ХарківТурист тепер у Телеграмі, долучайся!

| розпродаж велосипедів |

Начать новую тему Ответить на тему
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 14.11.2011 21:20 
Аватара пользователя

Сообщения: 88
Город: Харків, Північна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:12.11.2011
Купив собі Specialized Hardrock 2011!
Ось такий: (синенький)
http://extremstyle.ua/catalogs/13656/t44870/
Покрышки: Specialized Fast Trak LK Sport, 26x2.0" .
Седло: Specialized XC, Body Geometry, 143mm width .
Подседельный штырь: Alloy two bolt, 12.5mm offset, micro adjust, 30.9mm .
Колеса: Alex HR 26", alloy double wall, pinned, 32h .
Переключатель задний: SRAM X.4 8sp Midcage .
Переключатель передний: Shimano Altus, 34.9mm clamp .
Тормоза: "V" brake, alloy linear pull, 1pc. pad .
Манетки: SRAM X.3 7sp trigger .
Амортизатор: .
Вилка: SR Suntour SF11-XCT-V3-P-26 .
Рама: Specialized A1 Premium Aluminum .

Сьогодні проїхав проспект тракторобудівників туди-сюди і трохи катнувся "на сторону" - просто супер! М'яко йде, ростовка 23 - в самий раз (зріст 183 см), сідло комфортне (для жорстого катання), гума - взагалі перевершила всі очікування, перемикачі-трігери на диво непогані (хоча гріпшифт все одно краще), гальма достатньо плавні, гальмують передбачувано, можна відчувати гальмівне зусилля точно.
Дуже точно і легко перемикається задній срем 4.0, передній шимановський не дуже - треба звикати, "дотискати" ручку трігера... не розумію, чому не ставити все обладнання перемикачів від одного виробника? невже срем 4.0 передній чимось гірший за шимано альтус..
З недоліків .. а що тут скажеш? Все на свої гроші (враховуючи сезонну знижку, так все значно краще за свої 3300 :-))
З конкурентів дивився у крамницях на Felt i Rockmashine. Не пригадую вже моделей (але в районі 4000-4400 грн з сезонною знижкою). Перший сподобався класною рамою, м'якою ходою.. в принципі все класно, от тільки мені sram обвіс значно більше подобається, особливо гріпшифт, а ці моделі тільки з шимано (передні асера, задні здається альтус). Рокмашини мають значно кращий обвіс (задні Діор, передні теж якісь перед діором), але трігери нагадують дизайном спідометр авто "победа", здоровенні і дебелі. Спробував проїхатись - рама дубова, взагалі не видно якихось слідів інженерної думки в плані гідроформінгу і ботування, хоча я не спец в цьому, але продавці підтвердили - рами примітивні, плюс тільки в обвісі трохи вищого за конкурентів рівня.
Спешелайзд порадував всім. Дизайн, рама, комплектація... бомба! Проїхався - зрозумів, це велосипед для мене. І дуже сподобались продавці в магазині Canyon (дилер Спешелайзд), все пояснили, показали, покатали.. Після цього навіть не думав про інші варіанти - за 30 хвилин після першого погляду на нього вже оформили гарантію, причепили спідометр, фари та інші дрібнички..

Думаю у майбутньому поставити гріпшифт sram 5.0 http://www.velostyle.com.ua/92254.html
а оскільки вони на 9 швидкостей, то доведеться міняти касету 7-ми швидкісну і перемикач срем 4.0 задній? Мабуть тоді і передній поміняю на sram 5.0..
Взагалі, велосипед мені потрібен для прогулянок, можливо подорожей, але без екстріму - я не буду стрибати на ньому :-)
Тож якщо порадите щось у плані модернізації - буду радий :smile:

_________________
Mongoose Tyax Expert 27.5


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 14.11.2011 22:36 

Сообщения: 323
Изображения: 3
Город: Мелитополь
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:24.09.2011
Поздравляю. У меня тоже аналогичный вел, только зеленый. Брал также в Каньоне месяцем раньше. Ощущения аналогичные, за исключением вилки (в силу комплекции нужна другая). Мне вплане тюнинга хочется заменить передний переключатель из-за тех же проблем, вместе с ним и систему.
Из нынешних улучшений: со старта поставил авторовские картриджные колодки. Дисковые уже и не хочется :smile: Попробуй - разницу ощутишь сразу. А контакты, вилку буду ставить летом

_________________
Изображение
Изображение
Изображение


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P Персональный альбом  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 17.11.2011 03:40 
Аватара пользователя

