ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велосипед veliki.com.ua/address.php?city=Харьков |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 09.05.2015 10:37 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
alexandrxxl писал(а):
andr писал(а):
Незачем так экспансивно реагировать на мои мирные замечания. Кстати, штангенциркуль на ваших фото приставлен, на мой взгляд, слегка неточно.

Тяжело знаете ли одной рукой нажимать ручку тормоза , второй держать фотоаппарат , а третьей точно прикладывать штангенциркуль да ещё так чтобы на нём было что то видно :foto: :sorry:

andr писал(а):
Если тщательно мерить кантилеверные ручки (не до дырки под блямбу на тросе, а до дна пропила в большинстве таких ручек, по дну которого проложен трос) - там чаще всего 21 мм, а иной раз и 18. Только что проверил.

Только что перемерял все шоссейные ручки которые нашёл дома - все 22 мм , а дублирующая циклокроссовая так вообще 23 , так и не понял как глубина ручейка должна влиять на ход троса ? На дублирующей проходной вообще никаких ручейков нету , а как проложены ручейки внутри шоссейного моноблока одному Богу известно , видимо главное всё таки длина рычага. :wink:
andr писал(а):
У ручек под V - в самом деле, нередко 35 мм от оси до троса, но еще чаще - 37-38 мм (1,5"). (На предмет 42 мм вы правы, надо винить авторов картинки.) Меньше 35 мм тоже бывает, но не сплошь и рядом.

У меня нашлось пять ручек и все 33 мм , хотя производители и модели разные , и только одни тектро 34 мм . Так что таки сплошь и рядом ( но мереть всё равно надо )

andr писал(а):
Автор темы, если сильно захочет, может сам выпросить у кого-нибудь напрокат кантилеверы и понять, как ездится на них с вибрейковыми ручками. Надо учесть, что большинство кантилеверных колодок страшно дубовые и оттого тормозят фиговей, чем могли бы. Повторяю, 6 миллиметров разницы в плече, которые дает ручка с переставным местом под трос, - для одних маловато, для других нормально.

Колодки дубовые потому что они ровесники этих самых кантелеверов которым обычно лет по 20 и больше , нужно искать кантики под вибрейковые колодки , их ( колодки) достать нормальные проще.Эти 6 мм мелочь по сравнению с разницей в длине рычага самого тормоза , не даром ручки под клещи и шоссейные сильно длиннее вибряковых - попытка скомпенсировать недостаток рычага консоли тормоза длиной рычага ручки ,по опыту вибрейки установленные с шоссейными моноблоками тормозили сильнее чем кантики ацера с теми же моноблоками ( но катастрофически не хватало хода троса) , думаю современные раскоряченные кантики тормозили бы лучше но всё равно уступили бы вибрякам в силе торможения , но для туриста достаточно - и скоростя не те и потребности в моментальной остановке с крутой горки нету, зато болотом не забивается в каком нибудь лесу полном слепней ( это ой как важно - проверено на своей шкуре!)
andr писал(а):

Для меня вот в этом месте было маловато.

Изображение



А теперь представьте в этом месте туриста с сумками весом по 30 кило спереди и сзади :-D :velo3:

