| Dorozhnik велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 439, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 20:40 

Сообщения: 80
Изображения: 5
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:11.01.2011
насправді форум це форум, а статті це статті. может, стоит время от времени делать ревизию веток сливая их в статью соответствующую и выбрасывая несущественное. "Труды крокодиловодов" раз в год издавать, по соответствующим темам что-ли. Тогда Тем более что на ХТ вроде есть движок для статей. Под статьей можно оставить обсуждение оно-же ветка в этой связи.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 21:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 1100
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:20.03.2015
Много раз слышал от велосипедистов, что ездить в туклипсах можно хоть в кроссовках, что в шлепанцах. Но ведь в старые добрые времена под туклипсы использовали специальные шипы, не просто так, наверное. Хотелось бы услышать(почитать) мнения опытных людей на этот счет. :biker:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 21:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
taras_antares, ти шо з дуба впав ?! :D
Давай вже тут ми договорим те, що почали, а не будемо створювати зараз ще паралельний балаган "тукліпси v.s. в'єтнамки". Якщо горить почути відповідь, спитай про це в своїй темі.

eurek писал(а):
насправді форум це форум, а статті це статті. может, стоит время от времени делать ревизию веток сливая их в статью соответствующую и выбрасывая несущественное. "Труды крокодиловодов" раз в год издавать, по соответствующим темам что-ли. Тогда Тем более что на ХТ вроде есть движок для статей. Под статьей можно оставить обсуждение оно-же ветка в этой связи.

Так час від часу так і робиться :yes: і люди які створили цю тему/статтю, чи хто її підхопив АПають їх, будучи вони прикріплені можливо б частіше оновлювались корисною інформацією. Чи навіть просто теми які не несуть, суттєвого технологічного навантаження, але є чи СТАНУТЬ певною візитною карткою, світогляду форуму.
І людина "з вулиці" тільки по них, може собі скласти враження, що це є за розділ форуму. Якось так.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 22:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 1100
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 29
Зарегистрирован:20.03.2015
Бегущая Черепаха
Добре, добре. Але ж це "Паб", тому й подумав, що тут поставити це питання буде влучніше.
Разе вже написав, то висловлю свою точку зору з цього приводу. Думаю, що треба створити тему-путівник(або тему-енциклопедію),або статтю, де будуть посилання на найпотрібнішу інформацію(як у Кості, але більш "вдосконалену"). Але хто буде цим займатись та доповнювати в разі необхідності?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 22:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
taras_antares писал(а):
Бегущая Черепаха
Добре, добре. Але ж це "Паб", тому й подумав, що тут поставити це питання буде влучніше.

Так Тарас воно тут доречне, твоє питання про тукліпси, але ж не посеред розмови :smile:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 23:26 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Поясню на прикладі, чому потрібний "місцевий" модератор
viewtopic.php?f=31&t=185604&start=75
Не те щоб еогось банитит, просто підчищати, переносити, бо часто в чужі теми люди зі своїми роверами вклинюються.
Да і певні прикріплені теми (майбутні) не для діскусій робляться.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 01.07.2015 23:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 178
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:24.05.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
taras_antares писал(а):
Бегущая Черепаха
Добре, добре. Але ж це "Паб", тому й подумав, що тут поставити це питання буде влучніше.

Так Тарас воно тут доречне, твоє питання про тукліпси, але ж не посеред розмови :smile:

Перебив розмову?)))))
taras_antares писал(а):
Але хто буде цим займатись та доповнювати в разі необхідності?

А нефіг дєлать - я можу зайнятись! Але необхідно обумовити рамки наповнення. Та й одного мало буде.
Але я ніфіга не розумію, але до купи думаю складу за деякий час.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 00:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Я вважаю треба з чогось почати - 1) Відпустити не актуальні теми 2) Закріпити ті які оберем(можна і голосовалку зробити) з вже існуючих 3) Залишити КРОКОДІЛОВОДСТВО просто КРОКОДІЛОВОДСТВОМ без уточнення ХВЗ.
Подивимось як піде, з часом щось добавимо чи змінемо... думаю поки так, без кардинальних змін, щоб самим не задиміти. А?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 00:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 178
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:24.05.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
Я вважаю треба з чогось почати - 1) Відпустити не актуальні теми 2) Закріпити ті які оберем(можна і голосовалку зробити) з вже існуючих 3) Залишити КРОКОДІЛОВОДСТВО просто КРОКОДІЛОВОДСТВОМ без уточнення ХВЗ.
Подивимось як піде, з часом щось добавимо чи змінемо... думаю поки так, без кардинальних змін, щоб самим не задиміти. А?!

