| veliki.com.ua/dir_spalniki.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 11:22 

Сообщения: 54
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2016
kisa писал(а):
Да, самые нормальные оказались CST. Размер написан 406х47, но реальная толщина около40. Те, что другу попались, имеют рисунок"пьяный удав" - как на родных шинах туриста.


Такі?


Вложения:
cst1.jpg
cst1.jpg [ 90.75 КБ | Просмотров: 1677 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 11:23 

Сообщения: 54
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2016
Ще такі знайшов:


Вложения:
cst2.jpg
cst2.jpg [ 101.43 КБ | Просмотров: 1677 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 11:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Цитата:
(Пусіпака)

Чия пусі? пака? :lol:

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 12:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
bola писал(а):
Ще такі знайшов:

О, Kenda Kontakt. Норм, мені подобаються. Їх і 2.0" можна брати, сильно в розмірі не брешуть і накат норм.

Буду агітувати на Schwalbe Big Apple 20"x2.0" (як без крил - 2.15" лізуть з присвистом, з крилами доводиться потанцювати біля них - але втискуються), що б там Костя не бурчав :-P Особливо як асфальт підроздовбаний і ваги в вас побільше 50кіло.
Мінуси Великих Яблук:
Ціна :cry: Воно то небагато, всього 14 євро :D
Лайтовий борт. Саме через нього у них гарний накат при дурному розмірі, але його можна легко розпороти. Ще момент - радянські ободи часто не витримують ніякої критики в плані розмірів - в мене кілька таких ободів, де допуски зіграли в плюс на добру зупинку швидкісного трамваю. Через це покришка сідає з перекосом і лайтовий борт тупо протирається. Замінив на вживані китайські БМХ :pardon: - там все сідає тютелька в тютельку.
Форма протектора - як закласти "кросовий поворот" на пісочку чи мокрому листі, гепнемся 100% Правда, я не знаю сліків, що ведуть себе по іншому :D

Як педалі здаються легкими - система від стартона на 52зуба ваш вибір ;) І ззаду зірочку на 16.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 13:23 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Volosaty
От офигенно швальбы порекоменовал - толстые и распопроть легко :D
Не, это одна из самых уважаемых мной марок резины, но из-за ее цены нужно внимательно думать, сильно ли она нужна данному велосипеду.

Про толщину шин вообще. Умный велосипедист выбирает максимально узкую резину, какую только можно. Не из продающейся, а для своих условий. И за такой выбор существует масса доводов. Ээээ..Другие велосипедисты :lol: норовят впихнуть, что пожирнее (особенно другие - еще позубастее), да сокрушаются, когда приглянувшееся одоробло в раму не лезет. Внятной убедительной мотивации такого экстравагантного подхода слышать не доводилось.

Реальный размер 40 мм для этих велосипедов оптимален и универсален.Те ЦСТ, о которых я говорю, при написаном 47 мм (сколько там дюймов - сами считайте, я не англичанин). Тот мой друг, что на таких ездит, весит полтора центнера. И детям легковесным на них хорошо. Этот велосипед на нормальных ободах и такмх шинах гармонично ведет себя при очень разной нагрузке и покрытиях. Нафига на нем плюхать баллонами, не могу придумать.

bola
Да, вот на верхней Вашей фотке похожие. Но совсем необязательно нам корчить из себя автогоншиков, и уделять столько внимания рисунку протектора. Нас в нем интересует только густота и злобность. Разницу в поведении показаных Вами рисунков не заметите никогда, если шины различаются только рисунком.

Кенда и Рубена не являются марками для поклонения, создания фан-клубоав, и вообще, я такое не покупаю без крайней нужды.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 14:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
kisa писал(а):
Реальный размер 40 мм для этих велосипедов оптимален и универсален

Рік їздив на Марафон Рейсер 20х1.5 (в мене ще з старих запасів, фолдингові). Конструкція та сама (4й клас захисту протектора і лайтовий борт, протектор - копія Яблука). Восени на зиму поставив на пробу яблука - і міняти назад не маю ані найменшого бажання. Бо по моїм "ямкам розбавленим асфальтом" (вкупі з кусками роздовбаного асфальту, пісчаних наносів, латків щебня і відрізків мощених гранітом) на яблуках їдеться краще і зручніше. Плюс зранку підвожу малого в дитсадок - і Рейсер ззаду доводилося набивати до 5+атм, щоб не просідало.
На асфальті різницю Яблуко-Рейсер помітно тільки при різкому старті з місця (яблука грам на 200 важча кожна - здається фігня, але динаміка точна наука ;))

