ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| гребной тренажер цена |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 04.06.2016 09:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 161
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:27.03.2016
И педальки скрутить надо, глагол с сидушкой снять) и минимум 3 замка видимых и 2 "не видимых" быстро снимаемые стяжки на липучках. Главное самому не завтыкать.)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2016 20:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
я, безумовно, вибачаюся перед загальновизнаними форумними авторитетами в області юриспруденції, права і моралі, які глузують на сторінках теми, що наразі обговорюється, з пересічних громадян на догоду своєму непомірно роздутому ПВВ. Гадаю, що цей потік юридичної свідомості надає й мені право дещо тут записати.
Згадалося, як минулого року на покатеньці, оргом якої мені випадково довелося бути, ми ледь уникнули бійки з тубільцями в селі Рокитне. Річ в тім, що два учасника покатеньки, які покинули нашу групу незадовго до цього, намагалися увійти у місцеву крамницю зі своїми гламурними роверками, незважаючи на заперечення з боку продавчині та відвідувачів.
Так ось, мені байдуже, чи заперечує закон, чи ні, але я категорично не погоджуюся з тим, щоб поряд зі мною та моєю родиною хтось возив торгувальним центром свій ашан, так само, як і проти того, щоб поряд зі мною у громадському місці палили, вживали алкоголь, наркотики, матючиння, або статево злягалися, незалежно від того, чи забороняє це наше недолуге законодавство або викривлена свідомість цікавих особистостей, які позбавлені будь-яких обмежень, чи ні.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.06.2016 21:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Цитата:
я категорично не погоджуюся з тим, щоб поряд зі мною та моєю родиною хтось возив торгувальним центром свій ашан, так само, як і проти того, щоб поряд зі мною у громадському місці палили, вживали алкоголь, наркотики, матючиння, або статево злягалися
а я против идиотов, цыган и овуляшек.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 10:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 161
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:27.03.2016
+++ а я против типчиков которые одевают шлепки на носки, брррр лучше бы рядом стоял обдолбаный циган на велосипеде и курил приму без фильтра попивая пивко.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 10:24 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
Мне охранник в краковском Tesco объяснил всё популярно, что если вдруг алярм, тревога, эвакуация, то мой велосипед создаст препятствие и возможно нанесёт травмы эвакуируемым. Поэтому иди пан на улицу, и привязывай на выделенной велопарковке.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 13:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 161
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:27.03.2016
Боюсь что под этот предлог можно поставить все что угодно. даже "нельзя пускать людей едящих бананы" вдруг человек не успеет доесть и начнется тревога, а кто то возьмет и упадет на банановой кожуре(
Людей со скейтами, людей на роликах, санками, большими рюкзаками.
По крайне мере это точно не объяснение, почему не пускают, а так из теории)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 13:49 
Аватара пользователя

Сообщения: 141
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.09.2014
IOleg писал(а):
я, безумовно, вибачаюся перед загальновизнаними форумними авторитетами в області юриспруденції, права і моралі, які глузують на сторінках теми, що наразі обговорюється, з пересічних громадян на догоду своєму непомірно роздутому ПВВ. Гадаю, що цей потік юридичної свідомості надає й мені право дещо тут записати.
Згадалося, як минулого року на покатеньці, оргом якої мені випадково довелося бути, ми ледь уникнули бійки з тубільцями в селі Рокитне. Річ в тім, що два учасника покатеньки, які покинули нашу групу незадовго до цього, намагалися увійти у місцеву крамницю зі своїми гламурними роверками, незважаючи на заперечення з боку продавчині та відвідувачів.
Так ось, мені байдуже, чи заперечує закон, чи ні, але я категорично не погоджуюся з тим, щоб поряд зі мною та моєю родиною хтось возив торгувальним центром свій ашан, так само, як і проти того, щоб поряд зі мною у громадському місці палили, вживали алкоголь, наркотики, матючиння, або статево злягалися, незалежно від того, чи забороняє це наше недолуге законодавство або викривлена свідомість цікавих особистостей, які позбавлені будь-яких обмежень, чи ні.