Сообщения: 23
Город: Киев
Пол: Муж
Возраст: 44
Зарегистрирован:12.10.2011
Извини конечно , но .....
Цитата:
23 - в самий раз (зріст 183 см)
мягко говоря удивляет :facepalm: . Это из той "оперы" - я тебя слепила из того что было . При таком росте нужно брать спеш даже не в 21 ростовке , а 19. А 23" это для жирафов за 2 метра. Ты же поотбиваешь себе всё "хозяйство" бедолага, а продавцы тебе банально впарили то , что было .Не конечно вел отличьный , но уже весной ты будешь скидывать его или искать значительно меньшую раму. Таких уродов-продавцов нужно за такое вообще казьнить. :evil:


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 17.11.2011 11:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 1011
Город: Prague, Czech Republic
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:01.10.2009
У меня такой же только с дисковыми тормозами. Рама 19, рост 178. Уже откатал больше 800 км с весны. Обожаю этот велосипед.

_________________
Bianchi Jab 7100'13


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 17.11.2011 14:08 
Аватара пользователя

Сообщения: 577
Город: Харьков
Пол: Муж
Возраст: 37
Зарегистрирован:10.04.2011
у меня у товарища Specialized Hardrock 23 ростовки, он сам 190см роста и мучается.
Признается что прогнал при покупке, но пока ездит :smile:
Верхняя труба до паха не достаёт сантиметров 5, но посадка очень растянутая

_________________
KELLYS Scarpe 2010


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 17.11.2011 14:24 
Аватара пользователя

Сообщения: 88
Город: Харків, Північна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:12.11.2011
-LEOPOLD- писал(а):
Извини конечно , но .....
Цитата:
23 - в самий раз (зріст 183 см)
мягко говоря удивляет :facepalm: . Это из той "оперы" - я тебя слепила из того что было . При таком росте нужно брать спеш даже не в 21 ростовке , а 19. А 23" это для жирафов за 2 метра. Ты же поотбиваешь себе всё "хозяйство" бедолага, а продавцы тебе банально впарили то , что было .Не конечно вел отличьный , но уже весной ты будешь скидывать его или искать значительно меньшую раму. Таких уродов-продавцов нужно за такое вообще казьнить. :evil:

Нормально абсолютно. Відкриваю паспорт і дивлюся як правильно вибрати зріст. Щоб при їзді нога повністю виправлялась по ходу педалі вниз, ну й інші параметри.. Все правильно. Ростовки були 23, 21, 17. Катався на 21 - нормально, але 23 - краще. Можу викласт скан паспорта на Спеш, як підбирати зріст вело, там все просто.
До цього у мене 18 велосипед був (та й досі є) - нереально малий. Скрюченим їздити не таке вже й задоволення... (при максимальному вильоті сідла все одно ногам тісно).
Головне, що справді дуже зручно. 30 км прокатав (за 1 заход, ще й у теплій тісній формі) - все ок! Враження саме від рами - дуже гарні, не знаю що ви там собі напридумували :smile:

_________________
Mongoose Tyax Expert 27.5


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 10.04.2012 20:03 
Аватара пользователя

Сообщения: 88
Город: Харків, Північна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:12.11.2011
380 км за зиму відкатав. Все супер!
Правда, треба дуже обережно вибирати щитки, не всі підходять, але це вже деталі.
Велосипед дуже якісний, зручний, і за такі гроші - жодних питань.
Пройшов т/о в каньйоні - все гаразд, жодних питань.

_________________
Mongoose Tyax Expert 27.5


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 17.04.2012 16:16 
Аватара пользователя

Сообщения: 1011
Город: Prague, Czech Republic
Пол: Муж
Возраст: 38
Зарегистрирован:01.10.2009
я на своём уже тысячи 2 км откатал :)

_________________
Bianchi Jab 7100'13


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 21.04.2012 13:22 
Аватара пользователя

