ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| veliki.com.ua/news.php?action=view&cont_id=138 |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 91, Bce  След.
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 17:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
Не тільки бревети. Фото з київської сотки
Изображение
Артем Кокошко
Офіційний результат 2:50:07


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 18:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 181
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 49
Зарегистрирован:09.06.2012
Фото - класс! Шоссеры отстали, а справа на лавке вообще сдался :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 19:21 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
@noxin писал(а):
Офіційний результат 2:50:07


Це виходить що в нього середня швидкість більш за 35 км/год., а він, судячи з фото, ще й пригальмовує... мабуть серйозний попутний вітер був.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 19:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 1338
Город: Киев
Пол: Муж
Зарегистрирован:11.02.2012
real SIMON писал(а):
Це виходить що в нього середня швидкість більш за 35 км/год., а він, судячи з фото, ще й пригальмовує... мабуть серйозний попутний вітер був.


Сотку цього року підрізали, вийшло 89 км. За 2 доби перенесли місце старту. А вітру в спину не було :D


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 15.09.2020 19:48 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Добре 31.4 км/год. Тоді, мабуть вітру не було взагалі і дорога весь час як на фото, трохи вниз... :roll:

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 16:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
Приветствую уважаемых!
Вопрос к бывалым. Фэты от Salsa и Surly. Я так понимаю, что купить в Украине нет возможности, а везти из-за бугра накладно.
А по американской РРЦ было бы интересно отечественным фэтоводам? Если да - то какие модели больше остальных?

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 16.09.2020 23:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
А РРЦ для Америки якась дуже низька? Мабуть від 3000 до 6000 за Salsa 2021... :roll:

У Драйв Спорті з 2018 року стоять достатньо непогані фети Jamis за половину американської РРЦ - щось я там черги не бачив.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 17.09.2020 12:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 1075
Изображения: 1
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 39
Зарегистрирован:31.08.2009
real SIMON писал(а):
А РРЦ для Америки якась дуже низька? Мабуть від 3000 до 6000 за Salsa 2021... :roll:

У Драйв Спорті з 2018 року стоять достатньо непогані фети Jamis за половину американської РРЦ - щось я там черги не бачив.

Jamis вже немає, але є навалені Norco за безцінь :shock:
Американська ррц приблизна така ж, як і зараз, старт з 2250$: https://salsacycles.com/bikes/beargreas ... _gray_fade
Буду дуже вдячний за критику конкретно цього байку - ціни, використання в умовах України і т.д.

_________________
Я клянусь, что стану чище и добрее


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 17.09.2020 15:56 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Sidewinder писал(а):
Jamis вже немає, але є навалені Norco за безцінь :shock:

Може в мене щось з очами, але нещодавно їздив до них купувати зірки на фет - бачив там саме Jamis Rougneck, а от Norco, навпаки, не було.
Sidewinder писал(а):
Американська ррц приблизна така ж, як і зараз, старт з 2250$: https://salsacycles.com/bikes/beargreas ... _gray_fade
Буду дуже вдячний за критику конкретно цього байку - ціни, використання в умовах України і т.д.

Нормальний вел, критикувати майже нема чого, навіть всі функціональні бонки під байкпакінг в наявності (на карбоні :Yahoo!: ). Трансмісія без зайвих понтів, але достатньо надійна. Приємна геометрія, бескамерні колеса, троси під кареткою назовні ніхто протягнути не намагався... Якесь незрозуміле на перший погляд сідло, але я на ньому не їздив, та і взагалі то річ суто індівідуальна. Єдине, що на мою думку варто критики - колеса стандарту 27.5". Я розумію що "тренд", але обод 80мм і на ньому шина 4" - завузька. Як я розумію, поставити обод 100мм. не дає геометрія рами (та й Sun Ringle виробляє єдину ширину).Та ж сама геометрія не дає застосувати більш широку шину. Не знаю, чи будуть в них у наступному році версія моделі з колесами 26" (раніше була), але я б вибрав саме 26" як більш практичну, зручну та універсальну.
Щодо ціни, якщо збирати на китайській карборамі з такими ж компонентами (як роблять маленькі американські фірми) мабуть вийде не на багато дешевше, але з'являться проблеми з добором та купівлею компонентів (яких в нас практично нема).
Щодо використання в умовах України - я не бачу якоїсь суто української специфіки, якщо, звісно, буде гарантійна підтримка та запчастини (зараз специфіка, навіть в порівнянні з Росією тільки в цьому).

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 20.09.2020 10:30 
Аватара пользователя

Сообщения: 362
Изображения: 8
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:13.05.2017
Я б так не псіхував (в сенсі не вкидав би 2К баксів одразу). ;) Для початку більше ніж достатньо Джаміса, Норко чи навіть Прайда як у мене. Головне - не китаця за 5000 грн. Далі вже визначатись зі специфікою, що саме не влаштовує, чого хотілося б, а чого - навпаки...

