ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| Eleek |

Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: 01.03.2012 21:51 

Сообщения: 5
Город: Чернівці
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2012
Привіт шановному товариству! :) .

Словом питання полягає наступним чином. У мене є ковбойский ХВЗ "Спутник" і занюханий турецький МТБ. Я вирішив взяти щось повеселіше і не особливо відхиляючись від концепції - взяти приблизно щось в стилі "Спутника". Незнаю чи є зміст на його 20 річній рамі щось мутити далі.Того я трошки полазив по нету і вирішив, що хороша хромолева рама мене цілком задовільнить.

Цільове призначення - місто з бруківкою і традиційно кльовим українським асфальтом, шоссе і укатані грунтовки до 30 км в день, того покришки треба середні 32-40. Я не маньяк але можливо мені стрельне щось в голову :roll: і мені захочеться рванути в тур, того кріплення під багажник і крила бажані. Мені зручний шосейний руль, над переклюками ще не думав. Для мене важливі хороші міцні обода. Тормоза ободні мене влаштовують, не впевнений що варто заморачуватись з дисковими, трошки вагу і ціну виграю. А на рахунок трансмісії думав взяти 1х4, щоб з передньою кареткою не морочитись, або 2х5, як грамотніше, не вкурсі, але мені більше 4-5 передач не потрібно, я звик 2-3, рідко більше. мене взагалі підмиває замутити фікс :twisted: , але наш рельєф, курва, не на користь цієї ідеї.

Так на думку спадає Surly LHT, Cross Check, Salsa Vaya, Kona. Або Surly Ogre 29 колеса, шосейний руль? Може в когось є подібні апарати - напишіть оптимальний варіант. В кого можна купити, звідки привезти, хто з наших возить. Чи є зміст брати б.у. чи взяти раму і набрати добра під це. Чи є зміст брати карбоновий штирь і винос з рулем, щоб зекономити на вазі? Я загорівся циклокросовим - але попробував - жорстковатий, хоча може не розсмакував.

Ітак підсумуєм.
Вага 90 кг
Ріст 182 см
Рама - дика сталь, хард
Колеса - 28 (а 29 як доречі?)
Руль - шосейний
Тормоза - ободні
Передачі - без витребеньок 1х4 ? :)
Кріплення під крила/багажник.
Бюджет - в районі 1000 $

Буду вдячний всім за толкові поради і хороші ідеї ! :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.03.2012 20:29 
Аватара пользователя

Сообщения: 973
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:27.11.2010
westdiver писал(а):
Чи є зміст брати карбоновий штирь і винос з рулем, щоб зекономити на вазі?

Звісно! Особливо при бюджеті в 1000$ на рамі Шурлі, остальные компоненты докупишь потом... лет через 5. И передачи, 1*4, это как? От Спутника? На Шурли и картоновых палках? Разве шо планетарка, опять же в весе сэкономишь...

ЗЫ. Вообще дух хреносоздавательства детектед. Удачи!

_________________
Тише едешь - дальше будешь от того места куда едешь.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 02.03.2012 20:58 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Westdiver, коли б цю тему перейменувати так, аби з заголовку було зрозуміло, що вам треба універсальний 28" чи 29" агрегат з "бараном", - то я б переніс її у форум "Крупноколісна позашляхова альтернатива". Там багатьом є що сказати. Тим більше що ваші запитання цікаві й не заяложені.

