ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/address.php?city=Чернигов |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 22.11.2016 22:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 1803
Изображения: 88
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 34
Зарегистрирован:10.02.2015
Шайтаныч писал(а):
Имо, на таком байке более просто выглядящие кантрийные 535е смотрятся уместнее, чем АМ-ные технологичные Zee, в особенности, если учесть, что калиперы там остались 535е. К тому же, серебро ручки 535х перекликается с raw Alu рамы, если уж говорить об эстетике.

:yes: я б не міняв би, але то діло хазяйське :smile:

_________________
Душевный кастом на крутом оборудовании!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Соображения экономии тормозов...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 30.12.2016 22:40 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Поскільки до ровера я вже відношусь посерйозніше, захотів я людські педалі, такі на яких мені їздити ше більше захочеться. Головним критерієм було знайти педалі для їзди по місті, де часто треба зупинятись, ну шоб i виглядали відповідно. Довго я шарив інтернетом в пошуках, доки не натрапив на топталки Saint, але і вони були більше схожі на платформи чим на стандартні педалі. А тоді я натрапив на "НИХ" - Wellgo M111. Спочатку пошукав інформацію про них в інтернеті, котрої виявилось дуже мало, але потім натрапив на альбом з їх детальними фотографіями. Стало зрозуміло шо підшипник в них тільки один але навіть це мене не відрадило від того шоб я їх придбав. Одразу і перевірю скільки на них можна наїздити і як вони себе покажуть. Купляв на ебеї 19 грудня, і от сьогодні забрав з почти, видно їх не почтою послали а сам Дід Мороз з Тайваня привіз їх мені під ялинку.
Самі педалі зроблені i виглядають насправді добре, коли кручу вісь то вона дуже гладко обертається. Я мегазадоволений, a решта покаже тільки час. (Не реклама)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.12.2016 09:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
kycerjaska писал(а):
А тоді я натрапив на "НИХ" - [b]Wellgo M111[/b


Такі педалі ногу погано тримають. Звичайно, можна з тукліпсами використовувати, але тут звичайні контакти краще - легше ногу вивільняти.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.12.2016 10:25 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
мне литые корпуса вопшэ не оч. хотя вид у этих педалек неплох.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.12.2016 15:00 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
@noxin писал(а):
Такі педалі ногу погано тримають. Звичайно, можна з тукліпсами використовувати, але тут звичайні контакти краще - легше ногу вивільняти.

Ви мабуть неуважно читали, я ще раз напишу: педалі для міста. Про ніякі контакти і речі йти не може, а тукліпси будуть зайвими. Тобто поїхаті в магазин, поїіхати по справах чи просто поїхати покупатись на ставок. :)
Aleksei Dmytren писал(а):
мне литые корпуса вопшэ не оч. хотя вид у этих педалек неплох.

