ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| где купить электровелосипед недорого |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 21:05 

Сообщения: 201
Город: Балаклея/Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.12.2009
Харьков-Днепр 220+ км или «эпик-фейл» 300+ км
Читать полный текст...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 21:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
Все хорошо, что хорошо заканчивается :smile:

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:04 

Сообщения: 26
Город: Харьков-Северодонецк
Пол: Муж
Возраст: 41
Зарегистрирован:26.05.2015
Надо реально оценивать возможности - на МТВ 230 км со средней 30 это нехилый напряг. После таких расстояний никаких экскурсий не охота.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 895
Изображения: 1
Город: Павлоград, Днепропетровская обл.
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.04.2008
как-то на троих многовато поломок, а вообще молодцы.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 17286
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
Очень круто катнули. Как скоростная?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
kerjanuch писал(а):
Надо реально оценивать возможности - на МТВ 230 км со средней 30 это нехилый напряг. После таких расстояний никаких экскурсий не охота.

Без обид, но за среднюю 28км/ч как то НЕ ВЕРЮ!
Хотя...

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Последний раз редактировалось foxdog 04.08.2015 22:28, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
Миша писал(а):
Очень круто катнули. Как скоростная?

Катал на неделю раньше Днепр(туда назад) -- норм дорога. Токо битых йожиков дохера( Миграция у них, что ли?

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:29 

Сообщения: 201
Город: Балаклея/Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:06.12.2009
kerjanuch писал(а):
Надо реально оценивать возможности - на МТВ 230 км со средней 30 это нехилый напряг. После таких расстояний никаких экскурсий не охота.
Та все реально, просто я действительно расстояние недооценил без подготовки, нужно больше тренироваться перед такими выездами.
Миша писал(а):
Очень круто катнули. Как скоростная?
Я первый раз ехал по ней и не знал, что до Краснограда так много горок. :facepalm: А так для вела трасса отличная, обочина широченная, машин не много. Первую полосу фуры прилично ушатали.
foxdog писал(а):
Без обид, но за среднюю 30км/ч как то НЕ ВЕРЮ!
Есть тут на форуме такой Осадчий, так он катал в Днепр на мтб со средней 32, так что есть к чему стремиться :yes:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 22:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 895
Изображения: 1
Город: Павлоград, Днепропетровская обл.
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.04.2008
foxdog писал(а):
kerjanuch писал(а):
Надо реально оценивать возможности - на МТВ 230 км со средней 30 это нехилый напряг. После таких расстояний никаких экскурсий не охота.

Без обид, но за среднюю 28км/ч как то НЕ ВЕРЮ!
Хотя...


в тот день по прогнозу ветер им в спину дул большую часть дистанции.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Re:
СообщениеДобавлено: 04.08.2015 23:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 2034
Изображения: 39
Город: Харків
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:18.05.2012
Cmac писал(а):
foxdog писал(а):
kerjanuch писал(а):
Надо реально оценивать возможности - на МТВ 230 км со средней 30 это нехилый напряг. После таких расстояний никаких экскурсий не охота.

Без обид, но за среднюю 28км/ч как то НЕ ВЕРЮ!
Хотя...


в тот день по прогнозу ветер им в спину дул большую часть дистанции.

От чтоб так всегда :D

_________________
Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов.
Мандавошки - никого!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05.08.2015 00:16 

