ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| купить рюкзаки в украине |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: лісами біля Диканьки на лижах
СообщениеДобавлено: 04.03.2012 19:35 
Аватара пользователя

Сообщения: 202
Город: місто Полтава
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:05.11.2007
Изображениеак як сб. у мене був робочий день, я не планував у нд. нічого окрім диванотерапії перед екраном.
Але ранком побачив смс від товариша-він запрошував помандрувати на лижах лісами біля Диканьки. Хм...я подумав-або провалятися весь день під ковдрою на дивані або подихати у лісі морозним повітрям та отримати нові враження. Звісно перемогло останнє.
Отже, я прийшов на автостанцію й ми поїхали бусиком до Диканьки, там перейшли дорогу, відразу стали на лижі та побігли крізь поле до лісу. Погодка була ідеальна: -4, морозець, штиль, правда не було сонця-але мож то й добре)
Изображение
Изображение
У полі я відчував просто ідеальне ковзання - можна було їхати відштовхуючись лише руками не затрачаючи великих зусиль. У лісі визначилися з напрямком та рушили далі
Изображение
Изображение
Изображение
За лісом ми виїхали до мисливського угіддя
Изображение
Изображение
Там розкинулися широкі загороді для дикої худоби, яка чекала на кулю якогось мажора-"мисливця".
Нажаль(або на щастя) тварин я не бачив там.
При проїхали вздовж та далі нас чекав невеличкий підйомчик - я люблю бігти вгору тому попер вперед на зробив кілька кадрів:
Изображение
Изображение
Ми перетнули дорогу Диканька-Михайлівка та пробіглися трохи вздовж неї
Изображение
Изображение
Хоч на календарі вже березень, але навколо явно був ще лютий:
Изображение
Я запропонував колезі помінятися палками, дуже вже цікаві вони в нього - ще радянські "Нева", виробництва Ленінградського суднобудівельного заводу(хто у танку - нині Санкт-Петербург, Росія). Цікаві окрім доволі таки сучасного на сьогодні дизайну(чорно-оранжевого кольору) ще й матеріалом - вуглеволокно(воно ж карбон). Відразу відчув м'якість у ходу - удари матеріал чудово гасить. Але на одній палці не було ремінця, а я звик опирати руку у нього, тому незвично було контролювати. Ну й ергономіка ручки не дуже - вона суцільно лита з пластмаси, без м'яких вставок -рука не сиділа як влита як в моїх Nordic cruising. Але загальне враження від них дуже позитивне - й уявіть - їм років 30-ть(!).
Далі у лісі відкрився чудовий пейзаж - зліва було провалля на 10-15 метрів вниз...відразу згадалися Карпати, хоча фото не передасть так того перепаду:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Мій колега розповідав, що десь у цьому районі є підземні печери, ніби раніше там був монастир, але туди ми не поїхали. Натомість виїхали до годівниці для лісових тварин
Изображение
Навколо було повно різних слідів - лося, косулі, вепра, зайця... Значить у лісі ще є тварини - що дуже радує.
Покружлявши трохи ми поїхали назад й побігли вздовж протипожежної смуги у лісі до Диканьки:
Изображение
По виїзді з лісу з'явився цікавий магістральний газорозподільчий пункт із, як сказав мій товариш, "олдскульними" вентилями, схожими на судовий штурвал.
Далі знов полем але вже з іншої сторони ми виїхали до Диканьки, зробили пару фото, бо навколишній ліс просто таки вражав зимовою красою-дерева ніби у сріблі :)
Изображение
Изображение
На зупинці ми не дочекалися автобуса та під'їхали автостопом до Полтави, що виявилося доволі весело.
Изображение
Проїхали не багато-ні мало близько 7,5 км - http://maps.google.com/maps?t=h&output=embed&q=http://www.gpsies.com/files/kmz/o/ougflzqjpxjntqdl.kmz
Вдома я відчув приємну втому й зробив для себе висновок - лінь фтопку!. :roll:

_________________
Real men don't need motor
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.193s | 16 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'