ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| https://veliki.com.ua/dir_sled.htm |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 07:53 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
andr писал(а):
Scott SUB почали випускати у 2005 році, тому він явно не 1990-х років. Чи ви таким оригінальним методом оцінюєте, як виглядатимуть ваші колеса на чомусь з 90-х?

Тема давно вийшла за рамки обговорення роверів девяностих, і Скот тут не вперше проскакує. Требе її перейменувати в щось типу своєго гаража, але тут така назва давно охороняється патентами.
andr писал(а):
Ободи DP 2000 - вельми безглузда модель, вигадана виробником задля різноманіття, аби потрафити смакам десятирічних хлопців, і саме через це така високопрофільна.

От і мені як якомусь школяру ці ободи сподобались високопрофільністю, та і на ровері вони виглядають пристойно.
andr писал(а):
З яким саме ободом Mavic ви, до речі, порівнюєте DP 2000 за вагою?

Я порівнюю Mavic XM319 Disc, хоча правільно буде сказати що я не порівнюю самі рафки, я порівнюю колеса так як вони є.
andr писал(а):
Ви хочете мати комплектні колеса Mavic (якої саме моделі?) чи оті колеса з фото, де ободи Mavic, а втулки XT? А на яких втулках DP 2000?

Я вагаюсь чи ставити ті колеса з фото Мавік/ХТ, чи залишити ДП2000/Деоре 535.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 13:02 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Біля 250 г різниці на одному ободі. Півкіло разом. Якщо для вас краса та гордість важливіші, ніж півкіло коліс, то нагадаю, що усі вдалі й швидкі MTB-колеса десь із семи метрів виглядають однаково.

Изображение


Та це не заважає їздити на них швидше, ніж на тих колесах, які називають гарними.
З іншого боку, чому б не взяти, так би мовити, зовсім гарні, довершено гарні, абсолютно гарні колеса?
Изображение

Изображение

Изображение

Щоправда, вони трохи важчі, ніж звичайні. Десь удвічі.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 14:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
дп2000 виглядають дуууже важко та неспортивно, на мiй смак, звicно.
Якщо притримуватись стилiстики олдскулу - треба брати ободи бiльш коробчастi

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 28.07.2017 15:13 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Мушу додати що цей Скотт кручу з цікавості і зовсім не намагаюсь його зовнішність втримати відповідно до дати його виходу на ринок. Це ще одна моя іграшка, в котрій я можу реалізувати речі котрі я вважаю цікавими, чи ті котрі вважаю функціональнішими. І в слово "функціональнішими" я вкладую зовсім не стандартний сенс. Так наприклад на ровері встановлені тормозні ручку Zee в поєдднанні з стоковими 535-ми каліперами. Так само там встановлений задня перекидка 770-а з короткою лапкою, тут треба додати що коли я залітаю в меньшу ямку чи зїжджаю з бордюра, то та падлюка бє об раму. В планах заміна 972-ю на котру буде встановлено коротка лапа від 810-ї, і в теорії то має виправити цей недолік.
Хлопці, дякую за конструктивну критику.

Довго нічого гідного знайти не попадалось, а от сьогодні пощастило бо інакше то назвати не можна. Втримаюсь від написання довжелезного опису, тут фотографії говорять самі за себе, тільки додам що рама скота(20,5") така як треба!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Последний раз редактировалось kycerjaska 21.01.2018 23:12, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 29.07.2017 16:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
andr писал(а):
З іншого боку, чому б не взяти, так би мовити, зовсім гарні, довершено гарні, абсолютно гарні колеса?
Изображение

Изображение

Изображение

Щоправда, вони трохи важчі, ніж звичайні. Десь удвічі.