Сообщения: 81
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.02.2014
proFF, звіт :good: І назва те , що треба.., номінація "Епік фейл 2015" точно наша :D
Додам трохи і від себе: так як найближчим часом збираюсь на Одесу (пошук попутників ще актуальний), метою даної покатушки для мене була розвідка дороги та перевірка власних сил. Із двома цими завданнями я справився на відмінно.., але що буде таке... аж ніяк не очікував %)
Ну а тепер по порядку: перед поїздкою велосипед відтарабанив на ТО, замінили колодки, касету, ланцюг.., після чого я нормально доїхав додому (3-4 км), і почав готуватись до поїздки: збирати провіант і т.д. Знехтував я правилом "Довіряй, та перевіряй", але забравши велосипед з майстерні, мені чомусь не прийшло в голову перевіряти , чи затягнуті всі вузли, в тому числі й ексцетрики.., в зв'язку з чим передаю великий привіт bike servise сenter :pisec:
Ще на початку виїзду, на московському проспекті почув незрозумілий металевий стукіт, який швидко пропав,. Промайнула думка "На щось наїхав", тим більше , було ще темно і їхалось нормально, а проскоки ланцюга списав на "непритертість". Але ж ні, то був ексцентрик :facepalm: , і коли на повороті на трасу Е105 заднє колесо стало криво в дропаутах, у мене очі полізли на лоба :shock: Шок, легка паніка, розуміння того , що я зараз або поїду додому або серйозно затримаю групу, настрою мені аж ніяк не піднімало :eek: Наступні 15 км повернення в Харків були для мене найстрашнішими: зі швидкістю 35+ із незакріпленим колесом я ще не їздив))) А темп хлопці задавалили Ого-го :roadrace: Я в принципі не звик пасти задніх,, але зранку прийшлося сидіти на колесі в Сергія і Кості.
Їдемо далі: траса Е105 порадувала, машин мало, дихаєш свіжим повітрям, а не вихлопом,,, напрягали тільки тягуни,, але і до них звикаєш. Проколовся я по своїй же дурості: їхав по обочині,, де й спіймав шматок проволоки,, хоча можна було їхати трохи лівіше, по чистій смузі. У графік, який мав би бути на початку, ми вже не вкладалися, але надія доїхати до Дніпра все ж таки була.., до Костіного другого проколу під Новомосковськом :facepalm: Кількість траблів по відношенню до проїханих кілометрів неймовірно зростала.., сидіти й голосувати на трасі був не варіант,, тому в хід пішли новітні технології: смартфон із супернизькошвидкісним інетом від київстара :crazy: , який за декілька хвилин знайшов поблизу (як ми думали) веломагазин.
Сусанінг по Новомосковську заслуговує окремої розповіді: по-перше, знак "Новомосковськ 1" і стрілочка вправо..,м'ягко кажучи, не відповідає реальності. Насправді місто знаходиться ліворуч.., і до нього 4-5 км,, а 1 км - то хз.., типу приміська зона.., як сказали місцеві. До речі, про місцевих жителів: провінція - така провінція :facepalm:
Українська мова там абсолютно не сприймається, і на просте запитання "Вибачте, не підкажете, як проїхати на вулицю Стрілецьких дивізій 195" півтора десятка мною опитаних робили квадратні очі , і спромогалися вичавити із себе дуже лаконічне слово із двох букв - "ШО ????" Опа, суржикстайл :D Тааак, шокають новомосковці на 5+, а от місто своє не дуже знають. Цифри на годиннику не сприяли тривалій екскурсії, і навіть більше, закрадався страх того, що на електричку в Дніпропетровськ ми вже не встигаємо., саме через це я дуже поспішав., ну, і як ведеться, людей насмішив..,доїхавши до веломагазину, я підсковзуюсь шипами на гладенькій плитці сходів.., і смачно гепаюсь на лівій бік, разом із лісапєдом в руках. Як наслідок, трохи зчесана рука і відломана застібка-фіксатор на лівому туфлі., причому помітив пропажу вже в поїзді... Але камеру Кості я купив, і ми поїхали на Павлоград. Дорога там не дуже,, та й здоров'я вже не те,, викручувати навіть 27-29 було дуже важко.., думали, часу із запасом,, а приїхали впритик. Ще б 10 хвилин, і ночували б на вокзалі :crazy:
В дві години ночі ми випали з електрички в Харкові, ноги дерев'яні.., але на понижених передачах я трохи розкатався,, і втоми в ногах вже не відчувалось,, можна було б і ще проїхати пару десятків км.., правда, стоячи, бо в сідлі вже не сиділось,.. але затерплі руки і загальне виснаження організму дали про себе знати. Проспавши 4,5 години, я ще й на роботу поїхав,, :cool: , хоча думав, що буду лежачий цілий день :twisted: Сьогодні ноги практично свіжі.., залишились тільки спогади :-P
Підводимо підсумки:
Про дорогу: їхав трасою перший раз і вона мене приємно вразила, стан покриття 4+, дуже малий трафік, практично відсутні градієнтні підйоми, в основному тягуни. Єдиний мінус - відсутність по маршруту населених пунктів.
Про відстань і швидкість: у мене від дому й додому вийшло 330 км, середня 26,7, по трасі середня трималась в районі 28,4. Тому цифру 30 км/год, яка планувалась, вважаю цілком реальною , треба буде колись повторити. :roadrace:
Про воду: на заправках я воду не купляв, маючи при собі тару на 3-4 літри, є місця, де можна її набрати просто так, і розтягнути на другу половину поїздки.
Отож, загальне враження від поїздки тільки позитивне, незважаючи на повне невиконання плану і кількість фейспалмів)) Тренування перед Одесою вийшло гарне. :Yahoo!: :twisted: Дякую Сергію і Кості за компанію., буде що згадати довгими дощовими осінніми вечорами :beer:


Последний раз редактировалось bl@ckM@N 05.08.2015 07:12, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05.08.2015 02:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 6
Город: Першотравенск
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:29.06.2015
Красавцы, ниче не скажешь! )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05.08.2015 10:14 

Сообщения: 102
Изображения: 0
Город: Днепропетровск
Пол: Муж
Зарегистрирован:28.11.2012
" Номінація "Епік фейл 2015" точно наша "

Поддерживаю, с трудом дочитал до конца, так как рука на лицо все время налазила :facepalm:
без обид


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05.08.2015 15:43 

Сообщения: 658
Город: }{apbKoB, ПП
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:19.07.2007
у нас сама поездка прошла спокойней, и средняя поменьше, однако в пути проблем не было. зато перед поездкой и после были проблемы с камерами :-)

средняя 26.5, 11:10 в пути с отдыхом.

_________________
BerGaMont Beluga Nexus 8
Фикс - УКРАДЕН


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: 05.08.2015 17:29 

Сообщения: 52
Город: Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:31.01.2015
З величезною цікавістю читав звіт та коменти! Все добре, що добре закінчується!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.157s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'