ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/city/backpack/ |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 03:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
kisa :D про мої шильдики ведіть хронологію поки я живий, щоб потім внуки не мучались :D
____________________________________________________________
Ось інфа яку я нарив за цей вечір:
Інструментальне підприємство "Метал" яке існувало з 1919 року. Першою продукцією якого в 1920 році були пилорами згодом їх змінили вози і с/г машини. В довоєнному(на той момент Польському) Львові тут знаходилась одна з декількох веломайстерень ... більше інфи я не нарив :sad: хоча цей період мене цікавить най більше. Будєм іскать (с).
З 1958 року завод налагоджує виробництво кузовів для автопричепів та автолавок. В 1959 році ХХІ зїздом КПРС був встановлений 7-ми річний план з модернізації народного господарства. Завод перепрофільовують для випуску велосипедів і легкої мототехніки і переіменовують в Львівський велосипедний завод (ЛВЗ), що працює на привезеному Харківському обладнані (!) Одночасно завод почав розробляти свої прототипи мототехніки і був переіменований в Львівський веломотозавод (ЛМЗ), в 1962 році прототипи пішли в серію... пропрацював завод до 1998 року.
Не все, що знайшов сформулював в текст вище, так як йдуть розбіжності в різних джерелах.
По шильдам і назвам мені видається там сумбур в проміжку між 1958-1965 роки (якраз та ударна семирічка). Ну це ніби пояснює наявність з.ч. з маркуванням ХВЗ і ідентичність моделей.Правельна хронологія в назвах мені видається така: ЛЗМ,ЛВЗ,ЛМЗ.
фото заводу з польського сайту :D
Lwowska Fabryka Rowerów w 1959. Zdjęcie dokumentuje wzrost produkcji przed XXI zjazdem KPZR. Fabryka podupadła po rozpadzie Związku Radzieckiego
Изображение

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 05.12.2015 03:17, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 09:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 1061
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 50
Зарегистрирован:16.06.2012
Здається, Олегу знов доведеться переіменовувати тему. Що на кшталт "Енциклопедія Львівських роверів і заводів" :D

_________________
Нужна помощь больным детям!!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 11:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 481
Город: Kyiv
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:11.11.2014
Бегущая Черепаха
:good: :Bravo: :good: :Bravo: :good:
Там взагалі з назвами, як мені здається плутанина... :cry:
В 1958 році поряд з "ЛВЗ" зустрічається назва "Львівський завод з дипломом 2-го ступеня", 1959 році - це виключно "ЛВЗ", в 1960 році можна зустріти назву "Львівський завод "Метал" (навіть був свій логотип в офіційних документах, проте техніка комплектувалася шильдиком "ЛВЗ"), в кінці 1961 році з’являється назва "ЛЗМ" (в офіційних документах), проте техніка комплектувалася шильдиком "ЛВЗ", як мінімум до початку 1963 року. Я не впевнений, що в 1965 році була назва "ЛВЗ", ну точніше на продукції з моторами її точно не було, а на велосипедах ще могла бути, в 1966 році - тільки "ЛЗМ"... Назва підприємства "ЛЗМ" ще поіснувала до 1969 року і почався черговий ребрендинг, а в 1970 році завод остаточно перейшов на бренд "ЛМЗ".
До того ж продукція Львівського заводу й справді мала деталі з клеймом Харківського велосипедного заводу (різні варіації "ХВЗ" та "Харьков"), проте вони з’явилася тільки після того, як було передано з ХВЗ частину обладнання, тобто починаючи з 1958 року...
Изображение
На фото задня втулка з В-902 (1963 року випуску)
...а клеймо, що на нижньому фото, на велосипедах виробництва ХВЗ навіть не зустрічається! :shock:
Изображение
На фото задня втулка з В-902 (1960 року випуску)

_________________

История моделей ХВЗ, ММВЗ, ЛВЗ, ЗИФ, ШВМЗ, АМЗ, СВЗ и многое другие.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 20:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
Микола, :good: :good: :good:
Бентежить тільки одна цифпа "1958" (а не 1948 має бути??? :oops: ). Так - у мене валяється вел ЛВЗ В-22 1949р. (ще з ХВЗшных ранніх комплектів, без чашок в рульовій) :yes:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 20:23 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Влад К писал(а):
... без чашок в рульовій) :yes:

