| велосипед dorozhnik comfort male ph |

Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 09:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
Приїхали запчастини, вже є все крім ланца


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 09:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
розібрав, колеса, полірнув, далі буде поліровка на чисто, і пастою


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 09:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
відполірував руль, та очистив від окису, от які кратери вийшли, ось які корозія алюмінію


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
помив раму Керхером, виявилося що на рамі є наклейка Москва 80, я думав що на 79 році таких не ліпили


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
Рама без фарби, чистив Змивкою сп-6, далі буде шкуритися


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
Обода полірнулися і тепер в них можно дивитися, не дзеркало :-P , але, далі покрию лаком, щоб не окислювалися


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 10:36 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Дарма лаком. Не допоможе. Краще пастою ГОІ і не мити. По мірі експлуатації протирати нею ж.
Обода доречі туристовські. Якщо не хочете на трубках, як було з заводу, реставрація ж, то шукати старі мавіки.
Кермо дивне... його трактором переїзжали? І теж схоже від туриста.

Власне нічого поганого, але то вже не реставрація, а так, вільна творчисть.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 11:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
Евгений76 писал(а):
Дарма лаком. Не допоможе. Краще пастою ГОІ і не мити. По мірі експлуатації протирати нею ж.
Обода доречі туристовські. Якщо не хочете на трубках, як було з заводу, реставрація ж, то шукати старі мавіки.
Кермо дивне... його трактором переїзжали? І теж схоже від туриста.

Власне нічого поганого, але то вже не реставрація, а так, вільна творчисть.


ну, я думав, шо то рідний руль, але вже, так обода від туриста, на фото вже поліровані пастою гоі, руль був обмотаний якоюсь пароллоновою штукою, і просто його корозія поїла, але живий, що скажете на тормозні ручки від чого вони, мені хтось казав, що вони ще старі, з регуліровкою нятягу троса, що з якогось 60 року, чи топравда чи ні незнаю, зараз рама зашкурена, покрита грунтом, нажаль з балончика, іншого небуло, фарбу думаю піду до тих хто машини малює, може в них щось є, тут десь можна знайти задню касету, мені дали якісь, але вона роздовбана в хлам, а від туриста нехочу класти.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 11:28 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Щось мені форма керма не зрозуміла, це щось середнє між булхорном і бабочкой, але ніяк не шосейний баран.
Ручки схожі на більш сучасні ХВЗ. Правда з такою регуліровкою я ще не бачив. Можливо це пізніше приколхозили. Початково задумувалось, що на такі ручки будуть ставитись резинові/сіліконові насадки. Але потім щось пішло не так і ХВЗ шні накладки зустрічаються вкрай рідко.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.10.2015 13:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 709
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.07.2015
makintoshnex писал(а):
так обода від туриста

:sad:
Дарма Ви мене не послухали, мабуть, треба було приділити більшу увагу варіанту на трубках...Сумнівно, що Ви виконаєте запланований бюджет у 700 грн., а якщо так, то чи варте воно того. гибрид шосера та турінга? на цьому взагалі можна по бездоріжжю їздити? ще є час придбати обода від СШ та трубки, а туристівські запчастини підуть на інший проект.

_________________
Пью за ваши улыбки!
Следите за продолжением на Krokovod.org


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.10.2015 10:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
andreylb писал(а):
makintoshnex писал(а):
так обода від туриста

:sad:
Дарма Ви мене не послухали, мабуть, треба було приділити більшу увагу варіанту на трубках...Сумнівно, що Ви виконаєте запланований бюджет у 700 грн., а якщо так, то чи варте воно того. гибрид шосера та турінга? на цьому взагалі можна по бездоріжжю їздити? ще є час придбати обода від СШ та трубки, а туристівські запчастини підуть на інший проект.

обода під трубки є, але грошей на трубки нема, зараз хочу домалювати раму, полірнути на чисто все, поставити, і доїхити до снігів, а з початку потепління щось мутити, може будуть гороші, назбираю


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.10.2015 10:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Ну да, тоже вариант. Потому что сейчас я вижу чёрт-те что. Особенно комично выглядит сочетание слов про уникальность и красоту с лакированым алюминием и саморобной серебрянкой из интернета :eek: До зимы может с хреносозидательством оскомину собъёте, а там велосипед строить начнёте :roll:

В Вашем подходе мне нравится то, что ничего необратимого пока не делаете - это экономит деньги и добавляет опыт.

