ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| Scott велосипеды |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 25.06.2015 13:05 

Сообщения: 3
Город: Полтава
Пол: Жен
Зарегистрирован:25.06.2015
Репутация продавца: 0
  • 0

Город: Полтава 

Город: Полтава
Размер: 17,5"
Год выпуска: 2009
Номер рамы: WTU149C1532E/GBI2386
УВАГА! УВАГА! 23.06.2015р приблизно о 19,15 в с.Жуки р-н Касьяново було викрадено мій велосипед Gary Fisher Advance 10’темно-бордового кольору. На рамі є наліпка меблева студія "DiKs" Рубашки троса червоного кольору, в стоковый комплетації вони сірі. Ріжки не метелеві потерті від часу, рама на перах має потертості від дитячого велокрісла. Перемикачі швидкості мають потертості через падіння. Викрадено з присадібної діллянки. Разом велосипедом було викрадено рюкзак в якому знаходився паспорт на ім'я Григоренко Катерини. Хто володіє якоюсь інформацією або знає місце знаходження прошу повідомити за тел. 095-585-48-21, 050-689-26-82 або 102. Винагорода гарантована.

Розумію, що навряд він опиниться саме у вашому місті, але маю надію, що він взагалі знайдеться. Буду вдячна за пильність.


Вложения:
DSCF2211.JPG
DSCF2211.JPG [ 183.67 КБ | Просмотров: 1039 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 25.06.2015 23:04 

Сообщения: 478
Город: Мариуполь
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:26.11.2014
Репутация продавца: 0
Вот наткнулся: http://mariupol.don.olx.ua/m/obyavlenie ... 6cb8c8fb97
Не ваш?

_________________
Ветер-лучший попутчик!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 25.06.2015 23:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 2569
Изображения: 28
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:29.05.2011
Репутация продавца: 1
Dios, тут ви-брейки, там диски, на олх даже креплений под ви нет на раме и вилке, тут 17,5 ростовка, там 19-21.

_________________
Фото:ФЭЙСБУК
ИНСТА


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 21.07.2015 14:07 

Сообщения: 3
Город: Полтава
Пол: Жен
Зарегистрирован:25.06.2015
Репутация продавца: 0
Велосипед знайдено. Повний опис як і де читайте у моєму звіті на "Быстрее ветра" Полтава.
http://fastcyclist.pl.ua/forum/20-2865-1


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 22.07.2015 21:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 589
Город: Запорожье
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.08.2011
Репутация продавца: -1
Katerina Grigorenko писал(а):
Велосипед знайдено. Повний опис як і де читайте у моєму звіті на "Быстрее ветра" Полтава.
http://fastcyclist.pl.ua/forum/20-2865-1

:shock: :smile: :D :wink:там.общий.форум..гдечитать..)

_________________
Жизнь — как езда на велосипеде, если тебе тяжело — значит ты на подъёме!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 26.07.2015 23:08 

Сообщения: 3
Город: Полтава
Пол: Жен
Зарегистрирован:25.06.2015
Репутация продавца: 0
deniszp
для тих хто не зареєстрований тему не видно. Це зроблено в цілях безпеки. :wink:

