ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| скейтборд |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 439, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 05.07.2015 23:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Евгений76 писал(а):
Здається мені, модерація давно цю темку читає, але мовчить... Питання чому?
Може всеж своїх модераторів просити? Простіше буде все правільно розтянути.

Бо вона культурна :-P
Ми ж об'явили на початку:
Цитата:
Давайте обговоримо посперечаємося, дійдемо до спільного бачення і тоді вже будемо "мучити" модерацію/адміністрацію

час прийшов ... :cool: :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 05.07.2015 23:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:yes:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 06.07.2015 00:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
Коллеги! Проявите активность, выложите свои проекты по реставрации, в теме "Реставраторы представляют", ждем в ней достойных проектов!

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 06.07.2015 08:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
ГОТОВЫЕ! Хлам и обьявления разных о продаже хлама не интересуют :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 06.07.2015 20:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 602
Изображения: 33
Город: Кiевъ
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:08.09.2014
Поддерживаю! Последний вариант, опубликованный Колей (предложенный Константином), самый оптимальный.:)

_________________
Крокодил кроме всего прочего несет функцию "памятника велосипеду" Victor Reshetnjak


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 07.07.2015 15:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
M.A.X
M.A.X писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Ну таак... переашанення ашанів до стану неоашан, то Вам не крокодиловодство нормальних крокодилів. Не кожен пересічний ашановєд може осягнути ступінь крокодиловодства, а про перекрокодилення недокрокодилів в справжніх крокодилів дотримуючись всіх канонів крокодиловодства я взагалі мовчу. Не дано, ашановєду з осягнути всього того, що закладено в глибинних недрях ... так популістський популізм, обмежений пихатою зарозумілісттю і єдиною ста долларовою банкнотою.

я подразумевал старую раму с новой навеской
________

ну прям там немажливо, сесть читать, и покупать оригинальные запчасти это не так уж сложно... ну пускай они будут разных годов выпуска и от разных комплектаций, но с 50 метров будет коллекционный музейный экспонат

то как делаете вы, нужно полгода на велосипед, а то и больше
_________

чтоб собрать турист, нужно купить 5 туристов и собрать 1шт нормальный... или блин на сландо в идеальном нетронутом состоянии велики до 200$
Изображение

M.A.X писал(а):
еще одно, я ненавижу ашаны еще больше велосипедов старше 25 лет с диаметром колеса 28 то есть все эти прогулочно туристическое ретро и тд и тп в силу того что работаю механиком и у меня абсолютно меркантильные взгляды только на размер кошелька того кто прикатит этот металолом в мастерскую...

да же велосипеды здесь ни причем, велосипеды сделанные рестовраторами на форуме со стилем и правильной комплектухой - ахуенны

я даже сам убазарил клиента не портить велосипед никакими седлами хуйнями и прочим калом кроме крутых за космос денег винтажульками найденных на раскопках или еще хз где (на нижнем фото) и не кататься на нем а по весить на стенку пока он в оригинальном состоянии

теперь вопрос правильно ли то что я по менял только спици и камеры и 1 болтик который лопнул или надо было ехать в кукуево за оригинальными спицам которые лопнули бы при натяжке и расконсервировать 3 литровую банку камер?
Изображение

