| купити рюкзак україна |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 439, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.06.2015 00:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
MWL
Велик классный, но дорогой наверное :-P

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.06.2015 00:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
MWL писал(а):
Ви що, хлопці! Яка Мія, яка Астра? я і слів таких не знаю :(

Фільм дитинства ... психоделіка " Через терни до зірок"

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.06.2015 00:46 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Пафнутий писал(а):
Велик классный, но дорогой наверное :-P

Кажись, аблом: воно не їздить :cry: (і не плаває :plavec: ), тренажер за $10700 :D
Цитата:
Велотренажеры – штука, безусловно, хорошая и полезная, но их дизайн не менялся уже энное количество лет. И, в принципе, мог бы еще столько же не меняться, если бы дизайнер Лука Шиппати не представил на выставке дизайна в Милане свой необычный прототип под названием Ciclotte. Разработку оценили и по-этому было принято решение начать производство этих велосипедов-тренажеров. Всё бы хорошо, но цена как обычно портит настроение, она равна $10700.
Proof
Изображение

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Последний раз редактировалось MWL 28.06.2015 05:52, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 27.06.2015 10:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Такие колеса проектируют клинические идиоты. Я когда-то в кунсткамере ( куда этой поделке прямая дорога) подробно сравнивал их "инженерное" "мышление" и то, что в черепе, с соответствующим органом неандертальцев и кроманьонцев. Да простят меня наши далекие предки.

Предки выиграли, если не ошибаюсь, со счетом 35:1 по развитию мозга у этих беглецов из зоопарка.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 01:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
kisa писал(а):
Такие колеса проектируют клинические идиоты. Я когда-то в кунсткамере ( куда этой поделке прямая дорога) подробно сравнивал их "инженерное" "мышление" и то, что в черепе, с соответствующим органом неандертальцев и кроманьонцев. Да простят меня наши далекие предки.

Предки выиграли, если не ошибаюсь, со счетом 35:1 по развитию мозга у этих беглецов из зоопарка.

:lol:
Давайте про серйозне ...
Я писал(а):
Хтось Новенький, нічого особистого ... писал(а):
Самый правильный вариант - собрать велосипед "в стоке". Минусы вижу такие - придется поискать, перетрясти кучу б/у запасных частей, часть из них, возможно, будет сомнительного качества. Можно купить донора и собрать из двух велосипедов один. В общем, придется на некоторое время превратить балкон в гараж, да и не факт, что на выходе получится велосипед, за который не стыдно. Короче, связываться со старьем не хочется.
Вариант собрать синглспид/фикс сразу откинул, т.к. сносный сингл уже есть.
Скорее всего, придется собирать крокодила.

Не вперше вже стикаюся з таким формулюванням "крокодила" ... бісить мене страшенно (це не відноситься до слів ТС) :mad: ...але в контексті навіть цього текста "крокодил" виглядає - бомжбайком на кЄтайських запчастинах, хоча проекти друзів далеко якісно відійшли від цього стереотипа. Може пора, щось змінювати "документально" в визначеннях,текстах, заголовках і т.д. ?! А заодно і попросити модерацію в легенькій "чистці" гілки "крокодиловодство" ?!