Так що можеш бурчати далі - для не дуже рівної дороги і не самого легкого лясипедиста яблука кращі :-P "О чём вижу, о том пою"(с)

Я ще більше тебе потролю - зубатий Schwalbe Black Jack 20х1,95 за достатнього тиску іде по асфальту не гірше рейсера :-P (тільки гуде по іншому) А по грунту і траві рейсер нервово курить в стороні :-P

ЦСТ 20х1.75 теж були - у одної лопнули нитки корду і вона врешті решт стрельнула, ще одна валяється в сараї на всякий пожарний.

kisa писал(а):
Кенда и Рубена не являются марками для поклонения, создания фан-клубоав, и вообще, я такое не покупаю без крайней нужды.

+- те саме, що і ЦСТ з чаоянгом. Бюджетники.
Скоріш навіть так: ЦСТ=Кенда > чаоянг~=рубена
А поклонятися чому небудь - дурна ідея взагалі. Я і до шваблі можу претензій навиставляти на пару сторінок дрібним шрифтом. Особливо за їхню ціну. Почне ЦСТ робити аналогічне за характеристиками і якістю за ті самі або менші гроші - я з радістю буду рекомендувати його. Але поки ні ЦСТ, ні його спортивна дочка Максис не роблять нічого аналогічного до яблук, от я і мовчу. У рубени хоч є Cityhopper - гірший навіть за фетфранка, але й відчутно дешевший.

Але блін на 20" з нормального балунера легко можна знайти або яблуко по 14-17 євро, або всяке фуфло типу Дюро (яке не їде і не котиться, розлазиться і колеться на раз)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 14:33 

Сообщения: 84
Изображения: 48
Город: Кривой Рог
Пол: Муж
Зарегистрирован:26.09.2012
bola писал(а):
Сьогоднішній бонус) На цей раз справжній крокодил - поміняв ручки і ручне гальмо. Ну і традиційно розібрав, почистив, змазав і зібрав. Випробували з сином - все працює, але син на свому їде швидше)


Шо то за звір такий? Це для дорослих?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 15:05 

Сообщения: 54
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2016
rebel89 писал(а):
bola писал(а):
Сьогоднішній бонус) На цей раз справжній крокодил - поміняв ручки і ручне гальмо. Ну і традиційно розібрав, почистив, змазав і зібрав. Випробували з сином - все працює, але син на свому їде швидше)


Шо то за звір такий? Це для дорослих?


Написано, що від 7 років до 80 кг. Мені підходить) Зроблений китайськими майстрами під маркою Scooter. На фото його оригінальний вигляд, в мене не збереглися наклейка на основу і підніжка.

Думаю, що оригінал, з якого скопіювали, це Micro Sprite Alu


Вложения:
20012b.jpg
20012b.jpg [ 23.69 КБ | Просмотров: 1646 ]

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 15:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
bola писал(а):
Мені підходить)

Ганяв на такому - http://www.xootr.com/xootr-kick-scooters.html
Звір-машина! Правда, півдороги додому доведеться нести в руках :lol:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 15:38 

Сообщения: 54
Город: Львів
Пол: Муж
Зарегистрирован:03.04.2016
Volosaty писал(а):
bola писал(а):
Мені підходить)

Ганяв на такому - http://www.xootr.com/xootr-kick-scooters.html
Звір-машина! Правда, півдороги додому доведеться нести в руках :lol:


Крутий) У мого сина такий - Maxi Micro T, 2 роки тому купили йому, коли ще не був такий дорогий. До 14 років зможе їздити. Синові зараз 5 років, але він на свому самокаті їде швидше, ніж я)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 16:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Volosaty
По большому счёту, велосипедам такого класса и назначения - пофиг. Скорость и расстояние поездок у них сравнительно невысоки. Посмотри на автопогрузчики: там шины (имею ввиду те, котороые всё-таки пневматические) очень примитивно устроены. Шины даже для цивильных легковых автомобилей намного совершенне. Ну и что - поставим мы формульную шину на автопогрузчик. Его ходовые характеристики от этого не улутшатся. И не ухудшатся. Просто на шару потратим кучу денег. Что интересно, у небольших погрузчиков и легковых автомобилей шины примерно одинакового сечения. И снова слышу нотки, как будто грузоподъёмность велошины как-то зависит от толщины профиля :lol:

Цитата:
А поклонятися чому небудь - дурна ідея взагалі.

