ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить велик харьков |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 03.01.2016 22:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
верес писал(а):
стає бутилка 1,5-2 літра, що є дуже зручно

:good:

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: SURLY LHT, 26" с багажниками тюбус
СообщениеДобавлено: 25.01.2016 20:59 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
верес писал(а):
Добрий день!
Кантики були американські (біля 50 баксів) якщо не помиляюсь kare kros. щось таке. Фото кантиків потрібно пошукати в архіві потрібно перелистати може десь залишилось.

Изображение
Сідлом все нормально, притерлось. Можливо щоб нині купляв то взяв В-17, але так "диван". 100-200 км в день без памперса без проблем.

Хтось користується такою?
https://www.bike-components.de/en/Ortli ... er-o20643/


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 26.01.2016 01:27 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
верес писал(а):
Хтось користується такою?

именно такой моделью?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 26.01.2016 09:08 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
Rost писал(а):
верес писал(а):
Хтось користується такою?

именно такой моделью?

ні не обовязково, але цікавить система клік-фікс чи стане на мій руль


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 26.01.2016 12:41 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
верес писал(а):
але цікавить система клік-фікс чи стане на мій руль

я користуюсь, руль прямий.
ось тут можна подивитись: http://www.pbase.com/canyonlands/fullyloaded

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 26.01.2016 13:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
верес, клааааассс :yes: :good: Класний вєлік !
Є щось в тих Surly ... :cool: :yes:
_______________________________
Планетарка - якщо не ставити собі за ціль купувати новий Rohlof, то можна спокійно знайти за адекватні гроші вживану планетарку. Планетарка річ настільки надійна, що купування б/в втулки практично не несе за собою ризики. Єдине, що Ваше катання потребує чіткого розуміння що Вам потрібно (кількість передач і т.д.) тут я Вам точно не порадник :D
Кантилівери...кантилівери ... вони просто сюди просяться як технічно так і естетично :yes: Я б зробив все, щоб на цей велосипед їх поставити :yes:
Брукс - притерся ну і класно, але чому підпружинена модель ?!
Я на цьому ровері бачу В72.
В17 на мою думку буде трохи за вузьке, якщо вже звикли мандрувати в В66, і досить лагідна шкіра в класичного В17. Для туринга я б обирав, щось міцніше
Вложение:
DSC02437.JPG
DSC02437.JPG [ 512.91 КБ | Просмотров: 1419 ]

Ось на фото В17 і В68(формат як в Вашого)
Ну і з гріпсами :facepalm: тут варто "поприбирати" на робочому місці, звичайно воно Вам зручно і кожна гумка має своє логічне пояснення, але нам ж дивитися на ті фотографії :D :wink:
Гарний вєлік!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 26.01.2016 15:17 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
Бегущая Черепаха писал(а):
верес, клааааассс :yes: :good: Класний вєлік !
Є щось в тих Surly ... :cool: :yes:
_______________________________
Планетарка - якщо не ставити собі за ціль купувати новий Rohlof, то можна спокійно знайти за адекватні гроші вживану планетарку. Планетарка річ настільки надійна, що купування б/в втулки практично не несе за собою ризики. Єдине, що Ваше катання потребує чіткого розуміння що Вам потрібно (кількість передач і т.д.) тут я Вам точно не порадник :D
Кантилівери...кантилівери ... вони просто сюди просяться як технічно так і естетично :yes: Я б зробив все, щоб на цей велосипед їх поставити :yes:
Брукс - притерся ну і класно, але чому підпружинена модель ?!
Я на цьому ровері бачу В72.
В17 на мою думку буде трохи за вузьке, якщо вже звикли мандрувати в В66, і досить лагідна шкіра в класичного В17. Для туринга я б обирав, щось міцніше
Вложение:
DSC02437.JPG

Ось на фото В17 і В68(формат як в Вашого)
Ну і з гріпсами :facepalm: тут варто "поприбирати" на робочому місці, звичайно воно Вам зручно і кожна гумка має своє логічне пояснення, але нам ж дивитися на ті фотографії :D :wink:
Гарний вєлік!

