| велосипеды купить харьков |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 222, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 13.07.2015 21:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 8283
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Интересные наблюдения. Со стеарином так и должно быть. Его добавляют в свечной воск для того, чтобы готовые свечки легче отставали от формы. А для цепи, вы верно говорите, нужно совсем противоположное.

Как там втулка с запарафиненными потрохами? (Кто не видал - viewtopic.php?f=27&t=170418&p=1385330#p1385330)
Что нового?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.07.2015 15:40 

Сообщения: 7
Город: Братск
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:15.07.2014
Работает. Даже не задумывался, что в ней сейчас) Поставил и забыл. Пока нет нареканий. :smile:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 15.07.2015 07:09 

Сообщения: 31
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:17.08.2014
А какой пробег?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2015 13:16 

Сообщения: 7
Город: Братск
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:15.07.2014
4278.87 км. Если быть точным :cool:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2015 15:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 2500
Город: Судак
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.10.2010
Может кто в интересах науки и во втулки зальёт?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 15.07.2015 16:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 859
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.08.2011
я думаю выдавит из под пыльников или вообще заклинит


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 16.07.2015 16:44 

Сообщения: 31
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:17.08.2014
Ну а с маслом экспериментировали? Например 1к1(или солидолом). Заметил что фэйри растворяет парафин(по крайней мере отмывает)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.07.2015 17:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 3757
Город: Южный Урал
Пол: Муж
Возраст: 59
Зарегистрирован:17.04.2014
Экспериментировали. Я об этом писал выше. Парафин переплавленный с медицинским вазелиновым маслом дает вазелин, который использовался для смазки велосипедов с самого начала - с Драйза еще. Тот же вазелин только технический а не медицинский получается если переплавить с машинным маслом.

Ими прекрасно можно смазывать, но теряется главное преимущество парафина: на цепь пристает грязь и она начинает сильно пачкаться. Затем, при последующем парафинировании цепи обработанной чистым парафином достаточно ее только окунуть в расплавленный парафин, а если цепь смазана вазелином или чем-то наподобие то добавляется дополнительная операция: сначала цепь надо хорошо промыть.

Зимой, как я убедился на практике, добавление вазелинового (и равно и любого другого) масла совершенно бесполезно так как парафин что с ним что без него при например -20 становится совершенно твердым, а раз так то и нет смысла его к парафину добавлять.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 03:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 236
Город: Самбір
Пол: Муж
Возраст: 56
Зарегистрирован:22.07.2014
Дякую цьому форум у і його учасникам за навернення мене у секту парафіян:)
Ось короткий звіт про мій шлях до істини:


25 Лютого 2015, 22:21

я прочитав всю тему на туристі про парафін. Піонери-ентузіасти вже повністю перейшли на парафін, в дискусії не встрягають, ніби для них парафін - це вже "життя після народження", тобто назад ходу немає.

Ланцюгами я морочився довго. бувало мив у солярі з бензином через кожну сотню, мастив капельками (щоб не мазалось, бо ногавиці бруднить). Потім ровер мені вкрали (ланц до повного видовження проїхав 1200 км), купив другий ровер, вже з щитком на ланцюгу, ногавиці не мастить. Ось, думаю, тепер можна мастити маслом скільки хочу.. Мастив майже що 36 км, мив раз на 300 км.. Ланц виїздив 1000 км до повного видовження.. Мдя..незважаючи на постійне поливання оливою, ланц проїздив менше від попереднього, який менше мастився, але частіше мився.. думаю - причина банальна - пісок, який добре утримується мастилом.. Та і вигляд загадженого ланцюга, касети і системи не врятував ланца, дарма терпів цей засраний вигляд велосипеда.

Начитався туриста (хотів ще один ланц купити ну і напоровся на парафін), пішов до ровера, зняв і вимив ланцюг, систему, зняв колесо, помив касету і перекидку, змастив ролики.
Ланцюг мив довго, в бензині у пляшці, калатав хв 10, потім свіжий бензин і знову калатати. І так 4 рази.. Четвертий бензин виявився найбруднішим, на дно пляшки осіло десь 0,5 мм осаду і вигляд у нього як у піску, при збовтуванні видно як осідають піщинки.

Натопив парафін у саморобній бритванці, додав 20% воску. Скрутив у моток ланцюг і опустив у рідкий парафін, побовтав десь 10 хв, витягнув і ще прогрів феном, щоб ззовні ланца парафін стік у бритванку.

Вчора вертався додому на обід - почув писк, зняв ланц, витер шматкою з нього пилюку і знову у бритванку і на огонь. Бовтав 10 хвилин, тарафін став непрозорий (у першому парафіненні парафін залишався прозорим постійно).
Витягнув ланц, дав стекти, феном не грів, заклав ланц на ровер.