Ну так у другому повідомлені теми, Ви самі ж і почали?) Адже Ви зазначили, що то є «громадське місце» і все. Я можу сказати, що не всі громадські місця мають заборону на знаходження у них велосипеда. Якщо розглядати ТЦ, то для функціонування є Правила торгівлі на ринках,
Правила торгівлі на ринках міста Харків. Там є вимоги до територій. Адміністрація зобов'язана їх дотримуватись, створювати умови,
відповідати вимогам санітарних, протипожежних
правил та безпечних умов праці,забезпечувати вільний прохід
покупців та належну культуру обслуговування, забезпечувати безпечне пересування людей. Отже, те все що Ви сказали з приводу, що Вам не подобається(ашани, бухі тощо) то воно і так заборонено.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 14:14 

Сообщения: 1290
Изображения: 6
Город: Алексеевка
Пол: Муж
Зарегистрирован:22.06.2009
Все тему не читал, если можно кратко - могу я вслед за ТС (с велосипедом) заходить в ТЦ со своим мотоциклом или мопедом? Обязуюсь мотор заглушить перед входом :D

_________________
Cube AMS 120 29er'12 Custom
Specialized Hardrock Sport Disc Ti 29er'10


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 14:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 896
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:15.05.2016
для IOleg

IOleg писал(а):
я, безумовно, вибачаюся перед загальновизнаними форумними авторитетами в області юриспруденції, права і моралі, які глузують на сторінках теми, що наразі обговорюється, з пересічних громадян на догоду своєму непомірно роздутому ПВВ. Гадаю, що цей потік юридичної свідомості надає й мені право дещо тут записати.


Дело все в том, что "визнання пересічними громадянами на цьому форумі" меня мало заботит, у меня другие авторитеты. Я лишь высказал свое мнение по данному вопросу, подкрепил его цитатами из нормативно-правовых актов. И все это не столько для того, чтобы переубедить тех, кто тут спорит со мной (здесь, скорее всего, без шансов - многие просто не умеют признавать ошибки, а на форуме - и подавно), а больше с целью рассказать людям, которых заинтересует обсуждаемая тема, как устроены наши Законы. Я уверен, что путь с цивилизованному обществу - лежит как через знание и соблюдение законов, так и через правильное их написание и применение. Поэтому - чем больше людей правильно эти законы понимает - тем лучше жить, в том числе мне и моей семье.

Интересно, откуда мысли о "догоду своєму непомірно роздутому ПВВ"? О того, что я просто не согласен с мнением некоторых форумчан? О того, что мои доводы пока никто не опровергнул? От того, что я на "велосипедном" форуме не ограничен темами по поводу "крокодиловодства", "напилинга" и "баттинг отстой"? :)

_________________
Вы имеете право думать обо мне, как сочтете нужным. Я имею право не соответствовать вашим представлениям. Общественное мнение — это мнение тех, кого не спрашивают.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 15:26 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
дляTascioni
я перепрошую, але, навмисне перечитав своє повідомлення і так і не знайшов в ньому посилання особисто на вас або на ваші повідомлення у цій темі. не розумію, чому ви сприйняли згадку про непомірне роздуте ПВВ як особисту образу.

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 15:52 
Аватара пользователя

Сообщения: 8724
Изображения: 0
Город: der kalte Berg
Пол: Не указан
Зарегистрирован:04.03.2012
zdorov7
Чомусь менi здалося, що ви читали процитоване повiдомлення по дiагоналi, бо особисо я не вживав термiн громадське мiсце, а лишень згадував про його розумiння ТСом

_________________
:roadbike:
треки http://www.gpsies.com/mapThumb.do?username=Doktor66


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 16:32 
Аватара пользователя

Сообщения: 178
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:12.05.2010
Вангую тему на 300 страниц, где будут переливать из пустого в порожнее можно или нельзя заходить с велом в ТЦ


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 18:38 
Аватара пользователя

