| купити туристичний килимок в Україні |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Рівненська сотка "Рівно100"
СообщениеДобавлено: 23.02.2017 18:01 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Т.е. стоит воспринимать как должное и не задавать дурацких вопросов? :D
А по сути ценообразования продолжать оставаться в неведении... :facepalm:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рівненська сотка "Рівно100"
СообщениеДобавлено: 23.02.2017 18:07 

Сообщения: 54
Город: Вараш
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:26.12.2010
Це світова тенденція. Переважно всі заходи мають градацію по оплаті в залежності від часу реєстрації. Це мотивує учасника зареєстуватись і готуватись до заходу залучити своїх друзів. Дешева рання реєстрація йде в мінус для оргів, але це можливість побачити зацікавленість у даному заході, і залучити спонсорів для організації заходу на найвищому рівні (а це і люди, які обслуговують захід(їх кількість), організація пунктів харчування, фінішу. підготовка сувенірів). Якщо всі будуть чекати останнього дня чи старту, то захід чекає поразка, бо за пів дня надрукувати медалі, номерки і купи харчування у день заходу - не можливо!
І тут у Вас є вибір погодитись з такими умовами чи ні. Я думаю на цьому питання закрите, якщо щось не зрозуміло, то організуйте подібний захід і тоді поговоримо.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рівненська сотка "Рівно100"
СообщениеДобавлено: 23.02.2017 18:10 

Сообщения: 54
Город: Вараш
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:26.12.2010
bl@ckM@N писал(а):
real SIMON писал(а):
bl@ckM@N, перепрошую, Ви професійний гонщик? Є впевненість в одержанні премії з призового фонду? Тоді краще прийняти участь у про турі ( там призовий фонд відповідний :roll: ).
А що до Одеси - там не тільки фонд, а й "внєочєрєдноє воінскоє званіє", мабуть, можуть присвоїти... :D А якщо серйозно, то люди, мабуть, беруть участь у таких заходах заради спілкування та можливості побувати в нових місцях. Розміркувань самі - смішно вимагати платню за участь, скажімо, у "Велодні". :wink:

real SIMON, на жаль, не професійний. Але ж погодьтеся, хіба не мрія кожного велосипедиста отримувати гроші за свою улюблену справу, тобто за те, що ти крутиш педалі?
Про Тур? - Я тільки за, якщо виступите моїм спонсором,, а то власних ресурсів буде замало.
Цікавий ви критерій ввели для перевірки моїх сил - "впевненість". Як же її руками помацати, чи приладом виміряти? Чи , може, на слово мені повірите... Скажу, що техніку відповідного рівня і трохи здоров'я для швидкісної їзди маю, а впевненість - то таке (с) :"":
Не знаючи дороги і своїх суперників - не може бути ніякої впевненості.
А велодень у кожного свій,, сумніваюсь, що велосипедисти з Рівного приїжджають до нас, це ж не сусідня Полтава. Я вибираюсь на таке дійство хіба що заради масовки, а так - парадний темп мене бісить, більше полюбляю темп "Вітер в харю - я фігарю" :velobig:
І тим більше, я не в праві щось тут вимагати. Просто, якщо вже рекламується цей захід на нашому форумі, сприймайте мій пост, як дружню пораду від потенційного учасника. :wink:

Я думаю на цьому заході вам заробити не вийде, навіть якщо і приїдете першим. Тому в вашому варіанті краще не витрачати час та кошти.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Рівненська сотка "Рівно100"
СообщениеДобавлено: 30.03.2017 22:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
JannadArk писал(а):
Це світова тенденція. Переважно всі заходи мають градацію по оплаті в залежності від часу реєстрації. Це мотивує учасника зареєстуватись і готуватись до заходу залучити своїх друзів. Дешева рання реєстрація йде в мінус для оргів, але це можливість побачити зацікавленість у даному заході, і залучити спонсорів для організації заходу на найвищому рівні (а це і люди, які обслуговують захід(їх кількість), організація пунктів харчування, фінішу. підготовка сувенірів). Якщо всі будуть чекати останнього дня чи старту, то захід чекає поразка, бо за пів дня надрукувати медалі, номерки і купи харчування у день заходу - не можливо!
І тут у Вас є вибір погодитись з такими умовами чи ні. Я думаю на цьому питання закрите, якщо щось не зрозуміло, то організуйте подібний захід і тоді поговоримо.


Дуже дякую! Тепер все логічно та зрозуміло - питання закрите. Вдалого вам проведення заходу!

_________________
NO FAT NO PARTY


Тема поднималась пользователем JannadArk 30.03.2017 22:08.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1, 2, Bce


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.096s | 20 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'