Дякую! За критичні зауваження, сприймаю повністю :D . Велосипед створювався три роки назад для далекобійного туризму і залишається таким. Моя помилка що я тему не створив під час збірки велосипеда, міг уникнути певних помилок, а не після коли потрібна доводка.
1) кантики-кожен раз коли згадую що продав крутезні які були на рамі то кусаю себе за .... :facepalm: Були care cross. Особливо на зад вони просятся там все для них. Наперед поки в ідеї поміняти вилку під диск, так як щось трохи з останьої подорожі по пагорбам Молдавії захотілось більш чіткого тормоза.Хоча це далека перспертива не на першому місці.
2) грипси то є морок :D думаю замінити і обмоткою повністю примотати. Але як бачите з особливістю рулю я експерементував з тормозними ручками і переключателями. Але думаю обмоткою.Тільки якою? Шкіряна брукс вже ціна захмарна, хоча коли дуже хотіти :)
3) Брукс в-66 моя помилка (швидке рішення, необдуманне) але думаю не критична. Переживаю лише що стоїть він на нижніх рельсах без перехідника. Чи витримає в подальшому? Щодо шкіри то повністю погоджуюсь що на в-17 вона ніжніша. Вже опісля думаю про брукс тім профешенл але може завузьке. А ящо буду міняти то таки да в-72.
І прибийте мене зразу за фетишизм :D але хочу задній бардачок брукс на 1,5 літра(але він коштує дорожче сідла :cry: )
4) По планетарці можливо колись дійду, але поки не зараз :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 26.01.2016 15:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
верес писал(а):
1) кантики-кожен раз коли згадую що продав крутезні які були на рамі то кусаю себе за .... :facepalm: Були care cross. Особливо на зад вони просятся там все для них. Наперед поки в ідеї поміняти вилку під диск, так як щось трохи з останьої подорожі по пагорбам Молдавії захотілось більш чіткого тормоза.Хоча це далека перспертива не на першому місці.
2) грипси то є морок :D думаю замінити і обмоткою повністю примотати. Але як бачите з особливістю рулю я експерементував з тормозними ручками і переключателями. Але думаю обмоткою.Тільки якою? Шкіряна брукс вже ціна захмарна, хоча коли дуже хотіти :)
3) Брукс в-66 моя помилка (швидке рішення, необдуманне) але думаю не критична. Переживаю лише що стоїть він на нижніх рельсах без перехідника. Чи витримає в подальшому? Щодо шкіри то повністю погоджуюсь що на в-17 вона ніжніша. Вже опісля думаю про брукс тім профешенл але може завузьке. А ящо буду міняти то таки да в-72.
І прибийте мене зразу за фетишизм :D але хочу задній бардачок брукс на 1,5 літра(але він коштує дорожче сідла :cry: )
4) По планетарці можливо колись дійду, але поки не зараз :D

1)Та кантики не проблема знайти, тим паче якщо одну пару :yes:
2) Так ціна трохи кусається :yes: Може перетягнути шкірою як автомобільне кермо ?! Можна і перфоровану дати, буде однозначно дешевше ніж Бруксівська обмотка.
3) Я так відїздив також без проблем, але самі розумієте в мене дааалеееко не Ваші пробіги. Ось тут колега щось точив
Изображение
Ось Брукс має, модель яку позиціонує під Ваше захоплення. Гарантія 100тис км :D B17 Select
4) Ви не один :D Напишіть в ЛС може зможу допомогти втілити мрію :wink:

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 29.01.2016 20:29 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
Rost писал(а):
верес писал(а):
але цікавить система клік-фікс чи стане на мій руль

я користуюсь, руль прямий.
ось тут можна подивитись: http://www.pbase.com/canyonlands/fullyloaded

Дякую. При рівному рулі зрозуміло. На жаль на фото серед родичів не знайшов з таким як в мене рулем. В мене відстань між рогами руля 22 см. а ширина сумки 23,5 см. Питання лише чи регулюється система кріплення сумки по вертикалі, щоб сумка стала трішки нижче?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 29.01.2016 20:33 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
верес писал(а):
щоб сумка стала трішки нижче?