Сообщения: 141
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:20.09.2014
IOIeg, прошу вибачення, дійсно, не так зрозумів!) А що там за зображення, бо не видно)
А тепер для тих, хто вважає свій велосипед ТЗ! Шановні! Є близько 16 визначень що таке ТЗ. Ви тут пишете, згідно ПДР України велосипед це ТЗ. Так відповідно тих же ПДР закон «Про дорожній рух» забороняється експлуатація незареєстрованних ТЗ! Ну де Ваші номера? А де ж посвідчення водія? Йдемо далі, якщо у Вас стибрили велосипед, поліція зареєструє це як крадіжку чи як незаконне заволодіння ТЗ? Якщо 15 річна особа на дорозі велосипедом, порушує правила дорожнього руху, в результаті чого буде заподіяні тілесні ушкодження середньої тяжкості- Ви думаєте його дії будуть кваліфікувати за Ст. 286 ККУ??? І де Ваш поліс страхування, як без нього катати на ТЗ??? Цікаво, справді?
А якщо до ТЦ зайде дитина, ну нехай навіть у супроводі дорослого, з не реально великим дитячим авто, чи заїде. Ви теж будете стверджувати, що то є ТЗ згідно пдр???
Я не кажу, що з велосипедом можна ходити ТЦ, ні, не можна, але не через те що то ТЗ.

Надіслано від мого HUAWEI P7-L10, використовуючи Tapatalk


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2016 19:47 
Аватара пользователя

Сообщения: 161
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:27.03.2016
Вообще то велосипедист как и пишеход участники "дорожньго руху", вот раньше у нас не было закона который вынуждал мопеды до 50куб см регистрировать и даже права не нужны были и что, с ними ходили по ТЦ? Или может мопед тоже не был транспортным средством?)
Кстате без страховки ездить не запрещено) можно спокойно ездить, я тому пример, уже год :))) но каждый уже сам решает это для себя) кстате по чем сейчас страховка цивилка?) 2 года назад 180 вроде была)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 07.06.2016 09:36 
Аватара пользователя

Сообщения: 896
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:15.05.2016
IOleg писал(а):
дляTascioni
я перепрошую, але, навмисне перечитав своє повідомлення і так і не знайшов в ньому посилання особисто на вас або на ваші повідомлення у цій темі. не розумію, чому ви сприйняли згадку про непомірне роздуте ПВВ як особисту образу.

А... вот оно что...

Over писал(а):
Все тему не читал, если можно кратко - могу я вслед за ТС (с велосипедом) заходить в ТЦ со своим мотоциклом или мопедом? Обязуюсь мотор заглушить перед входом :D

Сторонники "свободного входа", не оставляйте без внимания вопрос Over, мне бы тоже было интересно послушать на него ответ.

zdorov7 писал(а):
А тепер для тих, хто вважає свій велосипед ТЗ! Шановні! Є близько 16 визначень що таке ТЗ. Ви тут пишете, згідно ПДР України велосипед це ТЗ. Так відповідно тих же ПДР закон «Про дорожній рух» забороняється експлуатація незареєстрованних ТЗ! Ну де Ваші номера? А де ж посвідчення водія? Йдемо далі, якщо у Вас стибрили велосипед, поліція зареєструє це як крадіжку чи як незаконне заволодіння ТЗ? Якщо 15 річна особа на дорозі велосипедом, порушує правила дорожнього руху, в результаті чого буде заподіяні тілесні ушкодження середньої тяжкості- Ви думаєте його дії будуть кваліфікувати за Ст. 286 ККУ??? І де Ваш поліс страхування, як без нього катати на ТЗ??? Цікаво, справді?
А якщо до ТЦ зайде дитина, ну нехай навіть у супроводі дорослого, з не реально великим дитячим авто, чи заїде. Ви теж будете стверджувати, що то є ТЗ згідно пдр???
Я не кажу, що з велосипедом можна ходити ТЦ, ні, не можна, але не через те що то ТЗ.


Давайте по порядку, а не все смешивать в одном тазу:

1. "16 определений, которые нам не нужны".
Зачем нам понятие "транспортное средство", когда мы говорим о понятии "велосипед"? В ПДД четко написано, что велосипед - это транспортное средство. Найдите мне 16 определений (нормативных) велосипеда, ну или одно единственное, где будет написано, что велосипед это не транспортное средство. А с тем, что определений транспортных средств множество я даже не спорю - автомобили, автобусы, корабли, самолеты, прицепы, специальный транспорт, для людей, для коров и т.д. и т.п. и у каждого свой статус и правила использования. Только где там велосипед в определении, предположим, "транспортное средство специализированного назначения" в Законе "Про автомобільній рух"?

2. "Незарегистрированное транспортное средство".