Перед тим як придбати педалі, я переглянув всі свої запаси, все що було... Якраз єдині котрі були в задовільному стані мали литий корпус, це Wellgo LU-C27G, я і їх спробую привести в порядок якщо знайду заглушку котрої в них невистачае.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 31.12.2016 15:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
имею ввиду рамка литая. корпус понятно.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 29.01.2017 18:57 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Трохи підніму свою тему, поділюсь новинами і взагалі...
В кінці минулого року на місцевому форумі хтось майже даром віддавав хорошу Сігму з порваними дротами, так от я її забрав. Ремонт зайняв десь годину, і я її поставив на один зі своїх байків, і почав шукати для нього магніт на шприху. Купляти я його не хотів, бо в цьому випадку би вийшло шо магніт коштував більше ніж сам спідометер. Поскільки спідометер я поставив на ровер котрим майже не їзджу, я про то досить швидко забув, до вчорашнього дня. Вчора я приніс до хати цей магніт, я навіть приніс більше ніж сам чекав: магніт на колесах Mavic CrossRide 29". Ці колеса вилізли на барахолці і я одразу списався з продавцем а вечором їх забрав. Тепер в мене є магніт і колеса котрі треба буде продати, попередній власник вказав шо колеса не в ідеальному стані але я не парюсь. Я не зміг їх не купити, ціна була смішна. Взагалі в мені сидить якись жук який мене часто спонукає шось таке придбати, хоча я ці деталі не використовую але просто мушу їх придбати. Так в мене появився нова-новісінька задня перекидка XTR, вилка Reba Solo Air, шатуни SLX у відмінному стані, ше одні Mavic CrossRide UB правда в них задня втулка тріснута але це не завадило мені їх купити (тепер перебуваю в активному пошуку задньої втулки до цих коліс, якщо її маєте пишіть) і тше купа всілякої всячини.
Була спочатку ідея скласти фул двадцять шістку, потім ригідну двадцять девятку, але в результаті здоровий глузд переміг. Тепер треба розпродати все і ше трошки, не думаю шо то завдасть багато клопотів. Через мої руки пройшло багато запчастин, багато роверів і істиною для мене залишається те шо не треба гнатись за новизною, для щастя вистачить старий ровер і хороша компанія, іменно хороша компанія вам і з того ровера зробить ракету.
А ше я купив окуляри, взяв неоригінальні POC, на справжні було шкода грошей та і цінник там ніразу негуманний! Послідні роки я ганяв в окулярах місцевого бренду Relax на фотографіях вони гірчичні. Минулого року купив чорні того-самого бренду, одразу був задоволений але швидко зрозумів шо вибір я зробив невірний, причина невірного вибору була банальна: невистачало досвіду... Шо в них поганого, нічого якшо ви їздите середньою швидкістю в хорошу погоду. А от коли ви починаєте іхати трохи швидше очі одразу починають сльозитися від потоку повітря який проникає коло оправи, і те саме відбувається коли температура падає нижче 10 градусів. Після примірки "Поців", можу сказати шо в них таких повітряних потоків небуде, і ше великий плюс для мене: вії не будуть діставати до скла, шо стається нормально на всіх моїх окулярах, в жаркі дні це завдає багато клопоту.
Пробував знайти тему де обговорюють окуляри, але незнайшов, можливо варто було її створити, поскільки то невідємна частина їзди на ровері, але поки тут а далі буде видно.
І купа фотографій шоб зробити історію ще яскравішою.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 16:48 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Добряче мене Мавіки поперли, як бачу десь за файну ціну, просто мушу собі іх придбати. Так в мене минулого місяця завелись Мавіки з тріснутою задньою втулкою в місці кріплення однієї шприхи, був якись один рік в якому це була їх хвороба. Втулка ремонту не підлягає, і от шукав донора... Спочатку мені перед носом забрали задню втулку Mavic Aksium Race, але потім натрапив н пару коліс Mavic CrossRide UB різного року виготовлення (бонусом з колесами йшла резина), але як донори задньої втулки нічого кращого знайти нереально, а то шо залишить розпродам. Для тих кому цікава ціна, я винесу її вниз і залишу в місцевій валюті. Тут ше цікава деталь: ті перші колеса для котрих я шукав донора Правильні, чого я так пишу? А річ в тому шо вони виготовлені у Франції, ну як тут не напрягтись і не перекинути?!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Тепер як тільки появляється трохи часу я йду і кручу ровери, перебираю і переросприділяю запчастини. Як я вже писав, позбавляюсь зайвого, то шо я так важко наживав. І от недавно поміняв на ровері жінки майже все, лишилось знайти їй гарні колеса (скоріше за все то будуть мавіки про які я писав вище), і можна заспокоїтись. На ровері замість дуалів LX, поставив переключатилі Grip Shift і тормозні ручки ХТ, плюс вібряки ХТ. Я завжди тепло згадую Grip Shift, в мене вони були на першому ровері котрий я придбав тут.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Мавіки 29" про котрі я писав, постояли в мене тиждень після чого я їх продав (700Кč), за той час було проведено "дослідження" ринку 29" рам, висновок мене взагалі непотішив. Варіантів для мене взагалі нема, тут тільки продавити всі свої 26 і складати 29, але я на таке неготовий піти, і надалі продовжую себе переконувати шо 27,5 і 29 це тільки маркетинг. А ше треба брати в увагу шо я простий смертний і в змаганнях участі не приймаю, висновок надіюсь розуміють усі.

Mavic CrossRide UB Made in France - 1400Kč
Втулкa Mavic Aksium Race - 450Kč
Mavic CrossRide UB "донори" - 1200Kč
Mavic CrossRide 29" куплено - 500Kč
Mavic CrossRide 29" продано - 700Kč


Последний раз редактировалось kycerjaska 15.02.2017 18:00, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 16:51 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
Мавик - специфичный товар. Как Нокия на закате. Посмотрите где и на каких соревнованиях был мавик в девяностых-начале нулевых, а где сейчас?

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 17:14 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
GriftShift

Grip Shift
kycerjaska писал(а):
тормозні ручки ХТ, плюс вібряки ХТ.

ой, сучасні? :shock:

а чому на 739-ті поставив canti?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 17:59 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Aleksei Dmytren писал(а):
Мавик - специфичный товар.

Про мавіки повністю згідний шо специфічний товар, був час шо дуже хотів придбати нові дискові, але попустило, і от ні крапельки не жалкую шо не взяв. І з моєї точки зору тепер важко найти хороші/легкі колеса під вібрейки, тут мавік рулить, плюс в них проми.
RostiTorth писал(а):
ой, сучасні? а чому на 739-ті поставив canti?

Tak 739 заточені під обоє, там тільки треба переставити проставки на ручці...

А шо стосується Ghost, хай поки залишається так.
Про грідшіфт, шо тут скажеш -помилився.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 18:00 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
Tak 739 заточені під обоє, там тільки треба переставити проставки на ручці

не погоджуюсь. :-P


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 18:09 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
RostiTorth писал(а):
не погоджуюсь. :-P

:facepalm:
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 18:14 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
:facepalm:


Вложение:
96XT.jpg


http://fcdn.mtbr.com/attachments/drivet ... 608738.pdf

Вложение:
738-739.JPG


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 15.02.2017 18:42 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Лишу як є, нашо ти мені то показав?! :cry: Тепер плюс одна проблема, i без того є шо робити! Я от надумав рульову поміняти, і поки незнаю шо ставити, в кандидитих Ritchey Logic V1 i Tioga Alchemy, ше чекаю може шось краще підвернеться.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.212s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'