ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| велозапчасти украина |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 31.05.2018 14:52 

Сообщения: 3
Город: Київ
Пол: Жен
Зарегистрирован:31.05.2018
Всім добрий день! Хочу попросити пораду щодо маршруту для сплаву на байдарках з дітьми.
Наші вихідні дані такі. Їхатимемо з Києва, громадським транспортом. Нас 4 - двоє дорослих і двоє дітей (6 і 8 років). Плануємо на 3 ночівлі в кінці липня. Досвіду мало - всього лише один 2-денний сплав минулого року по Дністру (від с. Лука до с. Хмелева). Машини в нас нема, тому важливо, щоб було зручно добиратися до старту-фінішу (найкраще поїзд, ми ж ще й з дітьми). Байдарку орендуватимемо, самі збирати не вміємо, значить, потрібна доставка її (і нас) до старту чи від фінішу, тому бажано, щоб старт або фініш були прямо там, де можна взяти-здати байдарку, щоб менше платити за перевезення. Думаю, помістимося всі в одну тримісну байдарку.
Щодо річок - не принципово (Ворскла, Сейм, Псьол, Сула і т.п), але щоб не складний маршрут, мінімум завалів-обносів і щоб зручно туди добиратися.
З того, що я з'ясувала, мені здається, Ворскла - оптимальний варіант, бо можна стартувати або фінішувати в Полтаві, де є прокат і куди зручно добиратися з Києва (таким чином хоч якась економія на переїзді принаймні в один бік - до старту чи від фінішу). Але я не знаю, який там рівень складності перед або після Полтави - греблі, завали і т.п., де краще почати чи закінчити. Підкажіть, будь ласка. Скільки ми можемо пройти за три дні - не можу сказати, але враховуючи, що ми недосвідчені і з дітьми, то, напевно, небагато. Якщо маршрут легкий, думаю, кілометрів 15 може бути.
Може, є якісь інші варіанти, крім Ворскли, підкажіть, будь ласка.
Всім наперед дякую!


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.05.2018 15:15 
Аватара пользователя

Сообщения: 1798
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:21.10.2007
З Полтави до Старих Санжар суперовий варіант, тільки повернулися звідти. Арендувати можна тут, дуже контактні люди https://www.facebook.com/LifeMaxx/

_________________
Изображение
Изображение
Всё для сборки 29-ра viewtopic.php?f=44&t=48141


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 31.05.2018 22:20 

Сообщения: 197
Город: Сумы
Пол: Муж
Возраст: 35
Зарегистрирован:30.09.2012
Можно пройти по Пслу от Мирополья до Сум (или окресностей). Разнообразная природа, чистая река, меловые карьеры. Старт в с. Мирополье финиш в Сумах. Байдарку и трансфер можете заказать у нас: 099-069-069-8
Звоните для более детальной консультации. Вариантов маршрута много.
С ув. Центр Активного Отдыха "Відчайдухи"

_________________
Прокат байдарок в Сумах. Сплавы по Пслу, Ворскле, Сейму и другим рекам Сумщины. http://vk.com/tksumy


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.06.2018 01:46 

Сообщения: 3
Город: Київ
Пол: Жен
Зарегистрирован:31.05.2018
Дякую за поради! Будемо вибирати! :-)
Якщо ще хтось щось запропонує - буду вдячна.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 01.06.2018 09:21 

Сообщения: 150
Город: киев
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:23.12.2015
Присоединяйтесь к нам, на конец июня по Снову.
На "день конституции" матрасно- семейный сплав
Из Киева забрасывают с байдарками и забирают. Всё организовано.
аtmatravel.сом


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 06.06.2018 12:43 
Аватара пользователя

Сообщения: 502
Изображения: 0
Город: Х-в, Салтовка
Пол: Муж
Возраст: 13
Зарегистрирован:19.12.2011
nils_tisebe писал(а):
З Полтави до Старих Санжар суперовий варіант, тільки повернулися звідти. Арендувати можна тут, дуже контактні люди https://www.facebook.com/LifeMaxx/


Возвращаясь с Орели (из Царычанки), встретили в эл-ке байдо-братьев, возвращавшихся из Беликов. От них звучало, что половодьем этого года повалило мост (вроди бы Санжары?) и там не очень удобный обнос. Может проясните, что там?

_________________
Делай сегодня то, что другие не хотят, завтра узнаешь то, что другие не увидят.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 09.06.2018 22:18 

Сообщения: 3
Город: Київ
Пол: Жен
Зарегистрирован:31.05.2018
Я тут все з'ясовую маршрут (сама ще не була), то маю інформацію щодо мосту. Дійсно, кажуть, завалився дерев'яний міст в Старих Санжарах, але начебто там нескладний обнос. Сама не бачила - не була.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.108s | 23 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'