Давайте использовать Закон полностью, а не только его отдельные статьи.
Так, согласно части 3 статьи 24 Закону Украині "Про дорожній рух":
"Державній реєстрації та обліку підлягають призначені для експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування транспортні засоби усіх типів: автомобілі, автобуси, мотоцикли всіх типів, марок і моделей, самохідні машини, причепи та напівпричепи до них, мотоколяски, інші прирівняні до них транспортні засоби та мопеди, що використовуються на автомобільних дорогах державного значення."

Т.е. Закон Украины "Про дорожній рух" не предполагает государственную регистрацию велосипедов. Поэтому эксплуатация незарегистрироыванного велосипеда не нарушает положения статьи 37 того же Закона.

3. "Посвідчення водія"
Давайте внимательно почитаем пункт 2.1 ПДД:

2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
а) посвідчення водія на право керування транспортним засобом відповідної категорії;

Согласно ПДД, механічний транспортний засіб - транспортний засіб, що приводиться в рух з допомогою двигуна. Цей термін поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт;
Таким образом, учитывая что велосипед не есть механическим транспортным средством - удостоверение водителя для управления им не требуется.

Такой же вывод следует и из положений частей 1и 9 статьи 15 Закона Украины "Про дорожній рух":
часть 1
Кожний громадянин, який досяг визначеного цим Законом віку, не має медичних протипоказань та пройшов повний курс навчання за відповідними програмами, може в установленому порядку отримати право на керування транспортними засобами відповідної категорії.

часть 9
"Право на керування транспортними засобами відповідної категорії підтверджується посвідченням водія транспортного засобу з установленим терміном дії"

Учитывая, что велосипед не относится ни к одной из категорий, указанных в статье 15 Закона Украины "Про дорожній рух", опять таки - удостоверение водителя для управления им не требуется, да еще и нет права получить такое удостоверение :)
Хотя лично я считаю - что было бы неплохо обязать и велосипедистов, которые ездят по дорогам, с определенного возраста сдавать екзамен и получать права.

"С велосипеда на нары в 15 лет" :)
Согласно статьи 2 Уголовного кодекса Украины:
"Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося шістнадцять років".

Если же возьмем после 16 лет - см. ниже (*)

"Страховка"
Преамбула Закона "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів":

Цей Закон регулює відносини у сфері обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних
засобів
(далі - обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності) і спрямований на забезпечення відшкодування
шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну потерпілих при експлуатації наземних транспортних засобів на території України.

Пункт 1.5. статьи 1 Закона Украины "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів":
наземні транспортні засоби (далі - транспортні засоби) - це пристрої, призначені для перевезення людей та/або вантажу, а також встановленого на ньому спеціального обладнання чи механізмів, які підлягають державній реєстрації та обліку у
територіальних органах Міністерства внутрішніх справ України
та/або допущені до дорожнього руху, а також ввезені на митну
територію України для тимчасового користування, зареєстровані в інших країнах.

Как мы установили выше - велосипеды не подлежат государственной регистрации - а поэтому и зеленую карту на велосипед оформлять не надо, т.к. положения Закона "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" на велосипеды не распространяется.

"Незаконне заволодіння транспортним засобом"
Примечание в статье 286 Уголовного кодекса.
Під транспортними засобами в цій статті та статтях 287, 289 і 290 слід розуміти всі види автомобілів, трактори та інші самохідні машини, трамваї і тролейбуси, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби.

(*)
Велосипед не есть транспортным средством, про которые говорится в статьях 286, 289, поэтому полиция будет верно квалифицировать "стибревание велосипеда" по статьям 185/186/187 Уголовного кодекса, а велосипедиста не могут привлечь к ответственности по статье 286 Уголовного кодекса.

Про ребенка и игрушечное авто - no comments. Т.к. ребенок не несет ответственности за совершение большей части правонарушений и преступлений.

Вывод. Есть много разных транспортных средств, среди которых есть и велосипед. Однако правила и требования для разных транспортных средств - разные.

Для понимания - я говорю, что велосипед это транспортное средство.
Я никогда не говорил, что велосипед - это МЕХАНИЧЕСКОЕ транспортное средство.

_________________
Вы имеете право думать обо мне, как сочтете нужным. Я имею право не соответствовать вашим представлениям. Общественное мнение — это мнение тех, кого не спрашивают.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.123s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'