можна ось так повісити:
ставиться другий винос, на нього коротку палку керма, за неї вже чіпляти кріплення.
Вложение:
012109a5.jpg

Вложение:
158909822.QDNB9bu2.jpg

Вложение:
149571600.1U7Da5pL.jpg

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Последний раз редактировалось Rost 29.01.2016 21:02, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 29.01.2016 20:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Це ж яка довжина штока повинна бути? :shock: Та й ваги зайвої, на мій погляд забагато. Брати-китайці продають для цього спеціальні кронштейни.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 29.01.2016 20:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
real SIMON писал(а):
Брати-китайці продають для цього спеціальні кронштейни.

фото в студию ;)
real SIMON писал(а):
Та й ваги зайвої, на мій погляд забагато.

для велотуриста "не забагато", одна полторашка воды перекрывает всё весоманьячество.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 29.01.2016 21:25 

Сообщения: 408
Город: Винница
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:10.01.2014
Rost писал(а):
real SIMON писал(а):
Брати-китайці продають для цього спеціальні кронштейни.

фото в студию ;)
real SIMON писал(а):
Та й ваги зайвої, на мій погляд забагато.

для велотуриста "не забагато", одна полторашка воды перекрывает всё весоманьячество.

якої саме зайвої ваги? півторашка води?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 30.01.2016 01:54 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Якщо сам би не був велотуристом - мабуть повірив би. :D

Rost писал(а):
фото в студию ;)


Таке http://ru.aliexpress.com/item/Road-Bicy ... c1a765bfb1

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: турист SURLY LHT, 26"
СообщениеДобавлено: 10.02.2016 15:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 787
Город: Сумы-Киев
Пол: Муж
Возраст: 45
Зарегистрирован:04.02.2010
Бегущая Черепаха писал(а):
верес писал(а):
1) кантики-кожен раз коли згадую що продав крутезні які були на рамі то кусаю себе за .... :facepalm: Були care cross. Особливо на зад вони просятся там все для них. Наперед поки в ідеї поміняти вилку під диск, так як щось трохи з останьої подорожі по пагорбам Молдавії захотілось більш чіткого тормоза.Хоча це далека перспертива не на першому місці.
2) грипси то є морок :D думаю замінити і обмоткою повністю примотати. Але як бачите з особливістю рулю я експерементував з тормозними ручками і переключателями. Але думаю обмоткою.Тільки якою? Шкіряна брукс вже ціна захмарна, хоча коли дуже хотіти :)
3) Брукс в-66 моя помилка (швидке рішення, необдуманне) але думаю не критична. Переживаю лише що стоїть він на нижніх рельсах без перехідника. Чи витримає в подальшому? Щодо шкіри то повністю погоджуюсь що на в-17 вона ніжніша. Вже опісля думаю про брукс тім профешенл але може завузьке. А ящо буду міняти то таки да в-72.
І прибийте мене зразу за фетишизм :D але хочу задній бардачок брукс на 1,5 літра(але він коштує дорожче сідла :cry: )
4) По планетарці можливо колись дійду, але поки не зараз :D

1)Та кантики не проблема знайти, тим паче якщо одну пару :yes:
2) Так ціна трохи кусається :yes: Може перетягнути шкірою як автомобільне кермо ?! Можна і перфоровану дати, буде однозначно дешевше ніж Бруксівська обмотка.
3) Я так відїздив також без проблем, але самі розумієте в мене дааалеееко не Ваші пробіги. Ось тут колега щось точив
Изображение
Ось Брукс має, модель яку позиціонує під Ваше захоплення. Гарантія 100тис км :D B17 Select
4) Ви не один :D Напишіть в ЛС може зможу допомогти втілити мрію :wink:

плюсую к В17. Сам езжу на В17 Special несколько сезонов, именно то что нужно для велотуризма. Желательно все таки брать Special а не просто В17, качество кожи лучше и большие медные заклепки в плюс-кожа возле них не так проваливается и они со временем не выпирают, цепляясь за одежду.
Бруксовская обмотка красивая, но в этом случае непрактичная совсем- нужна гелевая обмотка, чтобы лучше гасить вибрации от дороги с жесткой вилкой то.. В моем случае, так я бы ее еще и в 2 слоя намотал :smile:

_________________
29й веломаньяк!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.164s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'