| apollo велосипед |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 439, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 19:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
step писал(а):
Костя ти щось плутаєш, ніхто тебе не переконує закохуватись в ашани, і аргументи лунають тут не для цього. Просто толерантно просять, ні, вже навіть благають, не піддзьобувати тих хто їздить на мтб :smile:

:shock: А для чоого?
Як вас не піддзьобувати, ця iнтелектуально-естетична зараза буде надалi поширюватись :-P .
Якщо вже не вберегли найкращi кадри кроководства Изображение :facepalm: ...

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 19:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Мдааа...нет повести печальнее на свете... це я не про Джульєту, якщо шо, лише про Ромео :D

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 19:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Добре, а куди подівались старі МТВ ?! Де ці всі стальні "Гарі Фішери" ?! Чому їх не видно ?!

Пи...ть і невдодвзі продають на наших велоразборках, так що сфоткати нажаль не встигають, :D

Ці що ти кажеш всі стальні гарі фішери не були ще тоді в такій кількості як тих Dutch Bike, це поперше. По друге я ж написав що вони не будуть свої мтб використовувати так як алкобайк. Так, у них цей Dutch Bike є утилітарним, але це зовсім не по причині непристойності їзди на мтб по місті. По третє якщо потрібен утилітарний велосипед (масово, ми ж про Нідерланди а не про себе - крокодиловодів :smile: ) чувак іде і купить щось просте й не дороге, наближене до алкобайка, тобто Dutch Bike. У нас же цю нішу посідають пластилінові дорожніки і чавунні ашанбайки, нафіга вони мені, навіть в якості алкобайка? Тому мій вибір і багатьох інших очевидний - мтб хардтейл або ригід. І певна річ що я не проти якщо хтось тут теж буде катати тільки на таких алкобайках, мені все рівно, мені ровери всілякі подобаються. Тільки не треба мені в слід фукати бо заявлю в поліцію за переслідування
:D

:D Ні Степан не буду фукати, ти ж знаєш ;)
Те, що всі старі МТВ розп... ли то я поняв :D :yes:
Ну за Dutch Bike - тут ми один одного не розуміємо ... Dutch Bike - це в перекладі Голандський велосипед у Львові на них кажуть "Голандьєрка". Сказати, що "голандєрка" це дешевий велосипед хммм ні насправді не все так просто, знову ці стереотипи про бульбовоза :D Чесно спеціально не вишукував, перше що гугл видав сайт з однойменною назвою Dutch Bike в переліку продукції обираю саму відому (для нас) марку Gazelle першою мені вискакує оце - http://www.mydutchbike.com/bicycles/gazelle-omafiets-and-opafiets/ Gazelle Omafiets ціна - 899-1500Є наскільки я правильно зрозумів залежить від комплектації.
Так ось, навіть мінімальних 899Є коштує на твою думку алкобайк який не шкода кинути ?!
Чи багато МТВ, що в нас продаються, переходять за межу в 900Є ?!
До речі рама Omafiets це є САМА популярна рама всіх часів і народів, в світі найбільше роверів було продано саме в такій геометрії !!! Omafiets - Бабусин велосипед :wink:
Так в чому популярність "старорежимного" велосипеда в цілому світі ?! І чому в нас такий культ МТВ ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
kisa
Цитата:
А що, передмiстя, де довелося працювати, якiсь не такi - Боярка, Вишневе, Бровари, Бориспiль? :unknown:

Не зрозумів питання.
Цитата:
Якщо вже не вберегли найкращi кадри кроководства Изображение :facepalm: ...

А що одне іншому заважає? :pardon:

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Бегущая Черепаха
Цитата:
знову ці стереотипи про бульбовоза

Та це так, задля красного слівця :D

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Бегущая Черепаха писал(а):
step писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Добре, а куди подівались старі МТВ ?! Де ці всі стальні "Гарі Фішери" ?! Чому їх не видно ?!

