ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| рюкзак туристический |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, Bce
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 09.12.2015 22:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 9155
Город: Москва
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:07.02.2014
На мой взгляд девушке на фотографии подойдут цвета Бьянки, голубой, вообщем пастельные, но не как черный с бордовым, что то мне подсказывает, что будет разрыв между ней и велосипедом для "роковой женщины".
Может такие цвета выбрать?
Изображение

_________________
Старт Шоссе 1985 год
фестивальный велосипед с настроением

Спорт 1975 года дилемма
концепции)

Велосипеды для семьи 25
шт


Последний раз редактировалось HENK75 09.12.2015 23:02, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2015 23:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 386
Город: Умань
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:11.11.2014
step

Початкове бажання дівчини - темно бордове, не викликало мого оптимізму, але після поради Хенка придивився до цього кольору, але Біанчи перевершило все, плюс ЇЙ сподобалось...

Ідея контрастної вилки давно блукала в голові ))))))))))))))))))))


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2015 23:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
О! Олексій мене випередив, я хотів Сергієві відповісти майже те саме :smile: тобто, не слід рівняти велосипед до гардеробу, це абсолютно різні речі. Бачте навіть першим імпульсом дівчини був бордовий колір :D
Ну що ж, бянкі теж непогано :kozak:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2015 23:14 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
тю вашу мать, мужичня, гардероп - то фiгня, ви на колiр улюблених труселей, туфель на шпильках, найчастише вживаний лак та обложку записника звернiть увагу. :D :D

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.12.2015 23:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
На чий лак і шпильки від туфель звернути увагу? :D
Хлопець поступив як справжній чоловік, послухав жінку і вирішив зробити навпаки по-своєму :D
Olexiy Kovalenko писал(а):
Початкове бажання дівчини - темно бордове, не викликало мого оптимізму...

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 00:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Ха-ха. Контрастный к гардеробу цвет, ага. Ещё там чего-то. Как будто первый раз женщин видите, ей богу. Можно сто раз спросить, каой у неё любимый цвет, сделать такой и выгрести скандал. Чтобы обойти эту эээ...милую дамскую эээ... особенность, я и нашёл способ - присмотреться к шмоткам. Они их выбирают, не задумываясь над цветами. Подсознательно. И если подсунуть вел в такой цветовой гамме, он будет принят обязательно благосклонно. Для примера gallery/image.php?mode=medium&album_id=1882&image_id=15995 :yes: Цвет принят офигеть как на ура. А так, не зная хозяйку скажете, что девочке понравится? Причём, девочке, не двинутой на берцах и милитари? Вот она одевается во всё такое зелёное и коричневое. Барышня яркая и красивая с огромными.. неважно. Слишком яркая. И вот такие глуховатые цвета одежды её очень даже украшают. А спрашивал про любимые цвета - несла чёрт-те что. Пока я не придумал этот ход. Цвет в процессе от неё зашифровал, потом раскололась, что больше всего за цвет переживала, и что я очень угадал.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 02:07 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Якщо нема сміливості поринути в творчість, тоді так, одна дорога, в магазин :D або вибирати з широкої палітри РАЛу будь які віддтінки, але при умові, що вони нагадуватимуть таке миле радянське дитинство :D

Ну це жодним чином не стосується Олексія теми. Я щось ніяк не можу провести паралель між дівчачим ровером і похоронами Брежнєва :D
step писал(а):
Гарад хлопці, я трошки попідколював, але справді, невже вам не хочеться зробити велосипед більш радісним?