На туристовских колёсах стартон - специфический вел. То ли придушеный стартон, то ли неудобный турист. Хорошо, резина толще туриста туда не лезет, а то, боюсь, всунули бы :D
Руль этот выкиньте. Лучшен для покататься просто дорожный поставить или палку от ашана временно.

Плохо, что Вы не читаете форум. Очень большой кусок опыта можно взять чужой, а не свои шишки набивать. Работа на том уровне, который многие тут в детстве забыли. Но нам простительно - интернета тогда не было...

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 07.10.2015 11:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 709
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.07.2015
Так, з грішми проблема, нажаль, у більшості...якщо вже мали обід під трубки, то грошей, які витратили на обід від туриста, спиці, камери, покришки...вистачало на трубки (можливо не нові, але воронізькі в непоганому стані), чи не так? На шосері по бездоріжжю не поїздиш - низька каретка - кліренс приблизно 8 см +-, а може й того менше в залежності від розміру шатуна і положення педалі , тобто невеличка ямка розміром з коробок з під сірників може стати проблемою. Звичайно, це критичні показники - 2-3 см додати можна, але треба вести розрахунок з найгіршої ситуації.
До снігів, нажаль, вже місяць, а "мутити" треба взимку, щоб у березні все було готове для випробовувань, а з квітня вже використовувати стабільно.
Така моя думка..можливо й помиляюсь, але, щось мені підказує, що маю рацію.

_________________
Пью за ваши улыбки!
Следите за продолжением на Krokovod.org


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.10.2015 09:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 60
Изображения: 3
Город: Ukr
Пол: Не указан
Возраст: 35
Зарегистрирован:22.09.2015
andreylb писал(а):
Так, з грішми проблема, нажаль, у більшості...якщо вже мали обід під трубки, то грошей, які витратили на обід від туриста, спиці, камери, покришки...вистачало на трубки (можливо не нові, але воронізькі в непоганому стані), чи не так? На шосері по бездоріжжю не поїздиш - низька каретка - кліренс приблизно 8 см +-, а може й того менше в залежності від розміру шатуна і положення педалі , тобто невеличка ямка розміром з коробок з під сірників може стати проблемою. Звичайно, це критичні показники - 2-3 см додати можна, але треба вести розрахунок з найгіршої ситуації.
До снігів, нажаль, вже місяць, а "мутити" треба взимку, щоб у березні все було готове для випробовувань, а з квітня вже використовувати стабільно.
Така моя думка..можливо й помиляюсь, але, щось мені підказує, що маю рацію.

Короче так, я дам раму під фарбу в суботу, на стартовський руль новий нема грошей, та й за старий на ОЛХ хочуть 300 гриваків, міні колеса від туриста 2 пари дістались даром, одні в сборі, другі лиш обода, обода від старта купив, за 50 грн, у хронів, єдине, що жалію немає правого шатуна шосера, є лівий, але зато є від туриста 2, я хочу переласти хрест від туриста на 2 зірки старта, чи таке можна зробити чи ні???
бюджет в мене малий, роблю вел на кожен день, аби їхати, про яке бездоріжжя ви говорите, я ж не живу в жопі світу :ROFL: , лиш участок 50 м, від дороги до хати по щебеню, а до роботи таке саме, тому і трубки відпали, пробив би там. Я не збираюсь на ровері возити сіно, чи мішки, як ви там собі напевно думаєте, я збираю з того що мені дали, може бачили по першій фото, шо він був з перекидкою, і шатуном, сідлом, це я забрав за 200 грн, зараз вкладено ще 200 грн, на перший час мені стане, і я його зберу до снігу, та хоч би й ні, в сніг покатаюсь, поки не замете.
Будуть гроші на другий рік, закажу хлопцям з роботи шосер, вони з Німеччини притащать, цього року за 70 баксів були, ну крадені канешно, але понтові :kayak:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 08.10.2015 10:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 709
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 48
Зарегистрирован:24.07.2015
От я Вам про низьку каретку, а Ви мені про "жопу світу".
Якщо "участок 50 м, від дороги до хати по щебеню, а до роботи таке саме" то взагалі суцільне покриття щебенем? Так, для шосера на трубках не "торт", м'яко кажучи. У когось з ваших знайомих є шосер на ободах від туриста? Візьміть і спробуйте проїхати декілька разів. Якщо все буде гаразд - добре. Якщо ні, то треба щось думати.

_________________
Пью за ваши улыбки!
Следите за продолжением на Krokovod.org


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Эта тема закрыта, вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней. На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.340s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'