Модератор


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 00:40 

Сообщения: 5
Город: Чернівці
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2012
ldk
дорогенький, іронія і сарказм не входять в поняття хороших ідей і толкових порад. Того облиш свій тонкий гумор для тих, хто хоче його слухати і терпіти. Я людина в цьому питанні не компетентна, почитав, попробував, спитав хто їздив. В тебе є подібна сталюка, як мені треба? напиши, брав там-то, коштує стільки-то, поставив то-то, враження такі-то. Нема? Ну так не розводь демагогію. :wink:

Карбоновий руль і штирь далеко не найперше питання яке мені треба вирішити. Я думав можливо є касети або якісні трещетки на 5 швидкостей, того як систему на 3х8 , 2х10 ставити не хочеться. хочеться одну передню. На планетарці їздив, відношення до них холодне. В районі 1000$ це може бути і 1200 $, я думаю за ці гроші можна щось придумати наприклад на б.у. рамі і середнякових компонентах.

andr
дякую, ну я просто не знав як толком обізвати те що я хочу :). почитав ту гілку, проникся. хлопці кайфні апарати збирають, нестандартні. Просто я створив тему тут тому що на 80% ніякого офроуда у мене немає. мені все таки хотілося б ставити не дуже жирну резину щоб по дорозі можна хорошенько втиснути. Навіть після "Спутника" на МТБ-подібних по шоссе не можу їхати. тугий, важкий, неповороткий жутко. :) Дивився на on one, planet x, теж цікаві варіанти, блін і в Чернівцях нікого незнаю з такими рамами, шоб глянути реально як воно катить. :tandem: :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 01:00 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Ну так я на те хилю, що ті власники Surly-Salsa-Kona нечасто забігають саме сюди. Ви їх там спитайте. Або давайте я перенесу тему, куди сказав. Себто як вирішите, так і буде.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 01:09 

Сообщения: 5
Город: Чернівці
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2012
я тільки за. давайте напевно перенесем.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 01:10 
Аватара пользователя

Сообщения: 8284
Изображения: 20
Город: in Ukraine
Пол: Муж
Зарегистрирован:05.06.2005
Переїзд.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 02:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 4271
Город: batym, Israel
Пол: Муж
Возраст: 62
Зарегистрирован:10.08.2007
За половину Вашего бюджета можно взять алюминьку, новую, что подойдет.
Сталь - подороже будет, и, к примеру Шурли новый в бюджет не влезет. Стало быть ищем туринг, сталь, 28", и шерстим форумы на тему хорошего Б/У Вашей ростовки. На украинских велофорумах я подобное встречал, наверняка и сейчас найдется.
Теперь о требовании к числу передач :smile: - это даже забавно, ну как потребовать современный мерседес с однокамерным карбюратором - сделать можно, но абсолютно бессмысленно.
Задняя втулка с кассетой - лучше, ее ось намного труднее погнуть, чем при конструкции с трещеткой, и она напрочь вытеснила трещетку в область аппаратов самого нижнего уровня...
Стало быть 8 звезд сзади - минимум. Впереди соответственно будет либо три, либо две звезды, и это - норма.
вот:
http://www.raleighusa.com/archive/2011- ... ojourn-11/ за 1200 баксов,
Попробуйте поискать вот это Fuji Tour - несколько лет назад го продавали за 700 баксов - и это очень живучий аппарат - я его пробовал, весьма приятен на ходу, но не сторговался, хозяин не уступил :)
Вот:http://www.myshopping.com.au/PT--300_Bicycles_Touring_Bikes_Fuji__fs_39180_58523_e__

и вот
http://www.bikeexchange.com.au/browse/b ... ring-/fuji
или
http://www.thebikestand.com/raleigh-road.html - здесь смотреть Raleigh touring Bikes.

У меня есть Raleigh Tehnium 1986 года, но он не хромолька, а компаунд - стальные перья и узлы, а три трубы переднего треугольника - алюминий. И это очень приятный вел для дальнобоя.
Чисто хромолевый у меня не туринг, а шоссер, боттеккия 91года - тоже очень приятен для неспешного дальнобоя, но не слишком удобен для грузового туризма - короткие задние перья.
Вообще то сталь - это очень приятные и накатистые рамы и велы с долгой жизнью. Люблю...
Желаю успеха в поисках.
Для начала - хватит, спать пора :)