1. А по якому принципу відділяти не актуальні теми? Рік без якось руху? І що з ними - в архів?
2. Може краще створити тіпа "тематичний показчик по вєлікам хвз"? А то як поназакріпляти кучу - тем інших не видно буде(


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 00:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 178
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:24.05.2015
kisa писал(а):
Не нравится идея темы-набора ссылок. Оно черт-те что будет, в итоге мусором завалится. А во вторых, тут часто новичку ссылку даёшь в тексте, а по ответам понимаешь, что он её и не открывал.

А такой набор ссылок как здесь тоже не нравится?
ЗЫ: может Пафнутий просто неудачную ссылку на четырепда дал.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 01:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Maxim Gavrilenko писал(а):
1. А по якому принципу відділяти не актуальні теми? Рік без якось руху? І що з ними - в архів?
2. Може краще створити тіпа "тематичний показчик по вєлікам хвз"? А то як поназакріпляти кучу - тем інших не видно буде(

1) Насправді прикріплених не актуальних тем не так багато, можна вибрати :
Вложение:
теми.png
теми.png [ 122.08 КБ | Просмотров: 4330 ]

2) Для того, щоб створювати тему "навігацію" за нею потрібно закріплювати людину, в іншому випадку буде дурдом.
Так як 95% тем несуть в основі історію побудови одного велосипеда, то для решти 5% не бачу змісту напрягатися, щоб ч.з тиждень МЕГАлінивий в ній запитав - А де тут ссилка як забити лівий клин в правий шатун, шось не бачу ?!
Загальної інфи, достатньо по профільних темах, а кожен окремий випадок будемо обговорювати в живому спілкуванні, а не тикати направо і наліво посиланнями в теми, які з часом загадяться форумчанами "одноденками".
Зрештою для таких речей на форумі є "пошук".

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 01:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 178
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:24.05.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
Загальної інфи, достатньо по профільних темах, а кожен окремий випадок будемо обговорювати в живому спілкуванні, а не тикати направо і наліво посиланнями в теми, які з часом загадяться форумчанами "одноденками".
Зрештою для таких речей на форумі є "пошук".

А так новачки не можуть щось знайти, а спитати соромляться (якщо що - то я про себе :lol: )
"пошук" - печалька, це я Вам кажу як сісадмін)) хіба щось тіпа якось так. А інакше -какашка. А якщо не знаєш як намалювати пошуковий запит, то вообще капец :oops:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 01:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Maxim Gavrilenko писал(а):
А так новачки не можуть щось знайти, а спитати соромляться (якщо що - то я про себе :lol: )
"пошук" - печалька, це я Вам кажу як сісадмін)) хіба щось тіпа якось так. А інакше -какашка. А якщо не знаєш як намалювати пошуковий запит, то вообще капец :oops:

Шо значить черепаха крокодил педаль ?! :mad:
:lol: :wink:
Та ну також не можна в силки тикати, а потім скажуть так було написано (а це я про себе :-P ) велосипед це живий організм, тут шаблонами не обійдешся, але хід твоїх думок зрозумілий :yes: Дякую, що приймаєте участь.
Думаю все таки може ми поетапно "абгрейднем" - КРОКОДИЛОВОДСТВО ?!
ПС: Аватару поставте, я Вас і так запам'ятав ... черепаха педаль ... бльоооть :facepalm: :twisted:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 08:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 178
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:24.05.2015
Бегущая Черепаха писал(а):
ПС: Аватару поставте, я Вас і так запам'ятав ... черепаха педаль ... бльоооть :facepalm: :twisted:

Вибачте, це було перше, що в голову прийшло :lol:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 02.07.2015 09:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:ROFL: Рассмешили. Коля, на самом деле Максим как раз нормальный поисковый запрос для примера привел.. Ай, долго рассказыаать и не по теме. Но если блондинка напишет в запрос "как черепаха прикрутил педаль к серому велосипеду", то сервер даст в ответ кучу мусора со словами "как" , "прикрутил", "серый" и т. д. А запрос Максима более точно и грамотно составлен.

Но это лирика.
Дык это, предлагаю за базу все-таки мою модель списка тем (другого нет), давайте решать? И Оставить слово "крокодиллводство" без обьяснения.

Преимущество такой схемы: кто знает это слово - тот знает. Кто не знает, из любопытства зайдет. Увидит сверху же Галерею, Байк- порн, галерею реставраторов... Под этим общетехнические темы (я все-таки ЗА тот список тем,который представил выше - удивительно, да?). Ну а дальше, как пойдет.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 439, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.181s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'