Сообщения: 88
Город: Харків, Північна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:12.11.2011
Якраз вернувся з подорожі, пробіг вже 1 к :)
Що можна сказати... після 3-х денної поїздки по області з баулом та наплечником є декілька висновків:
1. Зрозумів, чому люди купують вилки за тисячу грн і більше. І чому вилки з еластомером (особливо Suntour XCT, яка йде в комплекті з моїм велом) не вважаються вилками.
Ясна річ, що за таку ціну на велосипед тут і не має бути серйозної вилки у комплекті, але для тих, хто крім міського асфальту практикуватиме крос-кантрі по області, а тим паче по Криму і Карпатам, просто життєво необхідно буде поставити хоча б Suntour XCR/RockShox XC28 або 30 або Dart/тощо. Це мінімум, щоб підчас подорожі з баулом вам не повідбивало руки об наш прекрасний, готовий до євро 2012 асфальт, а також по деяких грунтовках, де проїхав трактор і його слід об'їхати можливості немає. Також на стоковій вилці, їдучи на завантаженому велі по серйозному спуску, можна "зпіткнутись" об камінець або ямочку і улетіти нафіг. Щоб цього не сталось, треба вчіпитись в кермо руками так, щоб аж із гріпсів видавити стогін. Коротше, бережіть руки і нерви - купуйте якісну вилку для крос-кантрі.
2. Рама велосипеда. Якщо купити якісний тайванський багажник (для всіх універсальних багажників у спеша хардкор є відповідне місце установки, діло 5 хвилин), то ця рама майже ідеальна для КК!
Повісили на неї 80-літровий баул "Мираж", забитий повністю, і за 3 доби жодного разу він ні за що не зачепився, ідеально зафіксувався, і я ногами до нього жодного разу не дістав при їзді. І їхати дуже комфортно,посадка - якраз для їзди по прямій на велику відстань.. Коротше, для крос-кантрі Specialized Hardrock - машина супер.
3. Сідло. Воно класно виглядає, суперякісно зроблено, але для наших доріг (особливо для того-ж таки КК) треба м'яке. Сідло продам і куплю щось пом'якше, тут вже не до жартів, якби не "памперс" у шортах - відбити можна собі все нижче спини, особливо якщо їхати на велі кілька днів підряд.
4. Крила.
Купив спочатку суперові крила Author Scorpion, але відстань між рамою і заднім колесом надто маленька для них. Потім купив крила SKS (схожі на Скорп, тільки мають меншу площу і без спиць - такий собі полегшений варіант). Теж якось не дуже... коли на задньому колесі найменша "вісімка" , або хоча б натяк на неї - починає терти заднє колесо. Ну, така вже конструкція рами, все-таки велосипед цей рахується МТБ, а не КК, тож які тут претензії, на гірський такі крила не зобов'язані ставати. До речі, крила буду продавати за недорого :)
Куплю напевно відстібні крила Kelly's, хоча захист там слабкий, зато вони легкі і вже точно не дістануть до колеса.

Якщо ви не маєте можливості поміняти вилку на кращу (хоча той же ХСR на форумі за 600 грн можна купити), то можна поміняти гріпси - у комплекті йдуть дуже красиві, але жорсткуваті. Для ньрмальної вилки вони будуть супер, але зі стоковою... за 30 грн на Барабані є дуже м'які гріпси :)

_________________
Mongoose Tyax Expert 27.5


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 30.05.2012 00:11 
Аватара пользователя

Сообщения: 35
Город: Полтава
Пол: Муж
Возраст: 40
Зарегистрирован:21.11.2011
У меня рост 185 см, то я езжу на 19й ростовке. Чувствую себя комфортно. Я еще пойму 21 рост, но 23 это уже пахоотбивалка и тянучка за рулем.


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 30.05.2012 18:31 
Аватара пользователя

Сообщения: 88
Город: Харків, Північна Салтівка
Пол: Муж
Возраст: 36
Зарегистрирован:12.11.2011
19 - для підлітків, як на мене :pioner: . Відкатав 1400 км, політ прекрасний. Кілька разів з різних причин злітав з велосипеда (в колію попав, зазівався і т.п.) - політ нормальний, встигав зістрибнути з велосипеда.
А на свій 18" Лідерфокс взагалі сідати не хочу - підгрібати ноги, згибати спину в три погибелі, руки....
Ті самі дороги, на яких катався на 18 рамі на середніх швидкостях і з трудом, тепер легко пролітаю на високих. Звісно, і форма краще, але.... зручність - наше все. Краще крейсер, ніж утлий човен! :wink:
п.с. якщо дивитись більш-менш безпристрасно, то тут можна було б і 21" раму брати на 185 см, але... особисто для мене це було б реально гірше. Ну а 19 - це взагалі велика помилка, співчуваю. Кататись на дитячому велосипеді - задоволення не з приємних (навіть якщо ти ще цього не зрозумів). Спробуй нормального розміру раму, катни на ній хоча б 100 км і все зрозумієш.

_________________
Mongoose Tyax Expert 27.5


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
 Заголовок сообщения: Re: Specialized Hardrock 2011
СообщениеДобавлено: 31.05.2012 13:34 
Аватара пользователя

Сообщения: 359
Город: ХТЗ
Пол: Муж
Возраст: 33
Зарегистрирован:18.02.2011
Уважаемый. Что то я не понимаю вашей позиции. Судя по сказаному выше, гонцы, вроде того же Симахи, ездящие на 15х рамах дети? Или глупые люди, не разбирающиеся в велосипедах, и не понимающие как "реально удобней"?


Вернуться к началу
shoppage  personalpage P  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
  © Mishael 2003-2024
Наши друзья: Телеграм-канал про SEO | Рыбалка в Полтаве
Мобильный вид

[ Time : 0.110s | 27 Queries | GZIP : On ]
Reputation System ©'