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 10:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 973
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:27.11.2010
westdiver писал(а):
ldk
дорогенький, іронія і сарказм не входять в поняття хороших ідей і толкових порад. Того облиш свій тонкий гумор для тих, хто хоче його слухати і терпіти. Я людина в цьому питанні не компетентна, почитав, попробував, спитав хто їздив. В тебе є подібна сталюка, як мені треба? напиши, брав там-то, коштує стільки-то, поставив то-то, враження такі-то. Нема? Ну так не розводь демагогію. :wink:

Не обижайся, за резкость извиняюсь. Мне действительно интересен твой проект, но вопросы про 4-х скоростную трансмиссию и картоновые палки улыбнули.

Если так уж хочется малое количество передач - это планетарка.

ЗЫ. На форуме есть коллега под ником Hamster, попробуй поизучать его сообщения. Опытнейший хреносоздаватель. Там и про Шурли, и про планетарки. ("Хреносоздаватель" - это комплимент и уважительное обращение, а то опять в штыки воспримешь :D )

_________________
Тише едешь - дальше будешь от того места куда едешь.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 13:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 1798
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:21.10.2007
ldk
Вы напрасно вменяете топикстартеру болезнь головы в связи с желанием иметь 3-4 передачи, для этого подойдёт отлично задняя втулка HOPE Pro2 SS, у неё укороченый барабан, который позволит поставить 4-5 звёздочек желаемого рассчёта. Зато получит увеличенное межфланцевое расстояние и как следствие прекрасную жёсткость колеса и более равномерное натяжение спиц, ну а выигрыш в весе хоть и не является самоцелью, но произойдёт автоматически.

_________________
Изображение
Изображение
Всё для сборки 29-ра viewtopic.php?f=44&t=48141


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 14:18 
Аватара пользователя

Сообщения: 202
Город: г. Луцк
Пол: Не указан
Зарегистрирован:31.01.2008
Пізнання шосе в мене відбулося через Чемпіона.. (viewtopic.php?f=31&t=7188&hilit=%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B0%D1%8F+%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B0+%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%82%D1%8C&start=30) потім був Лідерфокс...http://smotri.te.ua/176617 Зараз Мозер на Рекорді...http://smotri.te.ua/212705 але.. до сталі/хромоля.. в мене дуже теплі і ніжні почуття. :oops: ))) Сам люблю подорожувати і з задорволенням цим займаюсть.. правда не по шосе, а в горах.. хоча, там трохи інші вимоги до вела.
Так от... час від часу, особливо в категорійних походах.. бувають моменти перекриття великих дистанцій.. 100+ за день з вантажем.. і ці перегони.. якщо так їздити щодня, зформували певні вимоги до вела.
Насамперед, ІМХО, це має бути хромолевий велосипед, така рама відмінно гасить вібрацію, міцна..., також на ньому мають бути встановлені міцні колеса з добре натягнутими шприхами, рама має дозволяти поставити гуму 35 мм + болотники, кермо бажано, циклокросове не глибоке, але достатньо широке.., тансмісія і ходова, для мене особисто, цікава у слідуючому виконанні: ситема тріпл, касета на 8, манетки від шосера рівня Сора... може виникнути нюанс з тим, що сучасна задня втулка.. не влізе у раму старого зразку..., але розведення пер по 5 мм в кожну сторону (навіть гнути пера не треба) особливо не позначиться ні на міцності ні на керованості, ні на геометрії... Була правда проблема з ексцентриком, не тримав.., але простолікується заміною осі втулки на суцільну. Затягнувши гайки, вона була усунута.
Як альтернатива, може бути використана планетарка, але про неї говорити не буду.. бо детально н езнайомився.. хоча.. для пересування в межах міста.. це дуже достойний варіанни заміни звичайної трансмісї... і на один зі своїх велів..., http://smotri.te.ua/251727 який використовується для міста я ъъ швидше за все встановлю (120 баксів колесо з планетаркою на 7 передач).