Пи...ть і невдодвзі продають на наших велоразборках, так що сфоткати нажаль не встигають, :D

Ці що ти кажеш всі стальні гарі фішери не були ще тоді в такій кількості як тих Dutch Bike, це поперше. По друге я ж написав що вони не будуть свої мтб використовувати так як алкобайк. Так, у них цей Dutch Bike є утилітарним, але це зовсім не по причині непристойності їзди на мтб по місті. По третє якщо потрібен утилітарний велосипед (масово, ми ж про Нідерланди а не про себе - крокодиловодів :smile: ) чувак іде і купить щось просте й не дороге, наближене до алкобайка, тобто Dutch Bike. У нас же цю нішу посідають пластилінові дорожніки і чавунні ашанбайки, нафіга вони мені, навіть в якості алкобайка? Тому мій вибір і багатьох інших очевидний - мтб хардтейл або ригід. І певна річ що я не проти якщо хтось тут теж буде катати тільки на таких алкобайках, мені все рівно, мені ровери всілякі подобаються. Тільки не треба мені в слід фукати бо заявлю в поліцію за переслідування
:D

:D Ні Степан не буду фукати, ти ж знаєш ;)
Те, що всі старі МТВ розп... ли то я поняв :D :yes:
Ну за Dutch Bike - тут ми один одного не розуміємо ... Dutch Bike - це в перекладі Голандський велосипед у Львові на них кажуть "Голандьєрка". Сказати, що "голандєрка" це дешевий велосипед хммм ні насправді не все так просто, знову ці стереотипи про бульбовоза :D Чесно спеціально не вишукував, перше що гугл видав сайт з однойменною назвою Dutch Bike в переліку продукції обираю саму відому (для нас) марку Gazelle першою мені вискакує оце - http://www.mydutchbike.com/bicycles/gazelle-omafiets-and-opafiets/ Gazelle Omafiets ціна - 899-1500Є наскільки я правильно зрозумів залежить від комплектації.
Так ось, навіть мінімальних 899Є коштує на твою думку алкобайк який не шкода кинути ?!
Чи багато МТВ, що в нас продаються, переходять за межу в 900Є ?!
До речі рама Omafiets це є САМА популярна рама всіх часів і народів, в світі найбільше роверів було продано саме в такій геометрії !!! Omafiets - Бабусин велосипед :wink:
Так в чому популярність "старорежимного" велосипеда в цілому світі ?! І чому в нас такий культ МТВ ?!


Коля, знаю ти зрозумів що я мав на увазі коли писав про Dutch Bike. Це фігурально, без значення де, в Данії чи Голандії, тому щодо магазину mydutchbike. У нас теж є магазин "Битий обод" але обода там продають рівні і по нових цінах :smile: Поклади руку на серце і скажи що всі ті вєліки з фото велостоянки коштують в діапазоні 899-1500Є :smile: Це по-перше, а по друге я думаю зовсім не коректним є порівняння їхніх способів і рівнів життя до наших. Але я зрозумів одне - ви хочете заборонити їзду по місту на мтб :lol: Це називається дискримінація завуальована під пропагування "істинних" естетичних норм. :smile:

Изображение

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Последний раз редактировалось step 29.11.2015 21:03, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Цитата:
kisa
Цитата:
(Rubovod :yes: вiдповiдаю, але не швидко)

Ну давайте вже :)

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 20:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Rubovod писал(а):
Цитата:
kisa
Цитата:
(Rubovod :yes: вiдповiдаю, але не швидко)

Ну давайте вже :)


Изображение

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 21:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Вложение:
49236.jpg
49236.jpg [ 47.75 КБ | Просмотров: 4117 ]

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 29.11.2015 21:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Rubovod писал(а):
Просветите меня на счет колес на спутнике

Выводы про турит вот:
http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtop ... 5#p1277873

На "мне понравилось, едет хорошо", когда оно может ехать гораздо лучше, у меня только один ответ:
phpBB [video]


Ну а как? Диалог типа "Я такое не ем (не трахаю, не катаю, не надеваю) , противно" - "А я ем - норм". :unknown: от чего происходит? Разная требовательность.
Ещё привычка бывает. Вот прямо сейчас говорил с барышней, круче только вареные яйца. Я когда-то на пол-зарплаты её в кабаки тягал изысканые. А оказалось - она мивину любит, да-да, деликатес гастарбайтеров. Но это уже не нетребовательность, а дурная привычка.
Ещё капризы бывают - тут либо нонконформизм включается, либо от пресыщенности хорошим хочется плохого.