Не втримався до завтра :D
1) Давайте визначимось з поняттям "крокодил" - "крокодиловод"
- Думаю нікого вже тепер не потрібно переконувати, що зіпсована олд-скульна рама кЄтайськими Ашано запчастинами це гімно, а не крокодил ?!
- І якщо рама(основа) велосипеда не бере свої корні з Харківського велосипедного заводу то її власник може називатися "крокодиловодом".
2) Так як за останній час "крокодиловодство" ЯКІСНО виросло, про що свідчать наші роботи/проекти... різноманіття статей і "ноу-хау" в плані - зварки, пайки, збірки, відновлення, реставрації, дизайну, хенд-мейду і ще довго можна перераховувати весь цей список... Особисто для мене "крокодил" це ГАРНИЙ велосипед, творчий або реставраційний проект. І однозначно "ручної" роботи !
Писати можна довго, але особливого натхнення зараз не має ... :D Думаю хто в адекваті, зрозумів хід моїх думок.
Що нам робити з цими поняттями і як їх практично застосувати ?! Нести культуру в маси можна і без конкретного визачення, але з чіткими правилами значно легше :yes:
Так як "крокодиловодство" вже бренд і особисто я не одноразово стикався, що люди навіть які не відписуюються тут на форумі( та й навіть не читали його) кажуть - "Так,так я чув про "крокоділоводство" на ХТ :yes: , кажуть там круто" значить мусимо тримати марку.
Почати варто з зміни назви форумної гілки з теперішньої -
КРОКОДИЛОВОДСТВО Все о велосипедах ХВЗ и их модификациях
на просто КРОКОДИЛОВОДСТВО чи ... КРОКОДИЛОВОДСТВО тюнинг,кастомайзинг, реставрация велосипедов або Ваш варіант, (це я заліпив перше, що в голову взбрело) але доп. інформація потрібна як для документального підтвердження :D так і для "збільшення попадань по Гуглу" тому і спеціально вжив пару слів які навіть і мені ріжуть вухо око.
Це ж не означає, що ми відхрещуємся від велосипедів ХВЗ (куди ж ми від них дінемося) але точно збільшуємо свою аудиторію і т.д.
Думайте виступайте !
______________________________
Ще один момент зручності і упорядкованості форумної гілки:
Пропоную ЗАКРІПИТИ зверху теми:
1) БайкПорн
2) Крокогалерею
3) Цировки
4) Підбір фарб
5) Правка геометрії і т.д.
Я виступив по своїм улюбленим заняттям, а технарі не хай продовжать список ...
І пустити в вільне плавання з закріплених такі як:
1) Кустарный апгрейд рулевого 1" стакана под вилку 1 1/8"
2) Хочу собрать крокодила! Какие подводные камни в моем случае?
ПРОДОВЖУЙТЕ ... ну і ще є пару сумнівних про каретку і перья, не стільки вони не потрібні скільки їм є аналогічні більш грамотні і пристосовані до ПРАВЕЛЬНОГО крокодиловодства.
З теми "Продажа" видалити ВСІ застарілі сторінки (там в основному посилання на "архів" ОЛХ), залишити останніх ну максимум 20 і час від часу підтирати цю тему.
Є ще якісь ідеї ?! Беріть їх і в ПАБ, він працює цілодобово :beer:
Давайте обговоримо посперечаємося, дійдемо до спільного бачення і тоді вже будемо "мучити" модерацію/адміністрацію

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 01:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Подписываюсь за то, что Коля написал, все по уму.

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 06:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Цитата:
"Так,так я чув про "крокоділоводство" на ХТ :yes: , кажуть там круто" значить мусимо тримати марку.
Почати варто з зміни назви форумної гілки з теперішньої -
КРОКОДИЛОВОДСТВО Все о велосипедах ХВЗ и их модификациях на просто КРОКОДИЛОВОДСТВО

Оскільки марка вже є, то я за коротку назву, яка історично склались: КРОКОДИЛОВОДСТВО. А для розшифровки поняття можна нагорі прикріпити тему "Вступ до крокодиловодства", або "Рекомендаціїї для новачків" із описом того, що розуміємо під правильним крокдилом з посиланнями на приклади цікавих і характерних робіт.
Тут можна й класифікувати: реставрація, тюнінг, авторська концепція ...
Багато "філософських" висловів є в гаражах і майстернях, треба б зібрати найкраще в один невеликий текст.
І додати підбадьорення для новачків, щоб вони не боялись відписувати, навіть якщо їх "крокодильчики" не зовсім канонічні і правильні :smile: Щоб занадто жорсткими вимогами не перетоврити крокодиловодство на вузьку касту

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 09:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Бегущая Черепаха писал(а):
kisa писал(а):
Такие колеса проектируют клинические идиоты. Я когда-то в кунсткамере ( куда этой поделке прямая дорога) подробно сравнивал их "инженерное" "мышление" и то, что в черепе, с соответствующим органом неандертальцев и кроманьонцев. Да простят меня наши далекие предки.