Спочатку і стояли якісні кантики, але якість гальмування була дуже і дуже. Навіть хуже як на стартоні. Дійсно таке відчуття було що необхідний був довший ричаг. Вібрейкові ручки були нібито замалі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 17.11.2015 20:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 45
Город: Гайворон
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:29.05.2015
Крутий велосипед!
Я цього літа перший раз поїхав у велопохід з другом, в Киргизстан. Поїхали на своїх звичайних байках, в мене кроскантрі bergamont helix 7.3, в друга аналогічний Thompson. Ох ми і намучили свої дупи цими спортивними сідлами...
Але я що хочу сказати-в поході ми зустріли дуже багато велотуристів, як з заходу (Америка, Швейцарія, Польша, Франція), так і з сходу (Австралія, Китай). У всіх були сідла брукс. Мені спочатку було смішно, побачити на "кубові" таке сідло, а потім нам австралієць розказав, що це саме краще сідло. Ми його першого зустріли. Я звертав після цього увагу на те, що у всіх такі сідла. А ще на велосипеди - більшість були справжні турінги, стальні рами, рюкзаки ззаду, спереду, на рулі.
Вже зараз я приїхав додому, почав шукати ці велосипеди :)
У Вас одна з самих популярних моделей, як я собі думаю. Хочу такий же придбати:) Розкажіть, де купували? Я так розумію ви купували лише раму і збирали все до купи?
Ще я розглядаю Trek 520, Novara Randonee, Fuji Touring. Що скажете за ці моделі?

І ще мене цікавить таке - чому на турінги, на більшість, ставлять ві-брейки? І які краще - на тросах, чи гідравліка? Також на багатьох турінгових байках бачив планетарку, яка її перевага в походах?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 17.11.2015 23:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 17286
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
а как крепили седло? можно фотку замка?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 20:08 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
Миша писал(а):
а как крепили седло? можно фотку замка?

стоить 2 роки поки на нижній рельсах, думаю зимою вирішувати перехідник або труба і рідний замок :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 18.11.2015 20:31 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
stakhoviyu писал(а):
Крутий велосипед!
Я цього літа перший раз поїхав у велопохід з другом, в Киргизстан. Поїхали на своїх звичайних байках, в мене кроскантрі bergamont helix 7.3, в друга аналогічний Thompson. Ох ми і намучили свої дупи цими спортивними сідлами...
Але я що хочу сказати-в поході ми зустріли дуже багато велотуристів, як з заходу (Америка, Швейцарія, Польша, Франція), так і з сходу (Австралія, Китай). У всіх були сідла брукс. Мені спочатку було смішно, побачити на "кубові" таке сідло, а потім нам австралієць розказав, що це саме краще сідло. Ми його першого зустріли. Я звертав після цього увагу на те, що у всіх такі сідла. А ще на велосипеди - більшість були справжні турінги, стальні рами, рюкзаки ззаду, спереду, на рулі.
Вже зараз я приїхав додому, почав шукати ці велосипеди :)
У Вас одна з самих популярних моделей, як я собі думаю. Хочу такий же придбати:) Розкажіть, де купували? Я так розумію ви купували лише раму і збирали все до купи?
Ще я розглядаю Trek 520, Novara Randonee, Fuji Touring. Що скажете за ці моделі?

І ще мене цікавить таке - чому на турінги, на більшість, ставлять ві-брейки? І які краще - на тросах, чи гідравліка? Також на багатьох турінгових байках бачив планетарку, яка її перевага в походах?

Брукс реально добрий особливо для туризму, коли крутиш педалі до 14 годин в день. Особливо коли притерний до 5 точки то взагалі диван. Я при поїздках до 100 км. можу навіть неодівати велоодяг з памперсом.
Щодо купівлі то Ви праві. Не купляв серійний, а хотів зібрати під себе. Всі запчастини були куплені закордоном (е-бей, магазини англії, німечини)тому що в 2012/13 році там було дешевше як в нас. :D
Щодо вказаних Вами моделей то це класика.
По гальмам, то вже є моделі турингів і під дискові гальма. Вібрейки ставлять на туринг з розрахунку що немає таких навантажень на які розраховані гірські велосипеди, а також їх простота. І це в принципі так на власному досвіді перевірив. Я не раз пожалів, що продав кантики (із грязевого зазору), які купив разом з рамою. Якщо дозрію поставити наперед дисковий тормоз (необхідно замінити вилку) то якісна механіка типу ВВВ авід5 а з гідравлікою можна залишитись без гальм в поході.
Планетарка, це типу наступна ступінь прозріння велотуриста :D Якісна коштує дуже дорого.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 12:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 17286
Изображения: 4
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:30.09.2003
верес писал(а):
Миша писал(а):
а как крепили седло? можно фотку замка?