Як і перший, так і другий раз, перекидка нормально перемикає передачі, ланц зовсім не штивний з самого початку.
Перед першим парафіном ланц був майже новий, 305 мм.
Подивлюся, на скільки його вистарчить до повного видовження на парафіні..

06 Березня 2015, 23:38


сьогодні було трохи часу - пропарафінив ланцюг.

Перед парафіненням прискіпливо оглянув замок на предмет нальоту-змазки на боковинах ланках.

Зішкрябав з боковин бокови з ланок у районі піну досить товстий шар парафіну. На "око" товщиною 0,1 мм, рівномірний навколо піну по всій поверхні бокової ланки. Твердість - як у свіжонанесеного шару олійної фарби, відшкрябаний клаптик зігнувся майже на 100 градусів, дальше тріснув по лінії згину.
Велосипед мився водою кожен день і з потраплянням води на ланцюг. Проїхав до парафінення 60 км, на 30 км почався шелест, до писку не чекав, пропарафінив при наявності вільного часу.

07 Березня 2015, 2:00


не в мікрометрах, бо то "на око", трохи товстіше від паперу для друкарки .

Я не їздив до появи "писку" ланцюга, попередня перша парафінація від'їздила 108 км.. І то я думаю, що так мало через щоденне змочування ланцюга водою. Чекаю, поки то болото на вулиці висохне, щоб перестати щоденно мити ровер, тоді і оціню переваги чи недоліки..

14 Березня 2015, 22:51

ну як, мастите парафіном?
В мене чистота експерименту не вдалася через дощ на цьому тижні. Два рази мив ровер. Шелест появився після 30 км.

02 Квітня 2015, 23:45


150 км (два рази мив водою ровер) - поки що нема "писку" від ланцюга.

15 Квітня 2015, 23:11


Шановні гуру змазки велоланцюгів!
Я сьогодні приємно легко шокований, так як зробив замір видовження ланцюга свого велосипеда, хоча писку ще нема.
Ланцюг парафінований 400 км тому, два рази я мив велосипед (перші десятки пробігу, потім було сухо. Так ось, контрольний замір становить 305 мм - рівно стільки, як було до парафінування, першого, а зараз це вже друге.

Не знаю, переміряв 4 рази, з перервою в часі 1 година (всяке може бути) - лінійка завжди показує 305 мм.
Якщо мені щось не пороблено з ланцюгом, тоді я кажу "гуд-бай" всім мастилам для ланцюга, що не парафін..
Звиняйте, можливе це образливо звучить для технічно грамотних велосипедистів, для мене питання мастила для ланцюга вважаю вирішеним.

ПС. Скільки там парафіну у вашому чайнику?

20 Квітня 2015, 19:10

Отримав чайник, дякую! Парафіну там огого! Шкода кришки до чайника не прислали..
ланц проїхав на парафіні 460 км, вчора попав під середній дош, десь пів години довелось крутити педалі під дощем з вітром.. Думаю пропарафінити вже черговий раз, тому що писку не чути, а чекати його вже набридло, тим більше парафінер появився..
ПС. треба таки зробити спеціалізований парафінер з термостатом, якщо вже бавитися - то бавитися. Плюс якусь перемотку ланца в парафінері організувати, щоб не бовтати шприхою..

пс. я парафіную в парафін+віск, 65% парафіну+35% воску, якщо хтось хоче знати деталі.. Поступово збільшую кількість воску в суміші.

05 Травня 2015, 8:26


кількість парафіну на касеті після 800 км пробігу на двічі парафіненому ланцюгу (450+350 км, писк не появлявся). Їздив трохи по дощі, але спеціально ровер не мив, щоб не мочити ланцюг. Ну і загальний стан касети в плані бруду можна оцінити.
https://youtu.be/9cvM3oIzIfw


а ось тут - як я міряю видовження ланцюга. Міряю від початку ланки, так як попадання на центр піна може викликати спірні питання,а початок ланки має чітку границю. Може ланцюг трохи провис, можна додати похибку 0,5 мм до заміру.
http://youtu.be/9m2iWQPh6qQ
Загальний пробіг ланцюга - більше 1400 км.

21 Червня 2015, 23:07

Ось сьогоднішній замір видовження ланцюга https://youtu.be/X3_popNzoCk
Це після 600 км третьої парафінації..
Загальний пробіг на парафіні - 1400 км, всього ланц пройшов 2000 км.
Підозрюю, що ось цей один міліметр виробітки з'явився якраз на перших сотнях км, коли я його щедро мив і поливав моторною оливою..


22 Червня 2015, 23:43


Парафін забив всі зазори.

Які то зазори він міг забити після 600 км пробігу? На що ті зазори можуть вплинути, на довжину ланцюга?