Щоб не псути людям теми, давайте тут і поговоримо про наболілі питання :D
1) Ви так само розбираєтесь в ретро велосипедах, як і я в Ашанах (може я навіть трошки більше). До таких висновків я прийшов не тільки по Вашим словам, а і по ілюстраціям до тексту вище.
2) То як роблю велосипеди я (Ви до мене звернулись, чи в загальному до форумчан ? х.з. з Вашим правописом.) Ладно відповім за себе ... То як роблю велосипеди Я. Це моє хобі, воно мені приносить задоволення, сам процес пошуку потрібних запчастин, ейфорія від їх доставки, доводження до кондиції і т.д. Витрачений час може вимірюватись і роками, я не поспішаю ... Ви ж прекрасно розумієте, що зібрати і відлаштувати велосипед це питання декількох годин (з перекурами) все решта займає насолодження процесом :D . Вам цього не зрозуміти, так як для Вас збір велосипедів це робота ... але не треба лукавити раз Ви відписуєте, ТУТ (в КРОКОДИЛОВОДСТВІ) значить Ви не просто "настройщик Ашанів", а людина яка цікавиться процесом, чого б Ви тоді тут підглядали ? ...тільки якогось милого пижетесь і стараєтесь довести, щось що не потребує обговорення в даному місці.
3) Питання ціни, коли це є хобі, не стоїть. Особисто я, на один і той ж велосипед, можу потрати дурну суму грошей, а в іншому місці зажати і 5 грн. Знову ж таки це хоббі і воно не повино мати логічного пояснення ... порив, настрій,імпульс, банальне "Я так хочу !"
____________________________________
Відкрию Вам секрет - чим старший велосипед, тим більше він ВЕЛОСИПЕД ! Вузькоспеціалізовані, спортивні снаряди до уваги не беремо... в коньках ж по вулиці ніхто не ходить ?!
Просто Вам, напевно, ніколи в руки не попадав добротний велосипед - а це й червоненький, "повоєнний" :D , екземпляр яким Ви потішаєтесь вже не в першому пості - це (та простять мене власники Туристів тих років) один з самих не вдалих велосипедів, пострадянського простору, а років Ваш "Турист" з 90-их самі розумієте, ця молодість не додає йому нічого ... одні суцільні мінусА ! Так, що висновки на основі такого "експонату" робити не вартує ... це просто смішно.
Що стосується Ваших запитань то Ви все зробили правельно :yes: і в Кукуєво за таким їздити не вартує. Якщо готувати по такому принципу, то не лишнім було б ще замінити гальмівні колодки, троси і "рубашки" на сучасні. На стіні ж такому "раритету" місця не має.
________________________
Про культуру спілкування -
М.А.Х цей форум читають тьоті і дяді, старші і молодші, віковий діапазон "крокоділоводства" дуже широкий, так само широкий він і за соціальним статусом (дибілкувате словосполучення, я знаю :yes: ) тому впарювати людям про якісь долари не вартує ... в кожного з них в житті свої приорітети, цілі і просто тимчасовий фінансовий і душевний стан ... варто підходити з більшим розумінням до людей. Наша(активних форумчан) ж задача витягнути з кожного проекта(велосипеда) максимум, Ваша ж задача витягнути з клієнта МАХимум (!) що також є логічно :yes: кАрочЄ - "мухи з котлетами".
Вияв своєї емоційності матом, також не є зовсім правильно ... ми ж всі знаємо ці слова і прекрасно (з кажу навіть віртуозно) ними володіємо, але ж не перед не знайомими Вам людьми (тьоті,дяді бла-бла).
M.A.X писал(а):
как можно "окрокодилить" с помощью планетарки и новых китайашанкал по 100грн запчастей?

Ви як і багато хто тут, якось по особливому трактуєте зміст слова - КРОКОДИЛОВОДСТВО. Що Ви під ним розумієте ?! Мені просто цікаво, так як дискутуємо на цю тему, на попередніх сторінках ПАБу. Можливо Ваше бачення підкаже нам правельний напрямок.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 07.07.2015 16:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 4621
Изображения: 0
Город: Зеленодольск
Пол: Муж
Возраст: 55
Зарегистрирован:08.07.2014
Бегущая Черепаха
Насчёт происхождения самого слова "крокодил" у меня есть теория :wink:
На спортивном велосипеде производства ХВЗ сразу бросается в глаза седло.
Оно очень напоминает голову крокодила
Изображение
Изображение
Неудивительно, что впервые увидев такой агрегат, человек со слабой психикой сказал:
- Этттто что за крокодил?! :shock:
Так и родилось название.

_________________
Начало истории моих крокодилов здесь
Продолжение истории там >


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 07.07.2015 16:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Пафнутий писал(а):
Бегущая Черепаха
Насчёт происхождения самого слова "крокодил"...

:D
Добре, що він по рулю того велосипеда не про асоціював, а то б ми так і не познайомились :-P

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 07.07.2015 17:35 

Сообщения: 561
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2012
смотрю в тему про крокодиловодство так как эти темы самые активные, и как механику интересны
может кто нить соберет что то красивое

в моем понимании крокодиловодство уже не имеет одной формулировки, самому не понятно что это. судя по тому железу и методам его ковыряния

______

чем я живу, это велосипеды прыжкового назначения, здесь такие не обсуждаются по этому и смотрю на ретро велы

почему на ретровелы, потому что для меня как спортсмена из экстремальных дисциплин велосипеды "горные" это не велосипеды вообще от ашана до карбона. А ретро хоть на что то можно по смотреть, но они не прочные вот в чем плохо

еще одна аналогия: и вел для прыжков и вел ретрореставрационный собирается по запчастям

_________________
покупаю любые титановые рамы и вилки, вареные переваренные, а так же запчасти. дорого за налич...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 07.07.2015 18:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
M.A.X писал(а):
смотрю в тему про крокодиловодство ...