Предки выиграли, если не ошибаюсь, со счетом 35:1 по развитию мозга у этих беглецов из зоопарка.

:lol:
Давайте про серйозне ...
Я писал(а):
Хтось Новенький, нічого особистого ... писал(а):
Самый правильный вариант - собрать велосипед "в стоке". Минусы вижу такие - придется поискать, перетрясти кучу б/у запасных частей, часть из них, возможно, будет сомнительного качества. Можно купить донора и собрать из двух велосипедов один. В общем, придется на некоторое время превратить балкон в гараж, да и не факт, что на выходе получится велосипед, за который не стыдно. Короче, связываться со старьем не хочется.
Вариант собрать синглспид/фикс сразу откинул, т.к. сносный сингл уже есть.
Скорее всего, придется собирать крокодила.

Не вперше вже стикаюся з таким формулюванням "крокодила" ... бісить мене страшенно (це не відноситься до слів ТС) :mad: ...але в контексті навіть цього текста "крокодил" виглядає - бомжбайком на кЄтайських запчастинах, хоча проекти друзів далеко якісно відійшли від цього стереотипа. Може пора, щось змінювати "документально" в визначеннях,текстах, заголовках і т.д. ?! А заодно і попросити модерацію в легенькій "чистці" гілки "крокодиловодство" ?!

Не втримався до завтра :D
1) Давайте визначимось з поняттям "крокодил" - "крокодиловод"
- Думаю нікого вже тепер не потрібно переконувати, що зіпсована олд-скульна рама кЄтайськими Ашано запчастинами це гімно, а не крокодил ?!
- І якщо рама(основа) велосипеда не бере свої корні з Харківського велосипедного заводу то її власник може називатися "крокодиловодом".
2) Так як за останній час "крокодиловодство" ЯКІСНО виросло, про що свідчать наші роботи/проекти... різноманіття статей і "ноу-хау" в плані - зварки, пайки, збірки, відновлення, реставрації, дизайну, хенд-мейду і ще довго можна перераховувати весь цей список... Особисто для мене "крокодил" це ГАРНИЙ велосипед, творчий або реставраційний проект. І однозначно "ручної" роботи !
Писати можна довго, але особливого натхнення зараз не має ... :D Думаю хто в адекваті, зрозумів хід моїх думок.
Що нам робити з цими поняттями і як їх практично застосувати ?! Нести культуру в маси можна і без конкретного визачення, але з чіткими правилами значно легше :yes:
Так як "крокодиловодство" вже бренд і особисто я не одноразово стикався, що люди навіть які не відписуюються тут на форумі( та й навіть не читали його) кажуть - "Так,так я чув про "крокоділоводство" на ХТ :yes: , кажуть там круто" значить мусимо тримати марку.
Почати варто з зміни назви форумної гілки з теперішньої -
КРОКОДИЛОВОДСТВО Все о велосипедах ХВЗ и их модификациях
на просто КРОКОДИЛОВОДСТВО чи ... КРОКОДИЛОВОДСТВО тюнинг,кастомайзинг, реставрация велосипедов або Ваш варіант, (це я заліпив перше, що в голову взбрело) але доп. інформація потрібна як для документального підтвердження :D так і для "збільшення попадань по Гуглу" тому і спеціально вжив пару слів які навіть і мені ріжуть вухо око.
Це ж не означає, що ми відхрещуємся від велосипедів ХВЗ (куди ж ми від них дінемося) але точно збільшуємо свою аудиторію і т.д.
Думайте виступайте !
______________________________
Ще один момент зручності і упорядкованості форумної гілки:
Пропоную ЗАКРІПИТИ зверху теми:
1) БайкПорн
2) Крокогалерею
3) Цировки
4) Підбір фарб
5) Правка геометрії і т.д.
Я виступив по своїм улюбленим заняттям, а технарі не хай продовжать список ...
І пустити в вільне плавання з закріплених такі як:
1) Кустарный апгрейд рулевого 1" стакана под вилку 1 1/8"
2) Хочу собрать крокодила! Какие подводные камни в моем случае?
ПРОДОВЖУЙТЕ ... ну і ще є пару сумнівних про каретку і перья, не стільки вони не потрібні скільки їм є аналогічні більш грамотні і пристосовані до ПРАВЕЛЬНОГО крокодиловодства.
З теми "Продажа" видалити ВСІ застарілі сторінки (там в основному посилання на "архів" ОЛХ), залишити останніх ну максимум 20 і час від часу підтирати цю тему.
Є ще якісь ідеї ?! Беріть їх і в ПАБ, він працює цілодобово :beer:
Давайте обговоримо посперечаємося, дійдемо до спільного бачення і тоді вже будемо "мучити" модерацію/адміністрацію