23 червня після 18,00 я вирішила проїхатися на розкатку і заодно заскочити на с.Жуки на городнью діллянку бабусі. Особливої мети довго затримуватися на городі не було, але в силу того, що бабуся після інсульту, допомогти треб було. Приїхала я на місце 18,30( час дивилася , хотіла знати за скільки я доберуся до місця). На карті я покажу де знаходиться діллянка, щоб всі зрозуміли, що там навряд чи хтось ходить кожен день як на роботу.
Велосипед я припаркувала на подві'рї біля дерева, там же переодягнула велоодяг , рюкзак залишила на кермі, шолом прикріпила до багажника. В кишеню шорт поклала телефон і вирушила за 10м від велоспиеда полоти. Вже о 19,20 я телефонувала до МВС. А перед тим кинула "бомжа" чоловіку, що він зателефонував мені(гроші на рахунку як на зло закінчилися).Сказала, щоб приїздив з документами до велосипеда.І написав у соцмережах і тут, що вел украдено. Думаю всі здогадалися, хто приїхав раніше wacko Приїхала чергова бригада вже аж о 21 з чимось, майже стемніло, з горем навпіл склали протокол. Зазначили суму збитків на 11000 грн. О 22,00 ми тільки виїхали на таксі з Тахтаулово, бо з огороду до села прогулялися, поки їхало таксі ми неспішно дійшли, щоб трохи з економити, бо проїзд чоловіка і назад всіх нас коштував 200грн. Але то не сума в порівнняні з тим, що мене чекало, вразі якщо велі і всі інші речі не знайдуться surprised Наступного дня з ранку, я вже розносила об'яви по магазинам, що спеціалізуються на вело. Пройшлася по нашому "залізяччю" там нажаль його не було. 26 червня я з'явилася до Райвідділу міліції на вул.Луценка,19, для того, щоб мені дали направлення на виготовлення нового паспорту. там я запропонувала долучити до справи о'бяву, на якій зображено велосипед, щоб слідчі мали уявлення про те, що шукати( але вони сподівалися, що його не знайдуть) і сказали :"Зачем?" В розпачі я вийшла на східці відділу і розридалася, від того, що навіть не захотіли поглянути та фото( да мені вел жалко) tongue Коли чую, до мене звертається якийсь чоловік :" Катя ти чого плачеш?" Розвертаюся, стоїть мій знайомий з яким вчилися у паралельних класах. Ну далі слідувала розповід про вел. І так склалися обставини, що саме він і займається цією справою, і не через те, що мій знайомий, а через те, що йому цю справу перекинули навмисне. Мол твоя знайома, ти і розбирайся. Через тиждень приблизно, десь на початку 19.00 мені зателефонував AlexAlex і повідомив, що бачив мого велосипеда в р-н Сінна-Зигіна-Київ.Вокзал, але він був пішки і прослідкувати куди саме поїхав на вело не мав змоги фізично. Через 10 хв після першого дзвінка, зателефонував ще один хлопчина( якому я вдячна не менше за інших) і повідомив те саме, що і AlexAlex. І сумніву вже не було, що вел продано, і на ньому їхздить якийсь чоловік східної національності і видно, що невпевнено їздить, та ще й по зустрічній. нажаль я не мала змоги виїхати в той момент по гарячим слідам, а чоловік далеко за містом і зв'язку не було з ним. Вже коли чоловік прибув до дому, я йому переповіла всю інформацію, що отримала від хлопців. Тогож дня в мережі мені надійшло третє повідомлення про мій велосипед від Олега "ВелоМойка":

Привет,видел сегодня твой гарифишер в районе агрегатногозавода..ехал на нем чувак не высокого роста,смуглявый,выглядит не очень
хорошо,на руле висели сумки,очень подозрительный,думаю нужно искать в том
районе...

Отримавши це повідомлення, було вирішено, що чоловік з самого ранку поїде на зупинку до з-д Автоагрегатний і спробує почергувати, можливо вдасться його побачити. Ми так трішки порозмислили і подумали, що можливо чоловік цей працює на будівництві, то в таку годину повертається до дому, але чому торби на кермі було загадкою. прочергувавши з 6,50 до 8.40 наші зусилля ні чим не увінчалися. А ранок був такий лагідний, сонячний, привітний, ну просто так і просилося, щоб ми таки мали успіх у свої пошуках, але....