Ты не понял - я корректно попытался подать ту мысль, что кенда и рубена - недостойное говно. Вот не получается у меня корректность :lol:

Бюджетные изделия (любые) - обычно очень интересная ниша. Если в ней правильно маневрировать - можно здорово выиграть в цене и в качестве. А премиум-класс - не очень. Что лучше - Мерс или Бимер? Чисто религиозный спор. Эти изделия находятся на таком небе, где всё одинаково заоблачно и разговор о качестве вообще лишний.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 17:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
kisa писал(а):
Скорость и расстояние поездок у них сравнительно невысоки.

Снобізм детектед ;) "складень - недовелосипед"
На більш-менш рівній дорозі він нічим не поступається тій самій "Україні", а швидкість можна нагнати необхідним передаточним числом (більшість сучасних складнів йдуть з системою 52-56 зубів). Програвати великам з великими колесами він починає тоді, як маленьке колесо починає чіплятися об ями/горби.
Чому в тій самій Японіі і Америці досить популярні мінішоссери? Бо дороги дозволяють (хоча, були і Бруклінські фото, де дорога нічим не краща чим на моїй слободі :D )
Я ж казав, що люди на "недовелосипедах" намотують тисячі км
kisa писал(а):
Бюджетные изделия (любые) - обычно очень интересная ниша. Если в ней правильно маневрировать - можно здорово выиграть в цене и в качестве.

хз. Як не викручуюсь - і або г. занедорого, або не зовсім г. дорожче.
Прикинь, а деякі така само говорять про якусь Делі Тайр чи Росшина-Хачмас :facepalm: , і називають Кенду з Рубеною преміум-класом :D
Кенда/рубена/ЦСТ/ЧаоЯнг - мінімально пристойні ІМХО, різницю між ними часто непомітно. І добре видно різницю з Active Line швальби, хоча б в якості виконання і матеріалів. Я радий, що можу собі дозволити шваблю (хоч і маю до неї претензії), і різниця з ЦСТ відчутна. Ціна, правда, відрізняється вдвоє.
І відверто ненавиджу наших продаванів, які не возять бюджетні серіїї тих же конті чи мішлена, а тягнуть всяку невідому індо-в'єтнамську хню.

Навіть там, де китайська бюджетка за останні роки сильно піднялась в якості і може конкурувати з брендами (всяка електроніка - смарти/планші/і т.п.) - і там економія просто пре. "Дуті" батареї, крива схемотехніка, кривоваті прошивки, відверте плювання на теплові режими, забивання на допустимі режими і навмисне використання невідповідної елементної бази - неповний список. І будь-яка покупка такої продукції - свідомий компроміс.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 17:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Снобизм есть. Но не в этом случае. Я как раз считаю его велосипедом очень и очень. Но дальше 3 км ехать на нём при наличии полноразмерного дорожника я б плевал. Не едет он просто. Из-за колёс, какие звёзды не ставь. И проигрывать он начинает, когда эти колёса обороты набирают. А вот близко - за полкм до супермаркета - мне понравилось ездить на таком больше, чем на остальном своём велопарке. Писал.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 29.04.2016 18:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 1534
Город: Сквира
Пол: Муж
Возраст: 47
Зарегистрирован:02.08.2012
kisa писал(а):
Не едет он просто. Из-за колёс, какие звёзды не ставь.

(знизав плечима)
Їздив сам на 30-40км, свої 13-18км/год цей драндулет тримає без напрягу (тільки не на дюро і не на 46/19 - я так ногами швидко дригати не вмію :D ).
Єдине - руль з одним положенням для рук вибішує, починають пальці терпнути. І як в мордувінд - теж не радує, хоч лежак прилаштовуй.
І знову: сома, байк фрайдей, допелгангер, дахон/терн. На них людях на сотки їздять, як по асфальту чи втоптаний грунт.

Тільки що говорили з колегою - у нас в містечку ЦСТ немає. Взагалі, тільки камери трапляються. "Хто її по 200грн купувати буде!" :facepalm: Хачмас-воронєжшина, драстє :facepalm: (";№%"№;%:;:, таке в мене в кутку валяється - його і накачати не можна, і не їде воно ну ніяк, навіть на передньому колесі)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Назад у минуле. Аист 1984
СообщениеДобавлено: 30.04.2016 00:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 19192
Изображения: 13
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:07.10.2010
Ну вот видишь, сколько оговорок... А в супермаркет - идеально.

_________________
Крокодиловодство 2.0


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, 3, 4, 5, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.199s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'