2013
То есть ситуация такова, что местных продавцов и их покупателей обвинили в сбыте и скупке краденого, не имея абсолютно никаких доказательств, кроме итальянского телешоу?:)
Осталось обратиться к битве экстрасенсов для установки прошлого этих велосипедов и их хозяев)))
Простите, не сдержался)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 17:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
BabyBeatz десь так :lol:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 20:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 1740
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Бегущая Черепаха писал(а):
Перетинав кордон з Польщі в Україну, на веліку(вверхи :D ) - мене ніхто не питав - чи я на веліку заїхав ? ні Поляк, ні Українець ! І відмітки про в'їзд не стояло - в базі я "пішеход".
Перетинав кордон на машині, в багажнику два вєліка (документів на велосипеди не має) при виїзді з України відмітки(декларації чи чого там, на них не оформлялось) відповідно при в'їзді назад в Україну мене ніхто не спитав звідки в мене ці велосипеди ...


Під польським кордоном Львівських спортсменів з велосипедами на машині поліція зупинила і перевіряла (комп"ютер , сканер), Але їхав бус з біциклями , і вони перемкнулися на них .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 31.03.2015 22:24 

Сообщения: 6
Город: Kyiv, Ukraine
Пол: Муж
Возраст: 62
Зарегистрирован:29.03.2015
Будь яка крадіжка- це зло. А отримання страховки за продані велосипеди або автомобілі хіба не зло. Тисячі законослухняних німців продавали свої нові автомобілі набагато дешевше їхньої вартості, а потім чесно отримували страховку. Мій друг купив машину через 6 місяців розмитнення в Україні, яка на той момент не була в базі інтерпола ( перевіряв через свого кума в ДАІ). Через чотири роки вона виявилася в угоні, і навдь кум не зміг допомогти зняти з бази. Цікаво, зараз вже могутня та некорумпована поліція ФРН впоралася з цією проблемою? А взагалі, сценарій кліпу не нагадує вам лайфньюз? Порахуйте скільки тисяч велосипедів викрадено і скільки всього велосипедів продається зараз в Україні. Де поділася різниця? Дивно, що українців ще не звинуватили в крадіжці 100 000 велів. Сама цифра 100 000 вас не дивує? Скільки ж їх в Італії всього продають? Не помічав в програмах CNN, BBC або DW заголовків протягом 15 хвилин та триста раз повторювання однієї й тієї ж фрази. Яка тут цільова аудиторія?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 01.04.2015 01:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Volodimir Bondarenko писал(а):
А взагалі, сценарій кліпу не нагадує вам лайфньюз? Порахуйте скільки тисяч велосипедів викрадено і скільки всього велосипедів продається зараз в Україні. Де поділася різниця? Дивно, що українців ще не звинуватили в крадіжці 100 000 велів. Сама цифра 100 000 вас не дивує? Скільки ж їх в Італії всього продають? Не помічав в програмах CNN, BBC або DW заголовків протягом 15 хвилин та триста раз повторювання однієї й тієї ж фрази. Яка тут цільова аудиторія?

Угу я також не здивуюсь, якщо це КісільовПрадакшин (щобвінздох) :facepalm:
romm писал(а):
Під польським кордоном Львівських спортсменів з велосипедами на машині поліція зупинила і перевіряла (комп"ютер , сканер), Але їхав бус з біциклями , і вони перемкнулися на них .

:yes: може бути ... навіть не сперичаюсь, не маю такого велодосвіду.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.04.2015 19:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 703
Город: Запоріжжя
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:08.11.2012
Кому цікаво є міжнародна база викрадених велосипедів. Там можна внести і не викраденний, є опція викраденний чи ні. Але ж далеко не усі користуються.
http://www.mybikenumber.com/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.04.2015 22:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Импульс писал(а):
Кому цікаво є міжнародна база викрадених велосипедів. Там можна внести і не викраденний, є опція викраденний чи ні. Але ж далеко не усі користуються.
http://www.mybikenumber.com/


Одна з багатьох баз і до того ж досить маленька - 480 вкрадених велосипедів за кілька років.
Більші реєструють десятки на день


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 02.04.2015 01:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 119
Город: Чернигов
Пол: Муж
Возраст: 53
Зарегистрирован:17.02.2013
Volodimir Bondarenko писал(а):
Сама цифра 100 000 вас не дивує?

Мене дивує і друге число - 300 млн. євро. Тобто, в Італії за рік викрадено 100 тис. велосипедів, з середньою ціною 3 тис. євро кожний :shock:. І поки не з'явилось це відео, про такий розмах ніхто не здогадувався. Навряд чи в усій Україні є загальна кількість таких велів, і крадених і легальних.
І взагалі, я б не став називати вел краденим, поки це не доведено.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.04.2015 10:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 1740
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Краще вже скажи , що такої проблеми не існує , і це все видумки ворогів нащої держави . Я приклад приводив про мотоцикл , заведений власником рідним ключем , і тут відомі випадки знаходження велосипедів італійцями на форумі . Я би не став тут прискіпуватися до другорядних фактів (в стилі всім відомої пропогандистської машини) , і на базі цього робити далекоідучі висновки .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 02.04.2015 12:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 17278
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
ДимаЗ писал(а):

І взагалі, я б не став називати вел краденим, поки це не доведено.

Если бы это можно было бы доказать, с пониманием кто крал, кто покупал, кто перепродавал - то все бы они сидели. Но это вне рамок форума. Вы можете считать что велы в треть цены 15 года это "распродажа старой коллекции", но мы же тут не в детском саду.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.194s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'