Це якщо сучасні брати :D
А в 90-х були легші
Изображение

Заднє SPIN 26, 1140 г.
Переднє 1000 г. За міцністю це швидше АМ колеса


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 16.08.2017 20:44 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Трохи підійму свою тему, можливо комусь буде цікаво. В пошуках ідеала післля того як на Scott встановив задню "модернізовану" перекидку XTR 972, стало зрозуміло що в цей сетап так і просяться інкші шатуни. Трохи пошарившись в інтернеті вибір впав на шатуни Кода, якщо бути точнішум то на CODA Tarantula, сподобались вони мені своєю правільною формою. Добавив декілька оголошень, одно навіть на ретробайк коу юкей, де мені через день запропонували старші шатуни на квадрат, але мене більше цікавили під окталінк, і я декілька днів мовчав. А в суботу 12 серпня, на місцевому форумі я побачив оголошення в якому продавали Cannondale CODA CX2, одразу подзвонив і домовився що приїду забрати. Ясно що їхати я вирішив на ровері, всьго то 45 кілометрів в один бік, скочу одразу вперед і скажу що цілком вийшло без 3 кіломтрів сотня.
Ця подорож виявилась самою цікавою зі всіх, я настільки вірив собі і своїм колесам шо заплатив за це! Закинувши в рюкзак 2 літри води я вирушив. Вже на 20 кілометрі коли зупинився звіритись з навігатором, зрозумів що переднє колесо підспущене, оглянувши його знайшов тоненький кусок дроту котрий стирчав з колеса. Перше що пронеслось в голові було: приїхав, але попанікувавши пару хвилин зібрався з думками і побачив недалеко коло магазину запаркований мінівен з ровером, почекав коли прийде власник попросив в ньго камеру, на що власник автівки відповів шо запасної не має. Я розвернувся і пішов до ровера, відійшовши на метрів 20 я почув як мене гукає водій, обернувшись я побачив як він несе набір для латання дир. Колесо я заклеїв за декілька хвилин, ясно шо і насоса в мене не було, тому довелось телепати на заправку, цілком така невинна дрібниця в мене забрала близько години. Накачавши колесо поїхав далі, звістно вітер дув проти мене і склалось таке враження що весь час я їду на підйом, всю дорогу туди я страждав. Як висновок скажу, що дуже вірив Великому Яблуку з їхнім захистом, тепер за межі міста без камери, насоса, латок і ключів я не поїду.
Доїхавши до продавця, він мене запросив до себе в майстерню, де показав декілька своїх дорожніх роверів Colnago, один МТБ на титані і купу наповину розібраних роверів і запчастин до них, та ще i про кожен з них він росказав маленьку історію, мене здивувало що у всіх його байків була дюймова рульова. Я розповів йому історію своєго, показав ще фотогграфії Маріна, і тут він дістав з коробки голубі Tektro RBP 866 котрі в результаті мені і продав. Я тепер правда вагаюсь чи варто їх ставити на Марін, бо тоді їхній колір втратиться на фоні передньої вилки, ше подумаю про то. Плюс прийшли бонки для шатунів, минулі що замовив виявились замалими. Отакий цікавий день в мене був...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.08.2017 01:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
То ви купили шатуни CX2 та гальма? А решта дріб'язку до гальм?
Між іншим, сорочкам тросів потрібно знайти підпори.

Изображение


Корба CX2 хоч і дуже гарна й легка, та можливі такі-сякі проблеми. Здається, ці шатуни у профіль досить прямі, тому навіть при емтебешній каретці з довгим валом можуть чіпляти за нижні пера. Не кажу, що так буде напевно, проте якась імовірність є.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.08.2017 09:04 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Шатуни CODA - бомба. :good: Шукав подібні коли робив Cannondale M900 - в нас не знайшов.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.08.2017 14:52 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
andr писал(а):
То ви купили шатуни CX2 та гальма? А решта дріб'язку до гальм?

Купив шатуни(друга фотографія) і кантіки, кантіки так як є на фотографії без дрібязку.
andr писал(а):
Між іншим, сорочкам тросів потрібно знайти підпори.

Тут я не зовсім розумію що Ви маєте на увазі? Наразі на Маріні ітак встановлені кантіки, досить їх просто поміняти...
real SIMON писал(а):
Шатуни CODA - бомба. :good: Шукав подібні коли робив Cannondale M900 - в нас не знайшов.