Ох дасть Бог, мої задумки таки втіляться в два рази вже початий проект :yes: я впевнений, що здивую тебе "радісним" велосипедом . :wink:
_________________________________________
А тут є обмежений бюджет з обов'язковою умовою перекрас, сильно не розгуляєшся... :sad:
Я поки з перевірених РАЛ кольорів і наявних з.ч. бачу таке:
Вложение:
варіант №1.jpg
варіант №1.jpg [ 11.32 КБ | Просмотров: 1119 ]

Вложение:
варіант №2.jpg
варіант №2.jpg [ 14.19 КБ | Просмотров: 1119 ]

Попсово, але перевірено :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 03:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Бегущая Черепаха писал(а):
step писал(а):
Якщо нема сміливості поринути в творчість, тоді так, одна дорога, в магазин :D або вибирати з широкої палітри РАЛу будь які віддтінки, але при умові, що вони нагадуватимуть таке миле радянське дитинство :D

Ну це жодним чином не стосується Олексія теми. Я щось ніяк не можу провести паралель між дівчачим ровером і похоронами Брежнєва :D

Хто такий Брєжнєв? Не знаю чому ти не можеш провести між ним і ровером паралель, я не пробував. Невже треба було? :D
Ок :smile: Я мав на увазі вбогу, нещасну гаму кольорів в які фарбували майже все в епоху СРСР у тому числі іграшки та велосипеди. Яскравими були тільки новорічні ялинкові прикраси і залізна дорога РІКО. :D
__________________
По варіантах. Впевнений все вийде добре. Я ще хочу показати такі:
Изображение

Изображение

Изображение


_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 13:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Степан, тяга к попугайству - признак либо дурновкусия (не о тебе, а то снва обижаться начнёшь), либо желания спастись от депрессии. Джентельмен должен быть сдержан в большинстве случаев и ситуаций. Подвергая даму слишком ярким, попугайским подаркам, он оскорбляет её, намекая уже на её дурной вкус.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 15:05 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Я просто вредний стаю :twisted:
kisa писал(а):
Степан, тяга к попугайству - признак либо дурновкусия (не о тебе, а то снва обижаться начнёшь), либо желания спастись от депрессии. Джентельмен должен быть сдержан в большинстве случаев и ситуаций. Подвергая даму слишком ярким, попугайским подаркам, он оскорбляет её, намекая уже на её дурной вкус.

Ну от, так любе починання спаскудити можна :D

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 19:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Ок :smile: Я мав на увазі вбогу, нещасну гаму кольорів в які фарбували майже все в епоху СРСР у тому числі іграшки та велосипеди. Яскравими були тільки новорічні ялинкові прикраси і залізна дорога РІКО. :D
__________________
По варіантах. Впевнений все вийде добре. Я ще хочу показати такі:
Изображение

:D Мені і ялинкові прикраси часів СССР не дуже, якщо чесно :roll: Максимально кольорового в них, так це відблиск дитинства і все ...
:cry:
Изображение

Я також не в захваті від численних клонів СШ/проектів, але тут знову в більшій мірі відіграє бюджет проекту і доступність технологій.
Степан, фотки під спойлером цікаві, особливо перша :yes: , але як Олексію наприклад таке практично виконати ?!
Є думки стосовно техніки виконання ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 20:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Ні Коля, техніки виконання я не знаю...поки що :smile: Але ж нас багато, разом би щось вирішили :smile:
Хоча якщо Олексій вже вирішив фарбувати в ментоловий колір то це вже немає значення :smile:
А бюджетність то таке, явище тимчасове, сьогодні нема завтра з'явиться, головне чого саме хотіти.
Втім не звертайте уваги, мабуть останнім часом думки мої якісь надто прискіпливі, ба навіть вередливі :kozak: може дійсно депресняк :-D
Тут живуть :"": джентельмени :D
Изображение
А тут попугаї без смаку в депресняку :lol:
Изображение

Бегущая Черепаха писал(а):
:D Мені і ялинкові прикраси часів СССР не дуже, якщо чесно :roll: Максимально кольорового в них, так це відблиск дитинства і все ...

Так отож, відблиск дитинства :smile: Тоді це було яскраво серед всього іншого, тоді. Я про це :yes: А тепер?
ПС. Іграшка ялинкова вже тойво... вицвіла :D

Вибачте щось ніяк не можу вичавити сарказм з відповідей :pardon:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Последний раз редактировалось step 11.12.2015 16:09, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 20:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 6025
Город: UA
Пол: Муж
Зарегистрирован:23.05.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Мені і ялинкові прикраси часів СССР не дуже, якщо чесно Максимально кольорового в них, так це відблиск дитинства і все ...

