| orbea велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 14:37 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Пафнутий писал(а):
Валентин Портянка
:D
Тут вот какое дело, если есть две одинаковых рамы, и на одну поставить двойные обода, а на вторую одинарные, проехаться попеременно на одной и на другой - то разница будет очевидна.
Если просто поставить двойные и ехать, то ничего не поймешь.
Все познается в сравнении.
Простой пример: на одном моем велосипеде стоит обычное туристическое седло, на втором - широкое укороченное.
Мне удобно ездить и на одном и на другом. Но когда мы поехали кататься с приятелем, и в процессе поменялись великами - тут я и прозрел, какое из них лучше.
viewtopic.php?f=31&t=210862&p=1371034&hilit=%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80#p1371034

Ну или для начала хотя бы задней поменять)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 15:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Який склад, які епітети!...Майстри пера! Я в захваті :good: :-D Костя, Коля, це щиро, без сарказму. Але..Панове всі проблеми з двійними ободами сильно перебільшені, тому будь-ласка, не робіть з цього глобальної проблеми, ну тобто ніби на все що не є спортивно-гоночним боронь боже ставити 2-ні обода. Ключову фразу в Миколиному пості виділив жирним. Я вважаю що на "туриста" можна і навіть треба. А конкретно Турист цих років весь "пластиліновий", включаючи обода, то ж принаймні колеса перестануть вносити "гниль" у процес їзди. Іншими словами. Коли ми обираєм між двох зол, віддаєм перевагу меншому. Тобто на проблему втрати мікроскопічної амортизації (спиці більше додають до амортизації чим одинарний обід) при відмові від одинарного обода, я вважаю сміливо можна забити, отримавши натомість міцне колесо. А "туристу" навіть дууууже пасуватимуть саме алюмінієві обода. Сталеві обода, навіть від "України" втулити звісно можна, але не варто. Алюмінієві двійні ширина (внутр.)19мм, резина 32мм.

:D Христос Воскрес !
З Вами сперичатися, мені навіть якось не зручно (тим більше, що я ніколи не мав у власності "Туриста"), але десь глибоко в душі, після перегляду не одного відгуків і дивлячись на аналогічні "Туристу" Європейські" велосипеди ... одним словом моя думка така - відходити від ЗАВОДСЬКОГО проектування велосипеда, можна тільки з розумом і чітким, визначеним планом кінцевого результату. Бажано все робити в комплексі, а не уривками.
Автоприклад :D
Поставивши на Жигуль низькопрофільну гуму на легкосплавних дисках, спочатку ми отримуємо легку ейфорію від отриманого зовнішнього вигляду і все ніби добре, згодом приходить наростаюче роздратування від поведінки авто, а з часом ми отримуємо зіпсовані нерви і ходову. Додавши "Копійці" до дисків і гуми поліуретанові сайлентблоки, прогресивні пружини, амортизатори зі спортивними налаштуваннями ми маємо збалансоване по ходових якостях авто ... але в нас тріщить по швах кузов :facepalm: , встановлюємо каркас, ковші і бла-бла (не має меж вдосконалості) наш бюджет виходить за межі розумного, БО (!) за такі гроші СЕРІЙНИЙ старенький Гольф ГТІ має набагато кращі показники і ходові якості, над цим ж працювали цілі штати інженерів і конструкторів :smile:Так для чого починати і міняти диски, їзди собі тихо на "бляхах" горя не знай. Хочеться естетики ?! Реалізуй себе в іншому, почіпи на ці ж колеса "Жигуля" фліпера і будь модним, на справній машині !!! :yes:

Мораль - в світлі глобальної індустріалізації..., прогрес рухається вперед ! , нанотехнології ... і інші кричалки з параду на "пєрвоє мая" :O: . Без вдумливого підходу нічого кращого, з мінімальними затратами, як довести велосипед до наближеного, до заводського стану не получиться !!! Будь-які "вдосконалення" повинні бути в комплексі і з чітким розумінням справи - вирвані з контексту вони принесуть тільки шкоду і на дармо потрачені гроші !!!
Будь-які розмови про міцність подвійних доступних ободів міф, я просто переконаний , що критерій вибору ободів Валентин Портянка продиктує продавець ободів, відштовхуючись тільки від розміру і кількості отворів, що є в наявності :yes: І він (продавець) навіть на 1/10 не задумається про речі які ми зараз обговорюєм.
Моє ІМХО :D : Я б, на "Турист" шукав/ставив одинарні,алюмінієві обода зняті з євроТУРІНГІВ !!!
Валентин Портянка писал(а):
Там где я езжу в основном не большие ямки и дорога типа асфальт с гравием или что то подобное.