Вот по этим общепсихологическим причинам - нетребовательность, привычка, капризы - кобылы бывают невестами, а не очень удачные велосипеды нравятся до пены изо рта.


Карбоновые не трогаем. Мне очень понравился алюминиевый шоссер с карбоновой... половиной рамы и вилкой. Он приятный и быстрый. Я так понимаю, Вы об алюминиевых негнущихся велах.

Современный (почти) шоссер для езды оказался не очень. Мне для этого потребовалось с удовольствием ("мне понравилось, едет хорошо" :yes: ) прокатать на таком несколько лет и 6000 км viewtopic.php?f=31&t=160854&start=60#p1126201 , потом проехать вокруг дома на первом выезде табуретки. Сейчас у табуретке пробег почти такой же, впечатления не изменились. Так что соотношение там может и оптимально, но для спортсменов.

Колёса табуретки намного жёстче, рама - мягче (точнее, она упругая). Передача одинакова (на шоссере я два года не щёлкал перекидками, и на табуретке сделал такое же передаточное число). Табуретка очень сильно мягче. Поразительно мягче именно для Ж. Я где-то рассказывал, у меня недалеко от дома кусок тротуара был вымощен ФЭМом, и он за годы выщербился (кстати, это то место, где я фотки со снегом сегодня показал - между домом и магазином, я там по тротуару). На алюминьке с мягкими колёсами я снижал там скорость почти до остановки, и очень трясло. При первом выезде табуретки я.. вообще ничего не почувствовал, преодолевая это место привычно ползком. Развернулся, проехал быстрее - комфорт! В итоге катал туда-сюда, пока наш местный азербайджанец-тогровец фруктами не задолбал меня своими шЮтакми :D

На следующий день я из хулиганских побуждений решил за город ехать тоже на табуретке. Маршрут привычный. А там, почти перед моей целью некрутой совсем, но довольно затяжной подъём. Он меня всегда выматывал, приезжал я мокрый и захеканый.
Вложение:
sample.JPG
sample.JPG [ 93.5 КБ | Просмотров: 4107 ]

А на табуретке - хоть бы хны. Т.е. её мягкость для Ж не стала препятствием жёсткости, которая динамики прибавляет! Вот это я считаю сбалансированым велосипедом.
Потом я ещё её тонко поднастроил - перепаял кресты и поставил шины потоньше да потвёрже.

Кстати, после презентации моих работ иногда отписываются коллеги здесь, они же могут покритиковать какие-то решения. Но характер моих велов хвалят всегда. Этим людям врое нет нужды подлизываться. Да и по глазам видно.


Не очень-то балуют современные шоссеры высокими ободами - это больше для трека характерно, ну да хрен с ними.
....

Не, парни, писать сильно дохрена. Баланс велосипеда сильно зависит от всего. Рисунок спиц и передача (сингл) тоже.
Это нужно проанализировать минимум: три вида рам, три-четыре вида ободов, три-четыре вида спицевого набора, три вида шин (лучше-больше). Это сколько комбинаций? А поведение каждой на разных дорогах? А передача к этому?

