ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| спортивные велосипеды для подростков |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 19:59 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
kisa писал(а):
:shock: фигасе, скока денех?
На фотках пропорции выглядят туринговыми.

я, наразі, не буду краще озвучувати суму, ти скажеш шо тобі б його мали за ті гроші принести зі Львова до Києва пішки, через Харків :smile:
Значить буде на спутник)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 20:04 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Сідло "реставроване" і переклепане :sad:
Що за колеса були ?!

Блін, печально :sad: , я думав що воно реставроване могло бути, але нові заклепки блискучі збили з толку)
і давня мрія про подібне сідло..ну якщо воно не буде лишати слідів на штанах, то я лишуся задоволеним :smile:
Колеса з втулками SACH, обода не широкі хромовані, якщо не помиляюсь, казав від голяндця..хотів 750грн, якщо б не купив сідла, то можливо б взяв, а так щось не мав бажання мотім їх розбирати та і хотів лише передню..хоча колись марив 2ма


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 22:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
:D Лишь бы радовало эээ.. душу :D
Просто видал у барыги очень похожее седло за 1500 :D :D на барахолке, причем показ сопровождался плачем, что это дешево, и нужно будет продавать через тырнет, где лохов больше настоящую цену дадут :D

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 22:31 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
kisa писал(а):
:D Лишь бы радовало эээ.. душу :D
Просто видал у барыги очень похожее седло за 1500 :D :D на барахолке, причем показ сопровождался плачем, что это дешево, и нужно будет продавать через тырнет, где лохов больше настоящую цену дадут :D

ні значно менше ніж 1500 :smile: за стільки можна буде попробувати продати, якшо не буде радувати "душу" :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 22:39 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Сідло "реставроване" і переклепане :sad:
Що за колеса були ?!

Блін, печально :sad: , я думав що воно реставроване могло бути, але нові заклепки блискучі збили з толку)
і давня мрія про подібне сідло..ну якщо воно не буде лишати слідів на штанах, то я лишуся задоволеним :smile:
Колеса з втулками SACH, обода не широкі хромовані, якщо не помиляюсь, казав від голяндця..хотів 750грн, якщо б не купив сідла, то можливо б взяв, а так щось не мав бажання мотім їх розбирати та і хотів лише передню..хоча колись марив 2ма

Павло я дуже не люблю, розчаровувати "після" але йолки-палки на правах офф.дистрибутора Брукса на всія "крокодиловодство" дозволю собі, в твоїй темі, по гарячих слідах висказатись... Народ, ви ж прекрасно розумієте, що в тих мумуфікованих чепрачних сідлах фірми Брукс від того хвальоного Брукса залишається тільки в кращому випадку ім'я на шильді. Воно не вартує витрачених грошей !
В першу чергу, варто (глибоко вдихнути) оглянути саму головну деталь - чепрак, якщо час на нього повпливав то ціна йому + 50 грн до будь-якого чепрачного сідла... будь то УК чи Мінськ (звичайно я не маю на увазі музейну реставрацію, де важливо саму цю модель і не важно її стан).
Ось попалось би тобі сьогодні на "Торпедо" сідло від України на кЄтайських пружинах і заклепках, такий собі гладко перешкурений гамак. Скільки б ти за нього заплатив ?! Ось добав 50 грн за шильд і це ціна яку має коштувати старе, шкіряне сідло "Брукс".
Вибач, якщо зіпсував настрій ...

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 22:49 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
Бегущая Черепаха писал(а):
Сідло "реставроване" і переклепане :sad:
Що за колеса були ?!

Блін, печально :sad: , я думав що воно реставроване могло бути, але нові заклепки блискучі збили з толку)
і давня мрія про подібне сідло..ну якщо воно не буде лишати слідів на штанах, то я лишуся задоволеним :smile:
Колеса з втулками SACH, обода не широкі хромовані, якщо не помиляюсь, казав від голяндця..хотів 750грн, якщо б не купив сідла, то можливо б взяв, а так щось не мав бажання мотім їх розбирати та і хотів лише передню..хоча колись марив 2ма

Павло я дуже не люблю, розчаровувати "після" але йолки-палки на правах офф.дистрибутора Брукса на всія "крокодиловодство" дозволю собі, в твоїй темі, по гарячих слідах висказатись... Народ, ви ж прекрасно розумієте, що в тих мумуфікованих чепрачних сідлах фірми Брукс від того хвальоного Брукса залишається тільки в кращому випадку ім'я на шильді. Воно не вартує витрачених грошей !
В першу чергу, варто (глибоко вдихнути) оглянути саму головну деталь - чепрак, якщо час на нього повпливав то ціна йому + 50 грн до будь-якого чепрачного сідла... будь то УК чи Мінськ (звичайно я не маю на увазі музейну реставрацію, де важливо саму цю модель і не важно її стан).
Ось попалось би тобі сьогодні на "Торпедо" сідло від України на кЄтайських пружинах і заклепках, такий собі гладко перешкурений гамак. Скільки б ти за нього заплатив ?! Ось добав 50 грн за шильд і це ціна яку має коштувати старе, шкіряне сідло "Брукс".
Вибач, якщо зіпсував настрій ...


