| рюкзак туристичний купити |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 32, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 31.03.2018 12:16 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Пару тижнів тому попалась така ракета Raleigh Team Banana, для якогось юніора в самий раз, все працює як годинник, та всеодно би здалося повністю перебрати.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

А нині купив дорожній Bianchi, нездорово мене так потягнуло на дорожню тему. Фотографії Bianchi додам після обіду, не було як його фотографувати. Виглядає він класно, обвіска цікава, тільки мене в ньому парить задній мостик котрий зроблено з бляхи решта просто круть. Коли будете критикувати мене за мої висловлювання такі як: круть, класний, офігенний то памятайте що в шосейниках я не бум-бум.
:-P
Проїхався на Bianchi, байк їде дуже мягко, розганяється на раз-два, то шо руль "завалений" зрозумів тільки з фотографій, ато я ніяк не міг пристосуватись до тормозних ручок. В раму і вилку думаю би з легкістю влізла ширша ризина. Шатуни хоть і 170мм, та мені то всеодно в повороті не заважало зачепити педалею асфальт. З фотографій зрозуміло що ходова Shimano 105 Golden Arrow, дуже сподобались тормозні ручки Sachs. І видно хтось міняв передній чи задній обод, задній J.Bayer, передній неопізнаний.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.04.2018 21:44 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Класний сьгодні був день! Придбав отакий класний ровер Wheeler PRO Line 2000, хоча ні, всі Веллери автоматом попадають в категорію байки. Все що є на ньому, в хорошому стані, ровер залишиться в сімї тому обвску треба мінімум STX.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потім поїхав відкривати сезон дальняків, поїхав на Lom Homolák, туда вийшло 57км, вертався іншою дорогою і сумарно вийшло 120, послідніх 30 кілометрів були великим випробуванням, я просто котився. Вже коли повертався на самому початку був просто неперевершений спуск, такий хвилястий, свіженьке покриття, чисте без будь якої каки, не втримався і розкочегарив байк до 75км/год, довольний як слон!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.04.2018 21:57 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Придбав отакий класний ровер Wheeler PRO Line 2000

а навіщо от така рама?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.04.2018 22:17 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
а навіщо от така рама?

Та от дружина постійно мені в морду тикає шо я їй нормального жіночого байка не складу, і через то вона їздити не може. В мене для того була відложена інакша заготовка, але Wheeler породистіше буде.
ИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 14.04.2018 22:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Та от дружина постійно мені в морду тикає шо я їй нормального жіночого байка не складу

Тоді точно нормальний вибір! :good:

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 01.05.2018 19:41 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Трохи піднімлю тему, покажу що робив, що нового. Перебрав і причесав Wheeler, навіть покатався сам на ньому, втулки цікаві, по тому як виглядають ніколи би не сказав що мають пильники, але вони там є. Взагалі Wheeler мені так сподобався, що я і Меріду вирішив привести в порядок.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

А от цього тижня приволок дуже цікаві заготовки, Curtis майже весь на ХТ 750 серії, заднє колесо треба рівняти але то можна рішити. Дивно було побачити в один день два Hooger Booger, Harrier Streak з амортизаційною вилкою Tange, та ригіднний Kite.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 05.05.2018 13:33 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Після минулого тижня намагаюсь тримати себе в руках, важко боротись з собою але я роблю все що можу, але якщо подивитись на це з іншого боку, то є причина сюди щось написати. Маленьке поповнення, Univega Alpina 5.5 на міксі чорного LX який я довго шукав, та чорного STX, майже все з байка піде на Kastle котрий вже має встановлені чорні кантіки LX, залишиться лиш найти втулки та передню перекидку. Цікаво що в цієї рами є можливість кріплення фляги чи ще чогось під рамою, тобто рама би себе розкрила саме на довгих подорожах. І як вже заведено, фотосет одразу після придбання.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.05.2018 05:37 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
одни расстройства. Як бым сэ быдлил в Празэ, такэ бым в соботэ ходил на тарг.

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 06.05.2018 13:41 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Вчора одразу почистив втулки, поміняв змазку на феншуйний Divinol Fett Top 2003. По рафкам та внутрішньому стані втулок/конусів зрозуміло що багато наїжджено не має, але трохи дивно чому передня втулка Joytech, коли так перебираю втулки завжди згадюю свої перші колеса, їхні розбиті та знищені конуси і мутні шаріки. І додам про втулки, на тижні перебирав колеса котрі привіз минилого разу, ті що були на Хоого-Боого, на одному з них був сет втулок ЛХ, так от в тих еліксах двойний захист, там з кожного боку два пильника, ну просто космос, і навіть просто на око помітно що конуси зроблені якісніше, вони там і довші.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2018 17:16 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Ну шо? В мене все як завжди, щось ексклювне, рідкісне, та в дуже гарному стані! Нeidemann Нunter на трубках Tange 1000, цікавий ровер, пробував його пошукати в інтернеті, інформації нуль, я правда не дуже старанно шукав. Ровер весь, просто весь на обвісі Shimano EXAGE, цікаво що він видно фарбувався вже з закрученими болтами для кріплення багажніка.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2018 17:59 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
просто весь на обвісі Shimano EXAGE

ця група досить цікава, з мінусів як на мене - відсутність індикаторів.


kycerjaska
а як ти ставишся до коліс 28"?