А шатуни насправді бомбезні, вони нові-новісінькі, просто повезло попасти на то оглошення. Ще недавно мені продукція Кода взагалі не подобалась, а от як побачив Coda Tarantula а після того потримав в руці CX2 одразу оцінив, кароче гідний виріб. В профіль ці шатуни насправді зовсім не прямі, але мій урбан-байк підуть, тільки їх туда шкода монтувати. Тому і надалі проглядаю барахолки можливо натраплю на Tarantula під окталінк, ще мені подобаються RooX XC, просто хочеться бачити на ровері щось цікаве та не повсякденне...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 17.08.2017 17:42 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
andr писал(а):
Між іншим, сорочкам тросів потрібно знайти підпори.
kycerjaska писал(а):
Тут я не зовсім розумію що Ви маєте на увазі? Наразі на Маріні ітак встановлені кантіки, досить їх просто поміняти.

А, тоді добре.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.09.2017 09:57 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Можливо нокому не цікаво то шо я тут пишу, та мене це не лякає і я не зупиняюсь.
Сьогодні раненько підірвавшись з ліжка, я можна так сказати як завжди пішов на базар, і не даремно. Купив класний ровер, Kastle Degree 44.0 HDB весь на STX RC, ціклом ровер на компонентах середньго рівня, але баланс збережений і ровер має в собі щось... Фотофрафії скажуть більше ніж я напишу...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


А ше появилась можливість проапгрейдити переключателі на Скоті, з теперішніх М660 на М970, от мені дуже цікаво чи відчую я різницю.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 02.09.2017 11:13 
Аватара пользователя

Сообщения: 11242
Изображения: 0
Город: Izmail
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:01.05.2015
старые мурзики меня очень и очень будоражат.

_________________
Мой сарайчик
Вело-книжки на МЕГЕ, обновлено 05.12.18
Синглспид - это не моё. Там объедем, там обойдём, а там вообще грязно и противно: нечего там делать


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 21.09.2017 21:52 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Продовжую тішити себе все новими і новими цяцьками. І минулий тиждень не став винятком, купив цікавого та красивого Стівенса, задня перекидка і томоза XT 739 (тормоза мабуть почищу і спробую встановити на свій байк), підсідлова трубка і рульова Ritchey, особливої уваги заслуговує зажим сідла (на фото його вже нема) котрий нагадує Томпсон. Ше мені в його геометрії подобається хвилястість заднього трикутника, для наглядності сфотографував ще і як це виглядає на Швіні, так думаю що це вже конструктивна особливість кінця девяностих. Особливої уваги заслуговує вилка, на котрій красується напис тріплбаттед, я поки часу не мав, але ровер чекає деребан і тоді я обовязково її зважу. Коли в руки попадають такі екземпляри то вони приносить массу задоволення. Одразу вибачаюсь за якість фотографій...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 22.09.2017 01:17 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
і тормоза XT 739

739-ті паралєльки. Мрія ;)

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 27.09.2017 20:27 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Був хороший настрій і я собі подумав шо піду в підвал трохи покручу ровери, деталі переберу а заодно подивлюсь що можна продати. Декілька днів перед тим зняв "паралельки" зі Свена, почистив і звістно що в обовязковому порядку поставив на свій Суперіор. Враження від них якісь двоякі, з одного боку вони такі всі супер технологічні, а з іншого важчі за ті ЕлІкси що в мене стояли, і на ровері вони якось не виділялись, ровер весь срібний і вони срібні... Зняв, вернув все як було, попри то поміняв болти котрими прикручуються щелепи (давно лежали коротші болти в суммі десь на 15 грамм лекші).
Ну а сьогодні ці паралельки прикрутив на Біанчі (планував що біанчі буде на кантіках), от на тому ровері вони на своєму місці! Зробив декілька фотографій, оцініть... В планах по Бянці, поміняти рульову і мабуть то буде рульова Рітчі зі Свена, вже замовив срібну трубку сідла на єбеї без офсета, звістно що хотілось би якусь тру, але поки перебюсь китаєм, як не сподобається то завжди можна продати з мінімальними втратами. Замінити задній перекидку на 735 (аби то файно грало з передньою котра також ще з тих "старих"), я знаю що тим самим доведеться попрощатись з однією зірочкою, ну що поробиш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Раніше писав про обіймку сідла зі Свена, так для наглядності зробив пару фотографій її, а взагалі той Свен "шляхетного роду", що не ІксТе то Рітчі, коли повністю його розберу спробую зробити декілька детальніших фотографій.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.205s | 33 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'