З.І. Але "Штукою баксів" "хреносоздательство" в такому варіанті, як я описав.. не пахне ні разу. :smile: )


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 17:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 973
Город: Львів
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:27.11.2010
nils_tisebe писал(а):
ldk
Вы напрасно вменяете топикстартеру болезнь головы в связи с желанием иметь 3-4 передачи, для этого подойдёт отлично задняя втулка HOPE Pro2 SS, у неё укороченый барабан, который позволит поставить 4-5 звёздочек желаемого рассчёта. Зато получит увеличенное межфланцевое расстояние и как следствие прекрасную жёсткость колеса и более равномерное натяжение спиц, ну а выигрыш в весе хоть и не является самоцелью, но произойдёт автоматически.

Господи, да понятно, что можно сделать все! Вопрос в том за сколько? Огласите цену на втулку?

_________________
Тише едешь - дальше будешь от того места куда едешь.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 17:19 
Аватара пользователя

Сообщения: 1798
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:21.10.2007
ldk
Ваш вопрос про цену неуместен! :evil: Это не в традициях кастомайзера, начинать подбор железа отталкиваясь от ценника. Если вам интересна цена Гугль и чейн в помощь!
Есть прекрасный аналог от Формулы, обсуждался здесь viewtopic.php?f=36&t=55896&start=15
Также 4-5 звёзд можно установить на обычную втулку, разобрав кассету и добыв нужные, заменить остальные спейсерами.

_________________
Изображение
Изображение
Всё для сборки 29-ра viewtopic.php?f=44&t=48141


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 19:12 
Аватара пользователя

Сообщения: 4271
Город: batym, Israel
Пол: Муж
Возраст: 62
Зарегистрирован:10.08.2007
Lexx_Lutsk
:) - полностью поддерживаю, красиво и верно. Мозер - сказка...


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
СообщениеДобавлено: 03.03.2012 21:58 

Сообщения: 5
Город: Чернівці
Пол: Муж
Зарегистрирован:01.03.2012
anatoly-alex писал(а):
За половину Вашего бюджета можно взять алюминьку, новую, что подойдет.
ну люміній не настільки вже дешевший, по друге знайти мягку накатисту раму з люмінія тяжче, ну і хочеться душевної сталюки.
http://www.raleighusa.com/archive/2011- ... ojourn-11/ цікава контора, не бачив раніше, ну це туринг канкретний, повний фарш, круиз-контроль, серво-руль, прикуриватель :crazy: :)
Та я вот зараз розбираюсь раму з якими дропаутами, втулками задніми - думаю що б поставити.

я просто кинувся на Сурли бо тут тільки і розмов що про нього. Цінник на нові рами у них звичайно височенький. Буду пробувати шукати б.у. Мен трохи дратує їхня кольорова гама, ці світло салатові, гамняно-сіро-зелені іт.д. Хочеться чорний, білий, оранжевий, ну шоб око радувалось.

Планетарки не лежать до душі мені, жопа зразу важча стає, і на швидкості при хорошому навантаженні, при прокручуванні нема тої легкості як в касети + я кілька разів ремонтував "безпроблемну" планетарку - так я проблему толком не вирішив і матюками крив її вздовж і впоперек. Хоча може просто з конкретною моделлю ( чи з руками не повезло), не виключаю. Того я і думав наскільки реально взяти наприклад хорошу шосейну касету і набити зірочки ну грубо кажучи через одну, по смаку там вобщем. як це практично реалізується, і чим загрожує. Ну нерівномірний знос зірочок - ланцюга, зрозуміло, а як воно буде переключатись і грати.
А спереду думав все таки одну. Я манав ці переключання, я буду крутити. я на змаганнях не виступаю, а так покататись - і спокійніше, і приємніше, і мозги думають про щось друге. :yes:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему На страницу 1, 2, Bce  След.


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.146s | 31 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'