Це якраз і є дороги для "Туриста" і саме на таких дорогах, найбільше відчувається різниця.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 15:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
А взагалі чому пішла мова за заміну ободів ?! В Вас ж є рідні обода, чим вони Вас не влаштовують ?!
Тиснуть гроші, хочеться щось удосконалити і оновити ? - Вам обов'язково потрібна заміна гальмівних колодок і тросів, бажано замінити резину(покришки) поставте наприклад фірмову "Швальбе" з антипрокольною системою "КевларГвард". Покатайте, привикніть до велосипеда і можливо в Вас появиться СВОЄ бачення майбутнього абгрейду.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 16:05 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
А взагалі чому пішла мова за заміну ободів ?! В Вас ж є рідні обода, чим вони Вас не влаштовують ?!
Тиснуть гроші, хочеться щось удосконалити і оновити ? - Вам обов'язково потрібна заміна гальмівних колодок і тросів, бажано замінити резину(покришки) поставте наприклад фірмову "Швальбе" з антипрокольною системою "КевларГвард". Покатайте, привикніть до велосипеда і можливо в Вас появиться СВОЄ бачення майбутнього абгрейду.

Деньги не жмут на заднем трещина не большая по сварному шву.если бы не это даже не задумавлася бы


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 16:08 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
А взагалі чому пішла мова за заміну ободів ?! В Вас ж є рідні обода, чим вони Вас не влаштовують ?!
Тиснуть гроші, хочеться щось удосконалити і оновити ? - Вам обов'язково потрібна заміна гальмівних колодок і тросів, бажано замінити резину(покришки) поставте наприклад фірмову "Швальбе" з антипрокольною системою "КевларГвард". Покатайте, привикніть до велосипеда і можливо в Вас появиться СВОЄ бачення майбутнього абгрейду.

Я уже большую часть города облазил и по металолому и по разборкам великов нефига нету. Максимум украинские обода.на счёт отверстий и т.д. меня продавец не лечил и даже не думал. Он сказал просто что есть и по чем) я хотел позже шатуны менять он сказал не в коем случае оставляли родные. Перебери карету и катайся.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 16:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Валентин Портянка писал(а):
Я уже большую часть города облазил и по металолому и по разборкам великов нефига нету. Максимум украинские обода.на счёт отверстий и т.д. меня продавец не лечил и даже не думал. Он сказал просто что есть и по чем) я хотел позже шатуны менять он сказал не в коем случае оставляли родные. Перебери карету и катайся.

Порядний продаван :yes: або шатунами не торгує :D
Так шукай на ОЛХ, та і тут на форумі в продажу закинь своє бажання купити "рідний" обід - тобі його подарують :yes:
Впевнений на 100% 2-3 дня "Туристовський" обід знайдеться :yes:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 16:38 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
Валентин Портянка писал(а):
Я уже большую часть города облазил и по металолому и по разборкам великов нефига нету. Максимум украинские обода.на счёт отверстий и т.д. меня продавец не лечил и даже не думал. Он сказал просто что есть и по чем) я хотел позже шатуны менять он сказал не в коем случае оставляли родные. Перебери карету и катайся.

Порядний продаван :yes: або шатунами не торгує :D
Так шукай на ОЛХ, та і тут на форумі в продажу закинь своє бажання купити "рідний" обід - тобі його подарують :yes:
Впевнений на 100% 2-3 дня "Туристовський" обід знайдеться :yes:

