| гребний тренажер купити |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Потрібно визначитись з кареткою
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 15:33 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
Усім знову привіт)
Тільки вчора витягнув підсідел з рами, як сьогодні почув клацання десь в районі лівого підшипника каретки. З*являється тільки при навантаженні і завжди в одній точці та 1 раз за оборот шатунів.. каретка картріджна ultegra 6600, зараз думаю розібрати і почистити.. не знаю, чи щось з того вийде.
Паралельно шукав заміну на нову каретку, але побачив, що такі вже не продають, а нова не сумісна зі старими шатунами. :facepalm:
Порадьте, що в такій ситуації можна зробити і чи існують сумісні з цією системою каретки інших виробників?
Ще бачив варіанти встановлення кастомних підшипників.. чи це не надто хороший варіант? :oops:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 16:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 861
Город: Кременчуг
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.02.2015
Ігор Мандрівник писал(а):
З*являється тільки при навантаженні

Точно уверен что каретка? Может педаль?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 18:48 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
Коли просто стати на педалі і давити на них усією вагою тіла, то звуків ніяких немає, томудумаю, що каретка..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 18:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 861
Город: Кременчуг
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.02.2015
Ігор Мандрівник писал(а):
Коли просто стати на педалі і давити на них усією вагою тіла, то звуків ніяких немає, томудумаю, що каретка..

Ну так и не будет, если там на конусной гайке что то, или шарик подшипника лопнул тогда только при прокручивании педали можно определить в этом ли дело. А звуки как раз будут такие как Вы описываете


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 20:05 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
Дякую, спробую педалі місцями поміняти - побачу, чи пепейде клацання на іншу сторону..


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 20:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 129
Город: Стрий
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:28.05.2014
Ігор Мандрівник писал(а):
Дякую, спробую педалі місцями поміняти - побачу, чи пепейде клацання на іншу сторону..

Спробуйте. :ROFL:

_________________
Vinnie


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 20:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 861
Город: Кременчуг
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:14.02.2015
Ігор Мандрівник писал(а):
Дякую, спробую педалі місцями поміняти - побачу, чи пепейде клацання на іншу сторону..
ничего не выйдет ) они с разной резьбой, левая и правая


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 22:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Ігор Мандрівник писал(а):
Каретка картріджна ultegra 6600, зараз думаю розібрати і почистити.. не знаю, чи щось з того вийде.
Паралельно шукав заміну на нову каретку, але побачив, що такі вже не продають, а нова не сумісна зі старими шатунами.

Як точно називається модель ваших шатунів? Скільки там зірок, дві чи три? Які нові моделі каретки ви приміряли до ваших шатунів?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.07.2015 22:51 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
Справді! :oops: що дивно - останні 2 рази, коли вкручував їх не звертав уваги на сторони і все вкручувалось правильно :roll:
А як на рахунок заміни каретки? Хто що скаже?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.07.2015 15:14 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
andr писал(а):
Ігор Мандрівник писал(а):
Каретка картріджна ultegra 6600, зараз думаю розібрати і почистити.. не знаю, чи щось з того вийде.
Паралельно шукав заміну на нову каретку, але побачив, що такі вже не продають, а нова не сумісна зі старими шатунами.

Як точно називається модель ваших шатунів? Скільки там зірок, дві чи три? Які нові моделі каретки ви приміряли до ваших шатунів?

Модель шатунів fc 6600, 17cm, 2 зірки. гуглив нову каретку ultegra, то там в сумісності моя модель шатунів не прописана... у вас є якісь варіанти?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.07.2015 16:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Ігор Мандрівник писал(а):
Модель шатунів fc 6600, 17cm, 2 зірки. гуглив нову каретку ultegra, то там в сумісності моя модель шатунів не прописана... у вас є якісь варіанти?

http://www.celebrazio.net/bicycling/shi ... ility.html
За тими офіційними малюнками згодиться й BB6700 (себто новіша модель каретки Ultegra), й дещо інше. А в реальності - з великою вірогідністю вам підійде будь-яка шиманівська шосейна каретка з винесеними підшипниками. Аби лиш збігалися стандарти різьби у вашій рамі та на каретці.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.07.2015 01:20 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
andr писал(а):
Ігор Мандрівник писал(а):
Модель шатунів fc 6600, 17cm, 2 зірки. гуглив нову каретку ultegra, то там в сумісності моя модель шатунів не прописана... у вас є якісь варіанти?

http://www.celebrazio.net/bicycling/shi ... ility.html
За тими офіційними малюнками згодиться й BB6700 (себто новіша модель каретки Ultegra), й дещо інше. А в реальності - з великою вірогідністю вам підійде будь-яка шиманівська шосейна каретка з винесеними підшипниками. Аби лиш збігалися стандарти різьби у вашій рамі та на каретці.

Ви маєте рацію, сьогодні ще дивився на англомовних сайтах - там написано, що нова модель ultegra підходить для старих шатунів, єдина відмінність - новий ключ для монтування/демонтування :sad:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.07.2015 14:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Ігор Мандрівник писал(а):
Сьогодні ще дивився на англомовних сайтах - там написано, що нова модель ultegra підходить для старих шатунів, єдина відмінність - новий ключ для монтування/демонтування :sad:

Ви точно впевнені, що ключ від BB6600 не пасуватиме до BB6700? Поки що не бачу жодної різниці між шліцевими частинами тих кареток.
І коли такі сумніви, то можна купити якусь каретку тих же років, що й BB6600 (105, Tiagra).


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 11.07.2015 16:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1740
Город: Львів
Пол: Не указан
Зарегистрирован:23.10.2009
Як на мене , каретка того типу сама поширена в шосе . При бажанні можна замінити і самі підшипники . Точну копію знайти важко , а на 1 мм ширше-не проблема . Тільки прийдеться зішліфувати потовщення на втулці , що всувається в підшипник .


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 11.07.2015 18:56 

Сообщения: 37
Город: Lviv
Пол: Муж
Возраст: 30
Зарегистрирован:07.07.2015
Ключ точно не підходить, там навіть є спеціальні пластикові перехідники, але це вже інша історія :)
Заміна підшипників - також хороша альтернатива, але чи точіння, купівля інструменту для впресування/випресування + пошуки захисної втулки, яка за відгуками людей, доволі легко ламається варте того? Можливо я все надто перебільшую і це не так важко.. досвіду ще не маю :sad:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.163s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'