Наче все правильно, але... Я вже якось жартував що Крокодиловодство стало схоже на секту :D Жарт жартом, але щоб дійсно не вийшло ось так:
MWL писал(а):
Щоб занадто жорсткими вимогами не перетоврити крокодиловодство на вузьку касту

Тут не те що вимоги жорсткі, скоріше виходить що особисті уподобання, наголошую уподобання, мої чи будь-кого, ставляться у вимоги і представляються як єдино вірне визначення що таке крокодиловодство. Саме цим тут останнім часом попахує :smile:
Однозначно погоджуюсь з тим що Крокодиловодство це не тільки ХВЗ.
Ну а замінити деякі теми у закріплених, також почистити дещо, дійсно треба.
Коля, я підтримую практично усе що ти написав, тільки щоб це не стало нав'язуванням особистого смаку як основу крокодиловодства :yes:
Крокодиловодство це середовище де тебе не будуть чморити за якийсь чудакуватий вибір.
Крокодиловодство це свобода! Свобода у виборі комплектуючих, свобода концепції, дизайну і тд і тп.

А що до кєтайських запчастин... хочете ви цього чи ні, їх доведеться використовувати всім без винятку. Не зважаючи на те, що радянські зпч завжди теж були відвертим гівном, через те що потребували ручної доводки від рашпіля до нульовки, коштувати вони будуть дедалі космічніше. Бо ми створили на них попит. І вони, радянські зпч, скоро закінчаться, адже їх більше не випускають, і вже давно.

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 10:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
MWL, step, ой хлопці Ви вже кудись не туди відійшли...
З сектами, правилами, вступом і т.д. це все фігня ... Ми не можемо створювати собі ніяких правил, бо велосипеди в нас різнотипні (від Гномика до Трекового), а переконувати чи не переконувати в своєму баченні то вже питання десяте ...
step писал(а):
Крокодиловодство це свобода! Свобода у виборі комплектуючих, свобода концепції, дизайну і тд і тп.

:yes:
______________

Я пропоную просто віртуально розширити поняття "крокодиловодство" відійти від стереотипу велосипед 90-их до поняття "крокодил сьогодення", закріпити деякі теми для зручного внутрішнього використання і для формування думки з "зовнішнього читача"
Все ніяких кардинальних форумних змін ! Легеньке перезавантаження :D :roll:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 11:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Занятие наше есть крокодиловодство, от этого никуда не денешься.
Происходит это от слова "крокодил", обозначающее ублюдочное творение-ошметки советского велостпеда ( почему именно ХВз?) напичканое китайским говном с базара.

Это история, корни. Мы выросли именно из этого, поэтому рукоблудие с велосипедами - проектирование, постройка, реставрация, теперь так будет называться всегда. Ведь авторы техткрокодилов все равно на низком, примитивном уровне этим же и занимались. А классический крокодил таковым мусором и останется, и если кого волнуют его определения ( меня-нет), то их полный тырнет.