Торгует при чем куча разных.ну посмотрим но что то они не вызывают доверия, а если взять одинарные только забугорные?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 17:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Якщо нема на меті реставраціїї (а як я зрозумів нема) то на рідні обода "туриста" не варта націлюватись - тріщина по стику це характерна особливість цих ободів. Не потрібно другий раз по тим самим граблям йти? На "Туриста" тоді не ставили 2-й обод не через високу конструкторську мислю, а тому що технології ще не було. Як власник (в минулому) "Туриста" 91р.в. крім стика, вадою одинарного алюмінієвого обода "Туриста" була моментальна деформація колеса у конкретну вісімку після того як лопала одна спиця. Якщо з вантажем то часто виліт однієї спиці призводив до ланцюгової реакції - слідом вилітало ще 1, 2 а то й три спиці. З подвійним ободом такого не трапляється. Повторюсь, з двох зол обираєм менше. Якщо відчути різницю між типами ободів можна тільки почергово, без перерви, прокататись на них різних, то амортизація одинарного обода не вартує проблем, які я навів вище. До того ж можна підібрати відповідний профіль, що практично не відрізнятиметься виглядом від оригіналу (приклад) і не асоціюватимуться з титановими дисками на Жигулях :D Я за 2-й обод :smile:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 19:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Валентин Портянка писал(а):
а если взять одинарные только забугорные?

ідеальний варіант, я плавно до нього і підводив :D :yes:
step писал(а):
тріщина по стику це характерна особливість цих ободів.

:yes: є таке !!!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 19:20 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
Валентин Портянка писал(а):
а если взять одинарные только забугорные?

ідеальний варіант, я плавно до нього і підводив :D :yes:
step писал(а):
тріщина по стику це характерна особливість цих ободів.

:yes: є таке !!!

Просто реально диски нашего производства мягко говоря пугают, ну я об этом думал и не правильно понял вас, думал хотели что бы я такие же брал как есть.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 20:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
Валентин Портянка писал(а):
Просто реально диски нашего производства мягко говоря пугают, ну я об этом думал и не правильно понял вас, думал хотели что бы я такие же брал как есть.

Мы ж не звери, и в мыслях не было :smile:

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 21:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 22
Город: Павлово Поле
Пол: Муж
Зарегистрирован:26.02.2010
Катаю жіночий турист десь 92 року, залишив тільку раму.
Коли випали спиці і стали вісімки, купив На Барабані підсилені двойні обода під турист(В принципі те що запропунавали). Катав порядка 10 років покт непротерлось по ободу і попало в яму та тріснуло.
Пішов знов і взяв подібне за 150грн(2014). Зрозуміло що трещетка давно стоїть шимано(зароаз 7зір, тому що важко найти 6)
Зараз покришка стоїть в 2 рази дорожча.
Головне небрати покришку більше 40, краще 35 десь, мякше по нашим дорогам, а як любете тряску то шукайте менший диаметр, від КЕНО років 5 протягне.
:kayak:

_________________
------
Юрій

icq: 119103196


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 22:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Пафнутий писал(а):
Валентин Портянка писал(а):
Просто реально диски нашего производства мягко говоря пугают, ну я об этом думал и не правильно понял вас, думал хотели что бы я такие же брал как есть.

Мы ж не звери, и в мыслях не было :smile:

А чого ?! Якщо чесно в мене було ... :-P :yes: просто, якщо бюджет обмежений, а кататися хочеться вже і негайно, я б міняв "резинки", троси, переспіцовував би колесо на "рідний", але безкоштовний обід і катав,катав до того часу поки не знайшов би, варту уваги одинарну єврозаміну :D ( :smile: ... 25 кадр), а бо до першого розчарування "рідними" ободами.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 12.04.2015 23:13 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
Пафнутий писал(а):
Валентин Портянка писал(а):
Просто реально диски нашего производства мягко говоря пугают, ну я об этом думал и не правильно понял вас, думал хотели что бы я такие же брал как есть.

Мы ж не звери, и в мыслях не было :smile:

А чого ?! Якщо чесно в мене було ... :-P :yes: просто, якщо бюджет обмежений, а кататися хочеться вже і негайно, я б міняв "резинки", троси, переспіцовував би колесо на "рідний", але безкоштовний обід і катав,катав до того часу поки не знайшов би, варту уваги одинарну єврозаміну :D ( :smile: ... 25 кадр), а бо до першого розчарування "рідними" ободами.

Та ладно скоро аванс, хотя бы задний обод куплю новый,)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 13.04.2015 11:53 

Сообщения: 56
Изображения: 5
Город: Україна
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:09.04.2015
Люди может подскажете сколько сейчас стоит рама стар шоссе? В среднем


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.398s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'