М.А.Х. ну ми почули один одного :yes: :wink: тепер чекаємо і від Вас якогось "німця" на планетарці :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 13:57 

Сообщения: 561
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2012
с радостью, но есть одно маленькое НО:

1) куда его продать

2) сколько кеша смогу с него снять

3) мне кажется что супербомжпроэкт такой по минимуму 500$

простите за меркантильность, сам на нем катать не буду так как оно не прочное
__________

с каждого бмх и мтб вела можно снять 1500-3000грн заработка, что потом делать с этим немцем?

_______________

без планетарки можно? можно на промах все? чтоб невозможно было его развалить и с первого бардюра и спегами ну пожалуйста

_________________
покупаю любые титановые рамы и вилки, вареные переваренные, а так же запчасти. дорого за налич...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 14:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
M.A.X
Здесь не принято продавать. И ездить тоже. Нужно создать тему и овер 50 страниц год собирать велосипед, не забывая постить фоточки. Потом поставить в уголок и выезжать 2 раза в год. Не, на промах нельзя, потому, что промы — говно, и вообще для лохов. Все детали, желательно, найти на помойке, или выторговать за копейки, а иначе "не труъ".

_________________
«Конструкция вдесятеро важнее материала.» andr


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 15:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Kirill Yevtushenko писал(а):
M.A.X
Здесь не принято продавать. И ездить тоже. Нужно создать тему и овер 50 страниц год собирать велосипед, не забывая постить фоточки. Потом поставить в уголок и выезжать 2 раза в год. Не, на промах нельзя, потому, что промы — говно, и вообще для лохов. Все детали, желательно, найти на помойке, или выторговать за копейки, а иначе "не труъ".

:yes:
а ще по "фен-шую" тут забазари забазарювати і не мати велосипеда взагалі, але це вже вищий рівень ! Його досягають роками тролінгу.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 08.07.2015 16:16, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 16:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
M.A.X писал(а):
с радостью, но есть одно маленькое НО:
1) куда его продать
2) сколько кеша смогу с него снять
3) мне кажется что супербомжпроэкт такой по минимуму 500$
простите за меркантильность, сам на нем катать не буду так как оно не прочное
__________
с каждого бмх и мтб вела можно снять 1500-3000грн заработка, что потом делать с этим немцем?

_______________
без планетарки можно? можно на промах все? чтоб невозможно было его развалить и с первого бардюра и спегами ну пожалуйста

1-2) Ну це питання цільової аудиторії :D , в мене є, як і в 90%, тут присутніх своя професія і звиклий спосіб заробляння грошей, а велосипеди хоббі.
100% тут його не куплять, бо кожен сам збирає (пробує,намагається) велосипед. Кожен гвинтик Вашого майбутнього байка тут буде відомий і йому знають ціну/цінність. Такого плану велосипеди, ну наприклад як мої, думаю знайшли би свого клієнта і навіть по нашим міркам за не вміняємі гроші. Electra ж хтось купляє, мої ж (навіть чисто технічно) на дві голови вищі від магазинних Electra.
Скільки грошей зняти питання відносне, Вашої роботи ніхто не бачив... оцінювати виключно по списку використаних з.ч. тупо, одним запчастинам просто не має сформованої в наших краях ціни, іншим .... ну це взагалі питання дуже риторичне, скільки коштує холст і масло в "Чорному квадраті" Малєвіча ?!
3) Навіть не знаючи Ваших можливостей я переконаний, що людина в тємі з бюджетом в 100 дол проти Ваших 500 дасть Вам фори :wink:
_______________
Прочное не прочное х.з. ... тут можна довго філософствувати про "усталость металов" і т.д. Ніхто з "крокоділоводів" не робить велосипед для того, щоб кидати ним по асфальту. Дивитися на чийсь велосипед ч.з. призму свого виду спорту :pardon: Комусь і носи наші з Вами "нє прочниє", але ж це не заважає нам дихати ?!
________________
Я не можу сказати, що можна зняти з того чи іншого "німця". Так як НІКОЛИ не ставив собі за ціль комерцію на велосипедах... Я кручу вєлікі не з голодухи, а по кайфу ! (с)
Признаюсь чесно, останнім часом задумувався про комерційний проект і я таки його зроблю :yes: Тоді й порахуємо витрати і "заробітки", але основною МОЄЮ ціллю є не заробіток ... а статисфакція, про пророблену роботу.Так собі, галочка в карму :D
________________
Промьі-шмомьі тут не долюблюють, не ч.з їх функціональність, а через бездумність в використовуванні базарних НАНОелементів. Народ "свіжий" бере як Ви кажете вєлік з помойки і замість того, щоб привести його в чувства, тулить в нього все те, що йому тулять бариги на базарі. Напихає його по самі нє куда, витрачає на хлам Ваших любимих 100 доларів, а хто пА кручЄ і 500. В кінцевому результаті отримує "БомжеБайк", язву від нервів і ч.з. рік стає "щасливим" власником Ашану і т.д. ...
Вам як механіку зі стажем, повинно бути відомо, що в кожному велосипеді чи то спортивному чи прогулянковому, повинна бути певна гармонія, якщо вона знайдена чи збережена - то байк виконує на всі 100% поставлені перед ним задачі.