_________________
Brompton custom 16"; Fatty Pride 4"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 20.09.2020 11:45 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Так Jamis без знижки не набагато дешевший, а Pride, як я розумію, зняли з виробництва...
Якщо людина цікавиться конкретною моделлю, мабуть знає що треба.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 20.09.2020 19:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 362
Изображения: 8
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 51
Зарегистрирован:13.05.2017
Так зі знижкою-ж! І "норочка" також . Я б навіть собі взяв на заміну Прайду, але є зараз більш нагальні потреби. https://drive-sport.com.ua/goods/51516/1311763.html
Суттєві плюси стокового Норко - Покришки Джамбо Джим, дропер, купа бонок, обода безкамерні, тромоза гідравлічні, система 1х11 (тут спірний момент, як на мене) вага десь на 2кг менше ніж у Прайда... Зважаючи на ціну, я б не вагався взагалі.

PS: Зараз подивився на Джаміс Різноробочий (Roughneck) - не зрозумів, чому він коштує так дорого навіть зі знижкою. Просто порівняти ціну резини (Кенда Джагернаут та Швальбе Джамбо Джим) в разі покупки окремо, це вже одразу +3к гривень на користь Швальбе. Ну і дропер, ще +3к. Тормоза гідравліка проти механіки. І т.ін....

_________________
Brompton custom 16"; Fatty Pride 4"


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 21.09.2020 07:28 
Аватара пользователя

Сообщения: 195
Город: Харьков
Пол: Муж
Зарегистрирован:15.01.2015
vag72 писал(а):
Так зі знижкою-ж! І "норочка" також . Я б навіть собі взяв на заміну Прайду, але є зараз більш нагальні потреби. https://drive-sport.com.ua/goods/51516/1311763.html
Суттєві плюси стокового Норко - Покришки Джамбо Джим, дропер, купа бонок, обода безкамерні, тромоза гідравлічні, система 1х11 (тут спірний момент, як на мене) вага десь на 2кг менше ніж у Прайда... Зважаючи на ціну, я б не вагався взагалі.

PS: Зараз подивився на Джаміс Різноробочий (Roughneck) - не зрозумів, чому він коштує так дорого навіть зі знижкою. Просто порівняти ціну резини (Кенда Джагернаут та Швальбе Джамбо Джим) в разі покупки окремо, це вже одразу +3к гривень на користь Швальбе. Ну і дропер, ще +3к. Тормоза гідравліка проти механіки. І т.ін....

Самый главный минус norco это стандарт втулок перед 135 мм задн 190 мм и вилка, а у jamis правильные втулки перед 15х150мм, задн 197х12, обода тоже бескамерные sunringle mulefut, а резина это расходные, однозначно я за jamis

Есть два обзора этих велов, у человека который ездит на mongoose argus канал argus crew
https://www.google.com.ua/search?q=norc ... 464&dpr=3#


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 21.09.2020 15:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 9586
Изображения: 96
Город: Харків
Пол: Муж
Зарегистрирован:16.11.2011
Ніякий це не мінус - звичайний стандарт фет втулок з QR. Але в Norco якась чудна, на мій погляд, рама - ніби то йому хребет перебили. Навіть тестувати його не виникло бажання. Комплектація там теж не дуже. Від Sun Ringle там тільки обода, а в Jamis комплектний вілсет з ТА. Обладнання Race Face, рама як на мене більш правильна. Пробував їздити - досить зручно, але шини гальмують помітно (порівнював його з новим Argus, той на простіших колесах Big Daddy (Fat b Nimble) в накаті помітно краще). Незрозуміло, хто вигадав поставити туда той Jaggernaut. Не дуже довіряю Schwalbe з певних причин, але Jumbo Jim їх велика удача. Ще один мінус - трос перемикача під кареткою (все інше в раму поховали, навіть є місце для троса на дропер.... і ось тобі на!). Але, якщо вибирати між цими двома я б вибрав Roughneck, навіть не зважаючи на термінову заміну шин і роздуми як провести трос перемикача скрізь отвори для дропера. У свій час, ледь його не купив.... але добрі люди привезли мені нову раму по гарантії.
А назву Roughneck я б краще перевів як "хуліган" чи "забіяка". Називати так підсобників американські нафтовики зі зрозумілих причин вже потім вигадали, та й виглядає якось не романтично.

_________________
NO FAT NO PARTY


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Кто катает на фэтбайке
СообщениеДобавлено: 24.09.2020 19:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 150
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:02.01.2010
real SIMON писал(а):
а Pride, як я розумію, зняли з виробництва...


Начебто новий фет буде. Був у серпні у Велопланеті і мав змогу задати кілька питань інженеру Pride, який сказав, що новий фет буде. Все дослівно не пам'ятаю, але начебто у верхньої моделі буде система на 2 зірки. Напевно, за місяць-два тоді і анонс буде, як це було із попереднімі двома фетами, анонсованими восени 2018.

_________________
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу Пред.  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 91, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.177s | 32 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'