Короче, кроколилы остались (поменьше бы их), а крокодиловодство изменилось, выросло.

Предлагаю из названия подфорума выкинутьть "все о аелосипедах ХВЗ". А то нафига здесь обсуждения ублюдочных ашанов этого завода, и почему некоторые новички с рамами других заводов смущаются и думают, что это не их форум...

Считаю, что нужно втназва нии просто оставить слово "Крокодиловодство" без ничего, или переделать уточнение - типа "работаем руками и головой"... Ну это я так, для примера, предлагайте чего получше.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 11:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
И да, с закрепленными/отпущеными темами порядок навести нужно.
Правку геометрии вообще зря к спортсменам утащили, ведь можно сделать сдесь закрепленную тему-ссылку туда, в избранные. То же к пайке-сварке относится.
А одну совсем общую тему нужно в закрепленных оставить. Типа актуальное кроководство - для единичных вопрлсов.
Можно закрепить мою про стальные рамы не для спорта еще.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 13:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 386
Город: Умань
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:11.11.2014
Як на мене, закріпляти багато тем не потрібно... Дуже широка полоса стандартних тем буде заважати дивитись свіжі ... Варто Закріпити одну тему, на мою думку, це гараж Кіси, де будуть ссилки на інші важливі теми... Особисто я більше користуюсь гаражем для пошуку потрібних тем....


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 19:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Та вот гараж - это частная тема одного человека. Скромность не числится в списке моихьдобродетелей, просто закреплены должны быть более общие темы. Да, байк-порн, крокогалерею и мастер-класс я завел в свое время, как общественные темы как раз с тайной надеждой, что они будут жить и развиваться, пользоваться популярностью и когда-нибудь будут закреплены. А гараж не для того тут много гаражей, что - все закреплять?

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 21:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Але путівник з лінками на корисні теми, як у твоєму гаражі, є досить затребуваним, і не тільки для новачків. Може є сенс продублювати їх в темі "майстерклас"?

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 28.06.2015 22:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Для мене "гараж Кисы" також був і залишається місцем де я шукаю відповіді на основні питання. Костя зробив і робить велику роботу по класифікації корисної інформації і по просвітництву серед новачків, за що я особисто йому дуже вдячний!
Але ця тема дійсно авторська і зараз розрослась до >120 сторінок.
Тому пропоную
Цитата:
А для розшифровки поняття можна нагорі прикріпити тему "Вступне слово про крокодиловодство", або "Рекомендаціїї для новачків" із описом того, що розуміємо під правильним крокдилом з посиланнями на приклади цікавих і характерних робіт.

В цій темі потрібні поради, що прочитати найперше, бо інформації на форумі накопичено дуже багато, і новий читач може застрягнути на другорядних дрібницях, або взагалі злякатись і піти з форума, в т.ч. зіпсувавши якийсь гарний і рідкісний велосипед.
І треба туди скопіювати путівник↓ , або хоч посилання на нього:
step писал(а):
путівник з лінками на корисні теми, як у твоєму гаражі, є досить затребуваним, і не тільки для новачків. Може є сенс продублювати їх в темі "майстерклас"?

До речі, чи не може хтось підказати схожого характеру форум про мототехніку радянських часів і її "крокодиловодство". Можливо в приват.

Р.S. Поки що знайшов такі ресурси http://dyr4ik.su/viewforum.php?f=5 ; http://www.motoizh.ru/ ; http://moto-planeta.ru/forum/forum_38 ; http://www.drive2.ru/

Изображение
Андрей Мятиев писал(а):
ничего не известно, кроме того, что три таких велосипеда были сделаны в США в 1941 году для получения патента. Все сохранились - один у меня, остальные в музеях в Штатах.

Интересно, Cannondale сделал стойку слева, чтоб не нарушать этот патент, или его срок истек?

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 439, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.131s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'