А можна фото цього момента, це типу інтегрована рульова?
Просто не знав, що у нас так робили, думав, що подібне на класиці залишилось в 19 ст.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 20:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
Євген, він зроблений за принципом В-14, В-17 - такий-же рульовий стакан, верх зрізаний пір'я. Спробую, по можливості сфоткати, закопаний глибоко. :facepalm:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 03.12.2015 23:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Влад К писал(а):
Микола, :good: :good: :good:
Бентежить тільки одна цифпа "1958" (а не 1948 має бути??? :oops: ). Так - у мене валяється вел ЛВЗ В-22 1949р. (ще з ХВЗшных ранніх комплектів, без чашок в рульовій) :yes:

Та ніби 1958 :pardon:
Може разом з обладнанням ХВЗ до Львова, в угоду "семилітці", прибули рами-заготовки ?! Які вже у Львові стали велосипедами ?!
Я ще тему ЛМЗ постараюсь, дослідити :yes:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 04.12.2015 05:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
Все вірно! :yes: Саме так: у Львів прибуло обладнання і комплекти-заготовки - ХВЗшные В-22 (але тільки в 48 році -у всякому разі так в ХВЗшных паперах написано), де їх спочатку лише збирали зі своєю эмблемкой і в своєму декором, а потім і на місці стали частково робити (до 55 роки, на мою :oops: ), а з 56г. вже пішла повністю своя модель В-25 на 28" колесах.
PS. От би Вам, Миколо, зробити тему по Львівському ВЗ, на подобу тієї, що Ігор зробив за ЗиФу.... :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 04.12.2015 09:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Влад К писал(а):
PS. От би Вам, Миколо, зробити тему по Львівському ВЗ, на подобу тієї, що Ігор зробив за ЗиФу.... :wink:

:D Мы уже все вместе прямо здесь такую сделали :lol: В этом вопросе нужна не столько географическая привязка автора к месту расположения завода, сколько увлечение конкретной маркой, некоторый фанатизм.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 04.12.2015 11:09 
Аватара пользователя

Сообщения: 481
Город: Kyiv
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:11.11.2014
Історія Львівського велосипедного заводу, звичайно тема дуже цікава і потрібна, проте складна. Інформації про велосипеди замало (але про агрегати з моторами цього заводу інформації більш-менш достатньо, є форуми фанів техніки ЛВЗ/ЛЗМ/ЛМЗ, особливо це стовується "В-902", ну і моделей "Верховина", "Львів’яночка"... проте про велосипеди там щось знайти складно). До того ж, в мене складається враження, що після 1963 1960 року у Львові велосипед був побічним продуктом виробництва і до 1990-х років вони взагалі випускали велосипеди, бо їх змушувала радянська влада. Для прикладу Московський завод ім. Лихачова ("ЗИЛ"), робив холодильники, радіоапаратуру, тощо... :facepalm:
kisa писал(а):
В этом вопросе нужна не столько географическая привязка автора к месту расположения завода, сколько увлечение конкретной маркой, некоторый фанатизм.

Цілком природно, що мій улюблений велозавод - "ХВЗ"! :wink:
Но как же хорошо мне живется в Пензе!!! :D
А да канца года яшчэ і ў Мінску пасялюся. Буду жыць у двух месцах! :twisted:
Рыхтую матэрыялы для тэмы "Эволюция велосипедов Минского мотоциклетно-велосипедного завода" :wink:

Але прив’язка до міста має свій "плюс" в тому, що є можливість відвідати якийсь місцевий архівний фонд.
Влад К писал(а):
Саме так: у Львів прибуло обладнання і комплекти-заготовки - ХВЗшные В-22 (але тільки в 48 році -у всякому разі так в ХВЗшных паперах написано), де їх спочатку лише збирали зі своєю эмблемкой і в своєму декором, а потім і на місці стали частково робити (до 55 роки, на мою :oops: ), а з 56г. вже пішла повністю своя модель В-25 на 28" колесах.