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2018 19:54 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Rost писал(а):
а як ти ставишся до коліс 28"?

Мене відсутність індикаторів зовсім не лякає, в тому щось є, я аби правду сказати на таких не часто катаю, рідко виїжджаю не Бірії (на ньому якраз LX без індикаторів). А от на колеса більшого розміру почав задивлятись, недавно заїхав в веломагазин, там припер свій байк коло того що вони продавали, і зрозумів що в мене байк супер компактний, прям ліліпут. Як попадеться хороша рама під 28 колеса, то обовязково попробую як воно. Але хоч і почуваю себе іноді ретроградом, мені то зовсім не заважає, і так як я катаю, то зовсім не бачу переваг в переході на 28". І якби я шось таке затіяв, то думаю я би обрав кросову раму з прямим рульом, в цьому плані мені дуже подобається Focus CAYO. Також думаю на свій Scott SUB попробувати колеса 27,5 і давно стежу за барахолкою і чекаю на гідні колеса 27,5", серед тижня поїду до знайомого приміряю чи влізуть, за переднє колесо я не переживаю, а от за заднє я не впевнений, там коло нижньої "перемички" місця нецілих два сантиметри. Але коли думаю про такий апгрейд, ніяких переваг не бачу, ну буде в мене замість 559, 584, не розумію що мені то дасть на рівній дорозі!
А ти що скажеш, про отакі роздуми та апгрейди?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2018 20:10 

Сообщения: 2048
Изображения: 0
Город: --
Пол: Не указан
Зарегистрирован:20.03.2016
kycerjaska писал(а):
А ти що скажеш, про отакі роздуми та апгрейди?

та от я якраз весь в роздумах. Проїхав львівську сотку на рамі Trek 790, колеса 28" (700х32). І от коли їду на ньому - деколи думаю, а нафіга він мені взагалі потрібен? Якось і твердо мені на ньому, і переваг нема зовсім. навіть не знаю, розбирати і продавати раму, чи ще покатати. На 26" якось їду і добре. І ще згадую, коли дальняки їздив на 28", завжди були проблеми з заднім колесом.
Хоча пробував (купили-продали) восени ДаймондБек на 700х42, якось м'яко було і комфортово.
_____
Що до коліс, ну от спостерігаю, як Loredan їх пристосовує у свій Scott.


Соррі, забув переключитись.


Последний раз редактировалось RostiTorth 15.05.2018 10:56, всего редактировалось 1 раз.

Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2018 21:03 

Сообщения: 382
Изображения: 9
Город: Прага
Пол: Муж
Возраст: 42
Зарегистрирован:26.07.2014
Саме важливе це то шо мені байки на 26" колесах дуже подобаються. Іноді буває завіхріння, але завжди залишаюсь при своєму, я не катаю професіонально а просто дістаю від того задоволення. І якби довелось складати свій наступний байк, я просто знаю що то би мені обійшлось ой як не дешево, при його комплектуванні я б не був готовий до компромісів, навіть тимчасових, хоч і залишився би на 8-9 скоросній трансмісії.
Тепер маленьке спостереження, от дописав я до місця:"на 8-9 скоросній трансмісії", і зрозумів що йкщо розібратись то в мене для такого ровера все вже давно є. В минулому повідомленні я писав що мені подобається Focus CAYO, так от навіть ця рама би мене не задовільнила, просто апсенція дискових гальм це одразу програш! Тому намагаюсь не морочити собі голову, все ітак класно, от я і катаю, а всі решта байки котрі до мене приходять це просто великий фан, я від такого дістаю массу єнергії та позитивних ємоцій. Я тут купі запчастин та байків знайшов новий дім, і завдяки цьому сам перезнайомився з чудовими людьми яким так само як мені подобаються ретро МТБ, поки мені не надоїло, я буду продовжувати цим займатись! Заодно самому цікаво прокататись на кожному байку...
Я також спостерігаю як Loredan шукає істину, хоч і знаю чим все закінчиться.

P.S. В мене на скоті все простіше, там дискові тормоза і нічого колхозити не треба, просто би перекинув колеса хай буде з тоньшою ризиною і все готово, але це я взнаю на цьому тижні.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 12.05.2018 21:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 3825
Изображения: 1
Город: Cro-Moly
Пол: Не указан
Зарегистрирован:11.11.2008
kycerjaska писал(а):
Саме важливе це то шо мені байки на 26" колесах дуже подобаються.

во во, +
деякі можуть подумати, що це від ніщебродства, але цей розмір - це мій свідомий вибір.
Изображение
kycerjaska писал(а):
я не катаю професіонально а просто дістаю від того задоволення.

+
я після сотки багато думав. в мене нема тяги до змагань. я зрозумів, що я їжджу повільно, але так, як мені легко і приємно. а на сотці я отримав неприємні почуття, я їхав і страждав, і психологічно теж. Від 200-ки відмовився, я знаю точно, що я її не проїхав би. Та і не потрібні мені заходи
Изображение

_________________
не покупайте PRIDE, ибо это гавно!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 32, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.257s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'