_________________________________
_________________________________
Ваше (і не тільке) відношення до "крокоділоводства" - багато людей тут тільки починають свій ВЕЛОшлях, хто після дитинства, хто від скуки, просто після того як відрив в сараї дєдовий вєлік, як вимушений варіант економії доставки свого тіла на роботу. Багато з нас не розуміють в тому взагалі нічого, хтось цікавиться черпає інформацію, а хтось бездумно носить гроші на базар, або в майстерні де оціняють тільки вміст їхнього гаманця (це не камінь в Ваш город). Одним словом шлях багатогранний як і велика кількість веломодифікацій і дисциплін. Вам не зрозумілий велосипед на 28" колесах, а я би плакав по серед дороги підсунь під мене БМХ. Вам не зрозуміла тяга до вінтажа ? А дехто ненавидить спортивні дисципліни з підвищеним травматизмом і без перспективи залізти на Олімпійський подіум ... всі ми різні і тупо лізти в "фіксерську гілку" і валати там про "вільний хід". Так і тут, хоч це зробити важче бо "крокодиловодство" в своїй назві об'єднує різні типи і напрямки. Маючи навики в веломеханіці будьте корисні форуму який Ви читаєте, внесіть свою конструкторську лепту і підсильте порадами чиюсь "ослаблену" раму. Дивись може і станете основоположником нової субкультури ХеВеМіксту чи БеЕмБіксту ... :D
А хто з нас більший велосипедист, покаже час і попит ... особисто я, все менше бачу на вулицях шаркающих по асфальту скейтерами малолеток, а все більше нормальних ( в моєму розумінні) велАсипездистів.


Вложения:
веласепизд.jpg
веласепизд.jpg [ 57.24 КБ | Просмотров: 4001 ]


_________________
ИзображениеBeerBike&Co
Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 08.07.2015 22:50 

Сообщения: 561
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2012
Смысл вам что то доказывать? Моя регистрация на форуме была связана с тем что мы с приятелем вернули трековый чинелли. Потом написал пару никому не нужных обзоров. Потом про некасетную втулку. Потом 19 человекам безплатно отровнял колеса. Кому это надо? Да никому, как и немец построенный... Вы хоть колеса умеете собирать чтоб выкладывать фото с бумажкой? И второе не хватает денег на промы - умолчите тогда...! П.с: сядте на качественный бмх и проедтесь, и вы наверное в первые в жизни прочуствуете понятие "накат" а ведь он из sanko труб и батирован даже руль столько раз что кольнаге не снилось... Вы не видите шаркающих малолеток по причине роста падения гривны и выхода крутых телефонов и планшетов, молодь, це инша тэма. "Правильный" велосипедист в вашем понимании это одно, а в моем это неудачник строитель который концентрируется на железе больше чем на катании, что нужно уметь на оетро велике да ничего просто бороду отростить и все. На соревнованиях всю жизнь была явная картина - на топовом железе любители, на металоломе профаки...

_________________
покупаю любые титановые рамы и вилки, вареные переваренные, а так же запчасти. дорого за налич...


Последний раз редактировалось M.A.X 08.07.2015 23:07, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 439, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.123s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'