Новий ланц перед парафіненням тре мити, тому що консерваційне мастило розчиняється в парафіні і забруднює його, роблячи парафін пластичним і до нього починає прилипати пилюка.
Якщо у вас 2-3 кг парафіну у ванні - тоді мастило ланцюга не сильно забруднить парафін. А якщо тільки п'ять свічок - тоді тре мити.

Щодо парафінення - парафін тре очищувати після парафінення ланцюга. У ньому збирається багато бруду. Потрібно робити якийсь термостатичний відстійник, у якому рідкий парафін зможе бути 10-20 годин. Тоді весь бруд осідає на дно.
Сьогодні я пропарафінив ланц у брудному парафіні, парафін злив і розтопив свіжого для повторного парафінення. Чистий парафін таки забруднився від ланцюга, який був парафінений у брудному парафіні.

До речі, для зручності парафінення я собі зробив спеціальне корито, в якому ланц модна перемотувати з котушки на котушку у рідкому парафіні.
набагато краще, від простого бовтання шприхою у мисці..
ПС. Дякую за чайник парафіну!

23 Червня 2015, 7:09


QUOTE (poohitan @ нині, у 05:41)
То ви міряєте розтягнення ланцюга до чи після парафінення?
Бо парафін справді «вибирає» зазори, на синглспіді це дуже добре видно. Після кожного парафінення ставлю ланцюг, натягую, проїжджаю пару км, він провисає, підтягую, далі ок.



Ви про мене низької думки. Який зміст міряти якесь видовження зразу після парафінення?

Видовження міряється перед парафіненням.
Приїхав, виміряв видовження і тоді зняв ланцюг і пішов парафінити.
Так доступно пояснив?

28 Червня 2015, 15:24

Ланцюг пройшов вже біля 2000 км

Катета пройшла невідомо скільки, у мене - десь біля 3300 км

Ланцюг проїхав десь 600 км на моторній оливі, мився що 100 (+-) км, поливався оливою - що 30-40 км

Ланцюги на касеті не мінялися в мене. Я з'їздив ланц, який був на ровері при покупці, а в січні цього року поставив ось цей ланц, який парафіню.
Цей ланц залишився від попереднього ровера (який вкрали), на якому він проїхав одну заміну (десь +-300 км).
На теперішньому ровері цей ланц проїхав ще приблизно так само (+-300 км) на моторній оливі.

Потім я почав його парафінити.


30 Червня 2015, 8:48


щоб було чисто.
Це основна перевага парафіну для мене, а довготривалість роботи - це таке.. Мене не напрягало мастити ланц що 30 км оливою, напрягало це болото в перемішку з мастилом на ланці..







хіба що доповню, що цей же ланцюг пройшов вже чергові 600 км, які не описані в спойлері, і ще без писку.. Лінійка дальше показує старі покази видовження ланцюга.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 17:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 228
Город: Новомосковск
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:14.04.2012
MetaList писал(а):
ultrafiolet писал(а):
Мне не комфортно кататься с таким шелестом:( через СК км повторно варите?

На жаль, не знаю.. Зараз велокомп не працює, тому проварюю час від часу, або перед тим як їхати кудись далеко.

Ось тільки повернувся з похода. Загальна відстань приблизно 550 км. Парафінив перед виїздом, писк з*явився на останніх 30-50 км. Мастило, яке брали про всяк випадок, так і не знадобилося.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 18:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 697
Изображения: 59
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:05.10.2010
Цитата:
Парафин переплавленный с медицинским вазелиновым маслом дает вазелин

Цитата:
на цепь пристает грязь и она начинает сильно пачкаться.

Так зачем мешать, юзайте отдельно, капайте попиново, цепка сухенька, и радуется, никого не липнет, хватает до 100км, накат роликов услышался - зубная щетка + прокапка=5мин (остатки убираются салфеткой, или тб) (имхо)
Сорри, шо вставил 5копеек :oops:
пс уже не ищу смазок для цепи, бо, радовает...)))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 19:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
Вазелиновое масло ещё больше собирает грязи а эффект ниже, чем от нормальной смазки.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 19:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 697
Изображения: 59
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:05.10.2010
Kirill Yevtushenko писал(а):
Вазелиновое масло ещё больше собирает грязи а эффект ниже, чем от нормальной смазки.

Там имхо, меня устраивает 100%, но коммент...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 19:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
vox382
Это мой опыт.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 17.07.2015 19:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 697
Изображения: 59
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:05.10.2010
Kirill Yevtushenko писал(а):
vox382
Это мой опыт.

У каждого, свой экспириенс...
Спасибы, не будем захламлять тему, если шо, давай в лс, 2700км на этой мазутке, полёт нормальный...))) :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 222, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.154s | 30 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'