стоить 2 роки поки на нижній рельсах, думаю зимою вирішувати перехідник або труба і рідний замок :)

а как решили вопрос того, что замок под более толстую рельсу и тонкая плохо зажимается? Проложили что-то или само стало нормально?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 20:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 45
Город: Гайворон
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:29.05.2015
Коротше, я вирішив теж зібрати на рамі Surly LHT собі вел:)
Таке питання-бачу ви з Вінниці, можна буде якось до вас під"їхати подивитись ровера?:) Я в Вінниці не часто буваю, але ось в планах найближчого місяця приїхати по справах. Не можу з розміром рами визначитись. Хочу на 700с, але там мінімальний 56см, а мій bergamont має саме такий розмір рами, і мені здається що вона завелика для мене. я маю 183 см.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 23:46 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
stakhoviyu писал(а):
Коротше, я вирішив теж зібрати на рамі Surly LHT собі вел:)
Таке питання-бачу ви з Вінниці, можна буде якось до вас під"їхати подивитись ровера?:) Я в Вінниці не часто буваю, але ось в планах найближчого місяця приїхати по справах. Не можу з розміром рами визначитись. Хочу на 700с, але там мінімальний 56см, а мій bergamont має саме такий розмір рами, і мені здається що вона завелика для мене. я маю 183 см.

Не питання, я думаю Вам потрібно безпосередньо подивитись на їх сайті тех. характеристи і підібрати під себе. В мене рама 56 см під 26 колеса зріст 176


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 19.11.2015 23:48 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
Миша писал(а):
верес писал(а):
Миша писал(а):
а как крепили седло? можно фотку замка?

стоить 2 роки поки на нижній рельсах, думаю зимою вирішувати перехідник або труба і рідний замок :)

а как решили вопрос того, что замок под более толстую рельсу и тонкая плохо зажимается? Проложили что-то или само стало нормально?

Та ні замок як раз плотно тримає, нічого непідкладав. Пізніше зроблю фото і викладу.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 23.11.2015 20:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 45
Город: Гайворон
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:29.05.2015
Скажіть, а де купували раму за кордоном? В інтернеті?Зараз знайшов багато запчастин на hibike, і там ще якщо відправляти за межі ЄС, то не треба платити податок 19%, виходить дуже вигідно. Але боюсь за митницю, чи не треба буде мені тут платити якийсь скажений податок. Написав в магазин, попросив не писати при відправці скільки коштує посилка, вони так не роблять :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 23.11.2015 21:36 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
stakhoviyu писал(а):
Скажіть, а де купували раму за кордоном? В інтернеті?Зараз знайшов багато запчастин на hibike, і там ще якщо відправляти за межі ЄС, то не треба платити податок 19%, виходить дуже вигідно. Але боюсь за митницю, чи не треба буде мені тут платити якийсь скажений податок. Написав в магазин, попросив не писати при відправці скільки коштує посилка, вони так не роблять :)

купував в США на ебей. hibike дорожчий на 20% від байк компонетс, в якому ціни є ничими за основні європейські магазини.
В моему випадку було простіше тому що безмитні посилки були 250 євро, нині 150 євро, якщо вище то сплачується податок+мито. Варіантів 2: 1) скористатися посередником який за 5-10 % від суми товару купить и доставить(плюс цього немає геморою з доставкою в тому числі не хвилюють податки і мито, мінус дорожче; 2) самому зареєструвати склад за кордоном. Щодо змінити суму то там всі законослухняні :shock:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 23.11.2015 22:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 45
Город: Гайворон
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:29.05.2015
ну зараз поки що навпаки, на hibike рама 449 євро, на байккомпонентс - 489. А ще якби не брали мито, то мінус 19% :)

цікаво, ось тут http://maiboroda.com.ua/moy-novyiy-bayk-surly-lht/ чувак пише, що ніякого мита не платив. може раз на раз проходить.