Были вполне годные стеклянные шары, а на фото какое-то фабричное литьё.
Бегущая Черепаха писал(а):
Є думки стосовно техніки виконання ?!

Всё то же самое, что и с цировками, только трафареты другие, с послойным нанесением.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 21:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
step писал(а):
Ні Коля, техніки виконання я не знаю...поки що :smile: Але ж нас багато, разом би щось вирішили :smile:
Хоча якщо Олексій вже вирішив фарбувати в ментоловий колір то це вже немає значення :smile:
А бюджетність то таке, явище тимчасове, сьогодні нема завтра з'явиться, головне чого саме хотіти.
Втім не звертайте уваги, мабуть останнім часом думки мої якісь надто прискіпливі, ба навіть вередливі :kozak: може дійсно депресняк :-D
Тут живуть джентельмени :D
Изображение
А тут попугаї без смаку в депресняку :lol:
Изображение

ПС. Іграшка ялинкова вже тойво... вицвіла :D

Вибачте щось ніяк не можу вичавити сарказм з відповідей :pardon:

:D
Та цей ментоловий колір може бути основою, тут байдуже. На твоєму прикладі (що мені сподобався) основа в загалі сіра і нічого...
Я бачу таке, чисто гіпотетично, ну так щоб розмова була більш конструктивна :D
Изображение
Щоб досягнути такого малюнку зі всіма нашими естетичними заморочками з доступних варіантів тільки один - "автомобільна" технологія пофарбування. А це чотири кольори і лак + доступ до пульверизатора, або оплата майстра, одним словом не дешеве задоволення і обов'язкова присутність при процесі. Кінцевий результат може розчарувати :sad: І ще - не маючи під боком, художника з освітою для консультацій я б не довірив ні собі, ні майстру (ото вже точно :D :facepalm: ) розколірку і композицію того всього на рамі.
Kirill Yevtushenko писал(а):
Были вполне годные стеклянные шары, а на фото какое-то фабричное литьё.

То все райдужні спогади дитинства :D
Изображение

Kirill Yevtushenko писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Є думки стосовно техніки виконання ?!

Всё то же самое, что и с цировками, только трафареты другие, с послойным нанесением.

Я не впевнений, що адекватно ляже на таку велику площу "розмальовки" порошковий лак. Потрібно перевірити :pardon: Хоча чуйка каже - Все буде добре!
:-P
Изображение

Ага :yes: від бенгальської піротехніки :lol:

За те є я з твого сарказму вичавив позитив - ти за мною закріпив на 100% стару думку про майбутню концепцію, мого "Ольстера" :wink: Цікаво ? Поділюсь в ЛС, але тільки з тобою :D

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 10.12.2015 21:50 
Аватара пользователя

Сообщения: 2610
Изображения: 100
Город: м.Бурштин, Івано-Франківської
Пол: Муж
Возраст: 58
Зарегистрирован:22.01.2011
Бегущая Черепаха писал(а):
Щоб досягнути такого малюнку зі всіма нашими естетичними заморочками з доступних варіантів тільки один - "автомобільна" технологія пофарбування. А це чотири кольори і лак + доступ до пульверизатора, або оплата майстра, одним словом не дешеве задоволення і обов'язкова присутність при процесі. Кінцевий результат може розчарувати :sad: І ще - не маючи під боком, художника з освітою для консультацій я б не довірив ні собі, ні майстру (ото вже точно :D :facepalm: ) розколірку і композицію того всього на рамі.


Ну так, тут вже може вийти що рама не відповідатиме затратам на пофарбування, я упустив це :pardon:

_________________
Старт-шосе "Сталевий олень"
Старт-шосе Моя яскрава "Україна"
Старт-шосе "Скорпіон"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.129s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'