Повернувшись додому чоловік виріши , що ми зїздимо на ті самі Жуки по вишні, а ввечері він знову ще почергує. Поки зарядили телефон поки вирішили всі мілкі справи, десь о 11,40 від Автоагрегатного ми на автобусі, в шортах, з відром biggrin їдемо по вишні, літо, консервація. Десь на повороті з Побиванки на Жуки телефонує чоловіку Славон, але з тел.Євгена surprised і починає розпитувати про те, який вел і попрохав надати точно № рами. Ми виходимо з автобуса по серед Тахтаулово, і обриваємо тел усіх, хто може допомогти. Дякуючи SanYa оперативно був по смс надісланий номер рами. І вже через 15 хв ми знали, що мій велосипед стоїть на базарі у таджика. Телефоную сусіду, прошу щоб забрав нас і села і відвіз за документами і вже потім на базар. По дорозі я зателефонувала всоєму знайомому, що веде справу і повідомила, що маю намір забрати велосипед, але потрібно його присутність і всі формальності.

Приїхали ми раніше за слідчого, Славон щось вирішує з цим таджиком, а я дивлюсь велосипеда не має!!!!! admin Кажу де вел bangin а він мені :" Дал знакомаму пакататса" smile і либа на увесь фейс, мене колотить wacko .Аж тут приїхав слідчий, він його почав розпитувати, мол де,куди і чого?? Коротше кажучи, вел аж на вул.Правди, і забирати треба його там. На вліасній машині слідчого, в його обідню перерву ми їдемо забирати велосипед. Заповнивши всі папірці і вирішивши всі формальності вел було відігнано до дому.

Зі слів г-н Таджикистану Хусейна, він його придбав у свого сусіда НАРКОМАНА! cigar cranky за 1500грн, хоча просив 2000грн. Як з'ясувалося пізніше, той хто крав звати Вова (чито Гапон, чи Гнат якось так поганяла)працював у с.Жуки на будівництві неподалік від церкви, сам із с.Івонченці вул.Сорочинська і пвоз нашу діллянку ішовши із другом додому саме тоді і викрав велосипеда. Одного знайшли, а інший буцімто подався до родичів у Харківську обл. Щеб пак, грошей заробив, можна і гульнути. Чомусь мені здається, хоча можу помилятися, там у нього є дитина. Пошуки наразі тривають, із речей нічого не знайдено окрім вела. Паспорт -чекаю на новий. Індефікаційний код нащастя виявився у документах вдома. Картки було заблоковано того ж дня через інтернет, оскільки 3700 Приват банку не можливо дочекатися відповіді, приїхавши до дому зробила все через інтернет.

в завершені хочу сказати:
- викрадення велосипеда така ж випадковість як і його знахідка
- пристібайте велосипед навіть вдома
- тросові рубашки як поставив Макс Хмель були тим фактором, через що мій вел ставав унікальним із тієї кількості, що були продані у Славона.
- самі шуакйте те, що загубили, надії на МВС мало., але знайдене не відбирайте без міліції, інакше вам теж інкрімінують викрадення!
- грошей у гаманці майже не було, бо ж 1грн 25коп-то не гроші.
- шахраї тел частіше ніж ті хто щось знають реалньо, будьте уважні.

Дякую всім, хто перепощував і передавав з уст в уста інформацію про викрадення. Тим, хто в думках переймався і просто прочитав. Щераз дякую і дякуватиму все життя Славіку та Євгену, що саме в той день пішли на ринок і там його знайшли. Шварцу і Сані за те, що № рами тримали в тел. Ще раз підтвердився вислів'"Друзі пізнаються в біді".

P.S Слідство триває, так що все саме цікаве ще попереду........


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Украден велосипед Gary Fisher
СообщениеДобавлено: 27.07.2015 08:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
Репутация продавца: 0
Katerina Grigorenko писал(а):
в завершені хочу сказати:
- викрадення велосипеда така ж випадковість як і його знахідка

гадаю, що ваш висновок вірний лише по відношенню до слова знахідка. Що ж до викрадення - то це, як свідчать по 5-6 подібних повідомлень на добу - то не випадковість, а сувора дійсність.
Katerina Grigorenko писал(а):
- пристібайте велосипед навіть вдома

кілко ще роверів треба викрасти, щоб власники доходили цього висновку не з власного досвіду?

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.118s | 25 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'