Ваші варіанти я з самого початку розглядав. Треба все прорахувати...В мене є друзі в Америці, можу в принципі їм замовити, а вони вже мені USPS"ом по заниженій вартості відправлять.

Ще хотів спитати - динамовтулку не планували ставити? Хочу собі, але не знаю яку вибрати. Я орієнтуюсь на круті вели, шо на них стоїть :) Наприклад на Koga'х ставлять Shimano DH 3N72. А на tout terrain вже і SON delux. Але ціна блін 200євро. Знайшов якусь таблицю характеристик, то в останньої найменший опір, як я зрозумів, і вона найлегша і взагалі, по всім параметрах виграє. Як це буде в поході впливати на їзду? Якби просто світло вночі вмикати, то думаю не прицнипово дуже. Але в мене в планах заряджати від динамки телефон і навігатор.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 23.11.2015 23:18 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
stakhoviyu писал(а):
ну зараз поки що навпаки, на hibike рама 449 євро, на байккомпонентс - 489. А ще якби не брали мито, то мінус 19% :)

цікаво, ось тут http://maiboroda.com.ua/moy-novyiy-bayk-surly-lht/ чувак пише, що ніякого мита не платив. може раз на раз проходить.

Ваші варіанти я з самого початку розглядав. Треба все прорахувати...В мене є друзі в Америці, можу в принципі їм замовити, а вони вже мені USPS"ом по заниженій вартості відправлять.

Ще хотів спитати - динамовтулку не планували ставити? Хочу собі, але не знаю яку вибрати. Я орієнтуюсь на круті вели, шо на них стоїть :) Наприклад на Koga'х ставлять Shimano DH 3N72. А на tout terrain вже і SON delux. Але ціна блін 200євро. Знайшов якусь таблицю характеристик, то в останньої найменший опір, як я зрозумів, і вона найлегша і взагалі, по всім параметрах виграє. Як це буде в поході впливати на їзду? Якби просто світло вночі вмикати, то думаю не прицнипово дуже. Але в мене в планах заряджати від динамки телефон і навігатор.

непрокатить якщо прямо з магазину буде їхати. Вказана вартість і добрий день митниця і податкова. Так що варіант із друзями закордоном більш реальний і економний. Динамовтулка як на мене не для далекобійного туризму. З нею важко крутити а якщо будете везти в поході 20-40 км. то не дуже :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 23.11.2015 23:20 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
верес писал(а):
stakhoviyu писал(а):
Скажіть, а де купували раму за кордоном? В інтернеті?Зараз знайшов багато запчастин на hibike, і там ще якщо відправляти за межі ЄС, то не треба платити податок 19%, виходить дуже вигідно. Але боюсь за митницю, чи не треба буде мені тут платити якийсь скажений податок. Написав в магазин, попросив не писати при відправці скільки коштує посилка, вони так не роблять :)

купував в США на ебей. hibike дорожчий на 20% від байк компонетс, в якому ціни є ничими за основні європейські магазини.
В моему випадку було простіше тому що безмитні посилки були 250 євро, нині 150 євро, якщо вище то сплачується податок+мито. Варіантів 2: 1) скористатися посередником який за 5-10 % від суми товару купить и доставить(плюс цього немає геморою з доставкою в тому числі не хвилюють податки і мито, мінус дорожче; 2) самому зареєструвати склад за кордоном. Щодо змінити суму то там всі законослухняні :shock:

потрібно монітори січень-лютий як правило скидки


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 23.11.2015 23:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 233
Город: г.Краматорск
Пол: Муж
Возраст: 57
Зарегистрирован:22.01.2014
stakhoviyu писал(а):
Але в мене в планах заряджати від динамки телефон і навігатор.

а можно подробнее, как именно заряжать??


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.118s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'