Жаль, не має з чим порівняти, на нових бруксах не їздив, але якщо буде погано, то думаю хоч за ті гроші продам, а собі при нагоді з Польщі новеньке замовлю)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 22:53 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
Павло Чернецький писал(а):
Жаль, не має з чим порівняти, на нових бруксах не їздив, але якщо буде погано, то думаю хоч за ті гроші продам, а собі при нагоді з Польщі новеньке замовлю)

Та лааадно... приведи його в порядок за прикладом будь-якого відновленого сідла на цьому форумі. Там вверху в темі понад 100 сторінок прикладів. Постав гарні заклепки і буде служити :wink: Шкіра ніби жива.
А, що там вище в тебе в темі за Леппер ? Звідки він ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 23.04.2016 23:00 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Бегущая Черепаха писал(а):
Павло Чернецький писал(а):
Жаль, не має з чим порівняти, на нових бруксах не їздив, але якщо буде погано, то думаю хоч за ті гроші продам, а собі при нагоді з Польщі новеньке замовлю)

Та лааадно... приведи його в порядок за прикладом будь-якого відновленого сідла на цьому форумі. Там вверху в темі понад 100 сторінок прикладів. Постав гарні заклепки і буде служити :wink: Шкіра ніби жива.
А, що там вище в тебе в темі за Леппер ? Звідки він ?!

ну воно виглядає в кращому стані ніж моє сідло від СШ
Леппер з Дрогобича, проскакував в темі продажа, найшов вк того продавця, але сьогодні він писав мені, питався чи беру, бо казав що є ше якийсь покупець, я сказав нехай продає..хз чи продав, ціна була 450, я не торгувався навіть, а зразу написав що за 400 віддасть


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 24.04.2016 09:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Скорее всего, седло это (Брукс) будет удобным, служить ему долго и счастливо. Тут важнее не переплачивать дурные деньги, которых оно не стОит.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 25.04.2016 09:44 

Сообщения: 5823
Изображения: 0
Город: Рівне
Пол: Муж
Зарегистрирован:08.06.2012
Бегущая Черепаха писал(а):
Народ, ви ж прекрасно розумієте, що в тих мумуфікованих чепрачних сідлах фірми Брукс від того хвальоного Брукса залишається тільки в кращому випадку ім'я на шильді. Воно не вартує витрачених грошей !

Мумії бувають різними. Через руки проходило подібне сідло в орігіналі. Трохи порепане зверху, але... по пружності і іншим механічним явищам шкіра була що на новому Бруксі. Про ХВЗ шкірки, там повна лоторея, а от Брукс є Брукс.
Теж за турингове призначення цієї тушки. Те що я в руках тримав цінили в 500 грн, якщо не помиляюсь.

_________________
Дякуємо цьому дому, підемо до другого :)
Шукайте мене тут
Моя вєло хата


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 27.04.2016 22:01 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Сідло піде на спутник, надіюся виправдає сподівання :smile:

а тим часом, дякуючи Gosha Mst їде до мене така рама)
Изображение
Изображение
Вибачайте за фото), ще не приїхала, з оголошення скачати не встиг, а це те що автор прислав в якості додаткових
задні перав не зовсім те що шукав, але шось наближене, теж надіюсь що виправдає сподівання :smile:
напевно на неї перекочують колеса з моєї України В-134,
Изображение
бо та рама, щось крива, скільки її не рівняю, колір буде іншим, решта деталей, напевно також


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 28.04.2016 00:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Интересная какая-то. А кто это?

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 28.04.2016 00:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 10825
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 43
Зарегистрирован:13.03.2013
ЗиФ В1 ?!

_________________
ИзображениеBeerBike&Co


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 28.04.2016 01:35 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
наразі не знаю що це, продавалась як україна, але щось не дуже подібна, на днях приїде- будем виясняти)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Дублянський гараж
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 18:31 

Сообщения: 428
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 31
Зарегистрирован:15.07.2013
Пофоткав раму, цікаво що це таке), підозрюю що шось імпортне, стареньке :smile:
Изображение
цировки..може нарешті хоч на цьому велосипеді вони в мене будуть :roll:
Изображение
Изображение
наклейки не впевнений що оригінальні, але зам альовані
Изображение
Изображение
і не понятні дирки в рамі, цікаво для чого
Изображение

Підкажіть що варто з ним робити), бачиться він мені чорним, з золотими і червоними цировками, і ободами чайками чорними, які перекочують з україни, можливо і з тими ж рижими шинами..подобається той вілсет..але не знаю чи не вийде замонотонно...і втулки можна замінити на шось цікавіше..завтра напевно варто їхати на барахолку, шукати ті колеса, з барабанними втулками, які минулої суботи не купив :facepalm:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.141s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'