Т.е. получается, что в 1947 году, ХВЗ сам только начал восстанавливать производство после войны, а в 1948 уже отправляет часть своего оборудования (а не только документацию по моделям В-14 и В-22) во Львов?! Потом это повторяется в 1957 году, когда на ЛВЗ открывается линия по производству "В-902"?
Интересно, чего тогда ЛВЗ не начал выпускать в 1951 году модель В-110 "Прогресс"?
Неужели из-за небезызвестных исторических событий, что ли?!? :wink:

_________________

История моделей ХВЗ, ММВЗ, ЛВЗ, ЗИФ, ШВМЗ, АМЗ, СВЗ и многое другие.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 04.12.2015 20:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
kisa писал(а):
Влад К писал(а):
PS. От би Вам, Миколо, зробити тему по Львівському ВЗ, на подобу тієї, що Ігор зробив за ЗиФу.... :wink:

:D Мы уже все вместе прямо здесь такую сделали :lol: В этом вопросе нужна не столько географическая привязка автора к месту расположения завода, сколько увлечение конкретной маркой, некоторый фанатизм.

Ну тогда,Костя, на мой взгляд, надо систематизировать данные в первом посте, по аналогии с "ХВЗ" и "Пензе", а там глядишь Игорь и с "Минском" подтянется. :wink:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 04.12.2015 22:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:D :yes: Ага, только сначала Олег это всё увидит, и поотрывает нам всем что-нибудб нужное

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 05.12.2015 00:06 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Та нормально все нічого Олег нам не повідриває ;) Не дістане :-P
Ми взагалі своїми ''копаннями'' йому життя полегшуємо, ну принаймі легалізовуємо ХВЗ запчастини на ''Львів'янці''.
Щодо доцільності окремої теми, я поки сумніваюсь, так як інформації дуже мало, а ця що є досить суперечлива.
Я сьогоднішніх пів вечора, чесно провів в пошуку інформації, почав від зворотнього з старих польських карт і т.д. Поки ''0'' :( Шукав, що було до того як ЛВЗ став ЛВЗ ...
_____________________________________________
Залишу в цій темі посилання на інструкцію В25 (1958 року) http://photo.qip.ru/users/olegik78/96566552/122530842/#mainImageLink
Згідно шапки інструкції в 1958 році завод називався ще чи вже ЛВЗ.
______________________________________________
А згідно оформлення паспортів до веломото техніки виходить:
"ЛВЗ" Львовский Велосипедный Завод 1959г.
Львовский завод "Металл" 1960г.
"ЛЗМ" Львовский Завод Мотовелосипедов 1962г.

:D Ну, а всі ми його знаємо як ЛМЗ Львівський Мото Завод ... а, що ще було до того ого-го :facepalm:
а ЛМЗ з 1968 року.

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Последний раз редактировалось Бегущая Черепаха 05.12.2015 23:40, всего редактировалось 3 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 05.12.2015 02:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
А ось тут рекламка-пропаганда датована січнем 1946 року http://www.lvivcenter.org/uk/uvd/record/?vd_movieid=387
На кадрах велосипед не дуже схожий на продукцію ЛВЗ, та і текст смішний :D тому не думаю, що вона варта історичної уваги, але символічно :yes:
_____________________________________________
Витяг з № 238
З ПОСТАНОВИ РАДИ НАРОДНИХ КОМІСАРІВ СРСР "ПРО ВІДБУДОВУ І РОЗВИТОК ПРОМИСЛОВОСТІ, ТРАНСПОРТУ І МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ЛЬВОВА" :D
б) організувати з травня 1945 р. збір велосипедів на базі велосипедного заводу Наркоммісцевпрому УРСР з доведенням зборки велосипедів до 50 шт. на добу в III кварталі 1945 р.;

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Львівський ровер В-22 з Рівного
СообщениеДобавлено: 05.12.2015 12:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 1830
Изображения: 45
Город: РФ г. Мытищи
Пол: Муж
Возраст: 61
Зарегистрирован:20.10.2010
Gosha Mst писал(а):
Т.е. получается, что в 1947 году, ХВЗ сам только начал восстанавливать производство после войны, а в 1948 уже отправляет часть своего оборудования (а не только документацию по моделям В-14 и В-22) во Львов?!


Игорь, а вот про В-14 - ИНТЕРЕСНО, Вы где нашли? Есть какая-нибудь ссыль? :roll:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.181s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'