А вот это моё мнение, которое ещё и не сформировалось, но что-то в этом есть? viewtopic.php?f=31&t=299325#p1616425

Сорри, это на книгу, причём скучную.
Кому едет и нравится - наслаждайтесь. Отдельно по случаям разобрать ещё можно, что я периодически и делаю (есть такое, коллега хочет сделать такое. Я корректирую, объясняя, почему так делать не стОит, и предлагаю минимальные замены, чтобы стало, как надо), а всё в одну кучу :facepalm:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 30.11.2015 03:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Коля, знаю ти зрозумів що я мав на увазі коли писав про Dutch Bike. Це фігурально, без значення де, в Данії чи Голандії, тому щодо магазину mydutchbike. У нас теж є магазин "Битий обод" але обода там продають рівні і по нових цінах :smile: Поклади руку на серце і скажи що всі ті вєліки з фото велостоянки коштують в діапазоні 899-1500Є :smile: Це по-перше, а по друге я думаю зовсім не коректним є порівняння їхніх способів і рівнів життя до наших. Але я зрозумів одне - ви хочете заборонити їзду по місту на мтб :lol: Це називається дискримінація завуальована під пропагування "істинних" естетичних норм. :smile:

Изображение

Ні я не зрозумів, чесно ... для мене Dutch Bike не є алкобайком я в це словосполучення вкладаю трошки інший зміст.
Обрав для порівняння Нідерланди, не як утотожнення способу життя, а як країну на якій можна спробувати будувати велостатистику. Так звичайно в нас дааалеко не така велоінфраструктура, так і рельєф країни кардинально різниться. Але чому 16 млн. для звичайного користування не обирають такий хвальоний в нас МТВ, я не можу зрозуміти ... :pardon:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 30.11.2015 04:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Обирають, просто якщо не хотіти бачити то й не побачиш :smile:
Хвальоними тут, як ми бачимо, є інші велосипеди (і мають право :smile: ), а мтб мушу захищати від обс... :smile:
В контексті того мого повідомлення немає значення який зміст у Dutch Bike вкладаєш ти Миколо, вибач :pardon:
Значення має те, який зміст вклав я, і цього не можна було не зрозуміти :yes: У більшості велосипедів з того фото велостоянки стан алкобайка по європейських мірках. А тих, котрі вже набирають ознак наших алкобайків, топлять тисячами в міських каналах. Крім того величезне значення має традиція і пропозиція для традицій. Dutch Bike це традиційний тип міських велосипедів всіляких Голандій з Даніями ітп і тільки там. Мені розписувати про наші велотрадиції і велопропозиції? Думаю що не треба.
А по великому рахунку і у нас нема такого засилля мтб на вулицях міст як ми собі науявляли, щоб піднімати таку паніку, бо самих велосипедів в Україні не так вже й багато. Але досить велика частка це базарні дорожники, іноді ардіси на 26" ґумі, ашани (сподіваюсь зрозуміло який зміст я вкладаю у це слово) тільки у дітей, ну і б\в, ті що повитягували при чистці каналів в Європі або крадені там же, ну і старі, ремонтовані зваркою України з Мінськами. А, і ще є одна "Табуретка", кілька Спутніків з Туристами, "Аміда", "Медея", Бірбайк, "Сталевий олень" і ще кілька з цього форуму, усе :smile:
І ще один момент, який на мою думку також суттєво впливає на вибір велосипеда. На відміну від більшості європейських країн, у нас велосипед переважно використовується як засіб проведення активного дозвілля, а не як транспорт.
Карочє, шах і мат :-P Давайте вже кажіть: дядьку Степане вибачте, ми більше так не будем :D

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 30.11.2015 11:55 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Колеги, звичайно прикро бачити неосвіченість багатьох велосипедистів, які ще досі ведуться на макети двухпідвісів і подібних ашанів, але нехай краще їздять на ашанах ніж на авто і як сказав step їх не так уже й багато. Та й дискусія помоєму не про це. А про те що справжні мтв мають право на життя і не такі вони вже й хренові.
:beer:

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 30.11.2015 12:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:lol: Любители ашанов гневно заклеймили своих дешёвых собратьев, выразили глубокое сожаление, что не все ещё понимают необходимость покупки дорогих ашанов. Затем демократично поклялись друг другу во взаимном уважении к своим недешёвым :-P :-P :-P
:crazy:
:ROFL:

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: PUB
СообщениеДобавлено: 30.11.2015 12:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Да это не сериал, а сантабарбара какая то
:jedays:
Может действительно хорош?

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 439, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.123s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'